MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » - Загальне - Тільки українські статуси
- Загальне - Тільки українські статуси
girlorgДата: Пятниця, 28.11.2014, 22:03 | Повідомлення # 16
Повідомлень: 1717
привиди минулого завжди снуватимуть поруч
 
girlorgДата: Вівторок, 09.12.2014, 12:45 | Повідомлення # 17
Повідомлень: 1717
День тренувала почуття, а ніч розвивала розум, розширювала уяву, загострювала фантазію, пробуджувала пам'ять і геть змінювала всю шкалу цінностей. Здається, я почала розуміти, чому більшість людей ночами спить. Так простіше жити. Так куди простіше...

Фін. "Здравстуйте, містер Бог, це Анна"
 
girlorgДата: Субота, 13.12.2014, 20:22 | Повідомлення # 18
Повідомлень: 1717
Моє серце б'ється тільки для тих, які вміють його чути. Для решти у мене немає серця.
 
girlorgДата: Неділя, 21.12.2014, 17:14 | Повідомлення # 19
Повідомлень: 1717
Дарма

Мені не слабо назавжди піти
Бо, коли рухатись далі вже треба
Дарма, якщо протилежно до неба
не чекатиму, навіть якщо це будеш ти....

 
girlorgДата: Понеділок, 29.12.2014, 21:53 | Повідомлення # 20
Повідомлень: 1717
Людині мрії потрібні не менше, ніж повітря. Однак мріями не потрібно дихати - їх потрібно втілювати в реальність. Маленькими кроками, великим зусиллями, долаючи сотні складнощів. Головне, не зупинятися.

Ельчин Сафарлі
 
girlorgДата: Четвер, 01.01.2015, 11:41 | Повідомлення # 21
Повідомлень: 1717
Ширше відкрий очі, живи так жадібно, ніби через десять секунд помреш. Намагайся побачити світ.Він прекрасніший від будь - якої мрії, створеної на фабриці і оплаченої грошима. Не проси гарантій, не шукай спокою - такого звіра немає на світі.

Рей Бредбері
 
girlorgДата: Пятниця, 09.01.2015, 01:44 | Повідомлення # 22
Повідомлень: 1717
Товсте дерево почалося з тонкого прута. Дев'ятиповерхова вежа почалася з кладки малих цеглин. Подорож в тисячу верст починається з одного кроку. Будьте уважні до своїх думок - вони початок вчинків.

Лев Толстой
 
girlorgДата: Пятниця, 09.01.2015, 15:25 | Повідомлення # 23
Повідомлень: 1717
“На цвинтарі розстріляних ілюзій уже немає місця для могил”.
(с) В.Симоненко
 
girlorgДата: Субота, 10.01.2015, 04:17 | Повідомлення # 24
Повідомлень: 1717
Люди, будь ласка, - помічайте, коли ви щасливі.

© Курт Воннегут
 
girlorgДата: Субота, 10.01.2015, 15:38 | Повідомлення # 25
Повідомлень: 1717
Кохання - це таємниця. Ти слухаєш
музику, і у тебе мурашки по тілу.
Чому? Це відчуття. Те ж саме і
відносини між чоловіком та
жінкою. Ти відчуваєш її або ж ні. © Святослав Вакарчук
 
girlorgДата: Неділя, 11.01.2015, 19:11 | Повідомлення # 26
Повідомлень: 1717
Дуже боляче дружити з тим, кого кохаєш...
 
girlorgДата: Неділя, 11.01.2015, 23:44 | Повідомлення # 27
Повідомлень: 1717
Дивно, що година проведена за телевізором проходить так швидко, а година проведена за навчанням тягнеться так довго, дивно, що 100 гривнева купюра, яку ми залишаємо на пожертву здається нам такою великою, а на ринку вона здається нам мізерною. Дивно, що в концертному залі всі люди прагнуть у перші ряди, а на зустрічі з якимось поетом - на останні. Дивно, що ми так легко віримо в написане в газетах, і нам так важко повірити один одному. Дивно, що ми годинами сидимо в соцмережах замість звичайної зустрічі. Дивно, що нам так легко зізнатися в коханні тому, до кого не маємо почуттів, а до кого відчуваємо щось щире - боїмося і цураємося цього. Дивно, що кожен з нас бажає увійти в Рай і не хоче обтяжувати себе стараннями для його набуття. Дивно, що майже кожен з нас одночасно є і судею, і адвокатом: коли йдеться про чужі гріхи, ти - суддя, коли про власні - адвокат. Дивно, що, прочитавши ці рядки, майже кожен з нас вважатиме їх актуальними для інших, але ніяк не для самого себе...
 
girlorgДата: Вівторок, 13.01.2015, 13:10 | Повідомлення # 28
Повідомлень: 1717
Правда, друже, – помилку робить той, хто поспішає?
Він, не поцілувавши одні вуста, летить уже до інших. Не долюбивши одного тіла, тягнеться вже до другого. Воно краще?
Ні, це тільки так йому здається.

Ю. Яновський
 
girlorgДата: Четвер, 15.01.2015, 00:01 | Повідомлення # 29
Повідомлень: 1717
Я від того не люблю слово "любов", що воно для мене занадто багато значить, набагато більше, ніж ви можете зрозуміти.

Л. Н. Толстой "Анна Кареніна"
 
girlorgДата: Четвер, 15.01.2015, 14:35 | Повідомлення # 30
Повідомлень: 1717
і вмієш любити, як любить вода узбережжя
і вмієш убити як хвиля, що трощить причал
і час твій і простір насправді фатально безмежні
ти всюди й ніде, як сумнівне начало начал

Ю.Іздрик
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » - Загальне - Тільки українські статуси
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом