MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » - Загальне - Тільки українські статуси
- Загальне - Тільки українські статуси
knopaДата: Вівторок, 09.02.2016, 21:13 | Повідомлення # 106
Повідомлень: 762
В житті не важливий сигнал GPS,
Якщо не один ти рюкзак свій несеш,
То знайдеш для себе десь таки місце.

Скрябін)
 
knopaДата: Четвер, 11.02.2016, 23:38 | Повідомлення # 107
Повідомлень: 762
Знаєш у чому твоя проблема? Ти швидко прив'язується. І як тільки звикаєш до когось, робиш все, щоб догодити їм і зробити їх щасливими. Те, що хочеш ти, ніколи не було на першому місці, тому що ставиш потреби інших вище від своїх. Ти даєш людям занадто багато шансів, які, відверто кажучи, не заслуговують на них. Вони беруть гору над тобою. Але ти в порядку, тому що вони в твоєму житті і це все, чого ти насправді колись хотів. І навіть якщо вони кинуть тебе, ти все ще будеш тут заради них. Тому що це ти, той, ким ти є. Як тільки ти прив'яжешся до когось, вони захоплять твоє серце і в ньому завжди буде місце для них. Ось чому тобі так важко відпускати їх.
 
knopaДата: Середа, 17.02.2016, 22:58 | Повідомлення # 108
Повідомлень: 762
Люди можуть придумати цілу промову, щоб виправдати себе. Замість того, щоб сказати "пробач".
 
knopaДата: Неділя, 21.02.2016, 00:06 | Повідомлення # 109
Повідомлень: 762
По-справжньому любить не той, хто говорить гарні слова і обіцяє золоті гори, а той, хто хвилюється, щоб ти поїла, тепло одяглася і лягла спати вчасно.
 
OlenkaДата: Неділя, 28.02.2016, 14:20 | Повідомлення # 110
Повідомлень: 3285
Маленький дощик може випрямити стебло квітки.
Невелика любов може змінити життя.

Макс Лукадо «Любов, яку варто віддавати»
 
OlenkaДата: Четвер, 03.03.2016, 00:28 | Повідомлення # 111
Повідомлень: 3285
У людини два життя, і друге починається тоді, коли ми розуміємо, що життя лише одне

Том Хідлстон
 
OlenochkaДата: Четвер, 03.03.2016, 20:08 | Повідомлення # 112
Повідомлень: 4503
люди ми тільки тоді,
як дуже сильно любимо.
тільки тоді, коли любимо ми
можемо зватись людьми


Бумбокс – Люди 
http://vk.com/wall-39444069_937812
 
OlenkaДата: Субота, 05.03.2016, 20:14 | Повідомлення # 113
Повідомлень: 3285
— Ті, кому зі мною важко.
Не мучте себе.

Віддаліться.

 
OlenkaДата: Четвер, 10.03.2016, 11:46 | Повідомлення # 114
Повідомлень: 3285
"You may not know what profession you will pursue in the future, but you can start working on what KIND of person you are going to be." -Benjamin Loera (Missionary in Chiapas, Mexico).

"Ты можешь не знать какую профессию ты выберешь в будующем, но ты можешь начать работать над тем каким (KIND - ВИД) человеком ты собираешься быть." - Бенджамин Лоэра (Миссионер в Чьяпас, Мексика).

 
OlenkaДата: Субота, 12.03.2016, 18:01 | Повідомлення # 115
Повідомлень: 3285
Я, здається, втратила так багато і водночас знала це раніше. Життя складна річ, особливо, коли ти, здається, не з цієї реальності. Важко бути собою, коли світ нав'язує власні правила. Пробач мене світе, але я житиму за власними принципами. І це не зміниться. Ніколи. Не зважаючи ні на що!
 
OlenochkaДата: Понеділок, 04.04.2016, 10:51 | Повідомлення # 116
Повідомлень: 4503
Будь тим, ким хочеш бути, а не тим, ким інші хочуть тебе бачити.

Додано (04.04.2016, 10:51)
---------------------------------------------
Будь тим, ким хочеш бути, а не тим, ким інші хочуть тебе бачити.

 
OlenkaДата: Четвер, 14.04.2016, 11:10 | Повідомлення # 117
Повідомлень: 3285
Я ненавиджу світ, де чоловіки одягають своїх дружин як повій, виставляючи на показ все те, що повинно бути таємним. Де немає поняття честі і гідності. Де жінки не хочуть дітей, а чоловіки не хочуть сім'ї. Де сисунці вважають себе успішними за кермом батьківських машин, а будь-хто, хто має хоч трохи влади, намагається довести вам, що ви нікчема. Де люди лицемірно заявляють, що вірять в Бога, з чаркою алкоголю в руках і з відсутністю найменшого розуміння своєї релігії.

Де поняття ревнощів вважається ганебним, а скромність - недоліком. Де люди забули про любов, а лише шукають найкращий варіант партнера. Де мужики, хлопці пропивають батьківські гроші в нічних клубах, кривляючись під примітивні звуки, а дівки в них через це закохуються.

Де чоловіче і жіноче вже давно не розрізняються і де все це разом називається свободою вибору, але тих, хто вибере інший шлях, затаврують відсталими деспотами, я просто не можу прийняти його.

Кіану Рівз

 
OlenkaДата: Понеділок, 16.05.2016, 14:46 | Повідомлення # 118
Повідомлень: 3285
I want it, it's a crime that she's not around most of the time. It's worth it, it's divine, and I have this some of the time. The way she tells me I'm hers and she is mine. Open hand or closed fist would be fine. The blood is rare and sweet as cherry wine.
Hozier – Cherry Wine
 
OlenkaДата: Пятниця, 17.06.2016, 20:19 | Повідомлення # 119
Повідомлень: 3285
- Годинник вперто роки рахував,
І кожен так як міг так і зробив
І тільки у альбомі всі підряд
Ми будемо такими, як тоді.
 
OlenkaДата: Неділя, 07.08.2016, 07:44 | Повідомлення # 120
Повідомлень: 3285
Живи так - щоб люди, зіткнувшись з тобою, посміхнулися, а, спілкуючись з тобою, стали трішки щасливішими)
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » - Загальне - Тільки українські статуси
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом