MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » - Загальне - Тільки українські статуси
- Загальне - Тільки українські статуси
OlenkaДата: Четвер, 26.02.2015, 15:54 | Повідомлення # 46
Повідомлень: 3285
Дорогі особи, так скажем "сильної статі". Звертаюся не до всіх, але нажаль до більшості. Ви так яросно називаєте себе "мужиками", але пам*ятайте, що це проявляється не тоді, коли повертаєте на двері з буквою М в туалеті, а заслужити його треба вчинками. Невже вам так важко відчинити двері дівчині? Чи уступити місце в транспорті?Чи просто банально допомоти з тими важкими валізами! Вам це якщо я не помиляюсь не так і важко, ми надриваємось, а після цього ви ще хочете щоб ми вам родили здорових дітей?

Я не пишу це з метою "попустити" хлопців. А з великою надією що у вас всередині щось "йокне" і Ви задумаєтесь над цими словами!

З повагою так скажем "слабка стать"
 
OlenkaДата: Четвер, 05.03.2015, 20:01 | Повідомлення # 47
Повідомлень: 3285
Я сумую. Це єдине пояснення моєї тяги до минулого. Не допомагають ніякі поради і психотехніки. Можна тільки змиритися, намагатися нудьгувати все тихіше й тихіше з надією коли-небудь навчитися просто пам'ятати.

Ельчин Сафарли "Мені тебе обіцяли"
 
OlenkaДата: Пятниця, 06.03.2015, 20:38 | Повідомлення # 48
Повідомлень: 3285
У житті трапляється навіть найнеймовірніше. Потрібно просто бути сміливішими.

Рю Муракамі "Токійський декаданс"
 
OlenkaДата: Субота, 07.03.2015, 21:09 | Повідомлення # 49
Повідомлень: 3285
Я тепер зрозумів, що найвірніший спосіб дізнатися, подобається тобі людина чи ні, - це поїхати з нею подорожувати.

Марк Твен "Том Сойєр за кордоном"
 
OlenkaДата: Середа, 11.03.2015, 00:08 | Повідомлення # 50
Повідомлень: 3285
У людині потрібно шукати сильні сторони, а не вишукувати недоліки. У троянди теж є шипи, але це аж ніяк не впливає на її красу...
 
OlenkaДата: Середа, 11.03.2015, 17:23 | Повідомлення # 51
Повідомлень: 3285
Вона не знала, любов це чи ні, але всім своїм серцем і душею відчувала одне: що більше всього на світі їй хочеться сховатися у нього в кишені і вічно сидіти там у спокої та безпеці.

Френсіс Скотт Фіцджеральд, "Сама по собі"
 
OlenkaДата: Четвер, 12.03.2015, 08:40 | Повідомлення # 52
Повідомлень: 3285
Байдужість робить жінку нервовою, а турбота робить її ласкавою.
Кожен чоловік має те, що заслуговує.

Фаїна Раневська
 
knopaДата: Четвер, 12.03.2015, 21:04 | Повідомлення # 53
Повідомлень: 763
- Ніколи не ігноруй того, хто любить тебе, дбає і сумує за тобою, тому що одного разу, ти можеш прокинутися і зрозуміти, що втратив місяць,
 
OlenkaДата: Пятниця, 13.03.2015, 19:19 | Повідомлення # 54
Повідомлень: 3285
- Ніколи не ігноруй того, хто любить тебе, дбає і сумує за тобою, тому що одного разу, ти можеш прокинутися і зрозуміти, що втратив місяць,
 
OlenkaДата: Пятниця, 13.03.2015, 21:42 | Повідомлення # 55
Повідомлень: 3285
Любіть віддано. Любіть тих, хто про Вас піклується. Любіть одну свою людину. Не соромтеся своїх почуттів, тому що життя всього лиш одне. Любити - це все, що ми можемо зробити один для одного. Любіть тут і зараз, іншого часу вже не буде. Потім - значить ніколи.

Євгенія Гапчинська
 
OlenkaДата: Субота, 14.03.2015, 17:09 | Повідомлення # 56
Повідомлень: 3285
«Кожній людині дана лише маленька іскра безумства. Ні в якому разі не можна її втрачати». © Робін Вільямс
 
OlenkaДата: Субота, 14.03.2015, 22:18 | Повідомлення # 57
Повідомлень: 3285
Любити не означає дивитися один на одного, любити - означає дивитися в одному напрямку.
© Антуан де Сент-Екзюпері
 
OlenkaДата: Неділя, 15.03.2015, 11:19 | Повідомлення # 58
Повідомлень: 3285
Можна довго розповідати про переваги читання книг в самотності, але тонни літер не замінять душевну пустоту.
 
OlenkaДата: Неділя, 15.03.2015, 22:52 | Повідомлення # 59
Повідомлень: 3285
У вакуумі, при підвищенні температури, алмаз перетворюється на звичайний графіт. Уявляєш, звичайний графіт, яким можна малювати як олівцем. Коли ми товаришуєм з людьми, які погано на нас впливають, ми можемо просто "перегоріти"!
 
OlenkaДата: Понеділок, 16.03.2015, 17:01 | Повідомлення # 60
Повідомлень: 3285
Весняний настрій передається із щирими посмішками та теплом.
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » - Загальне - Тільки українські статуси
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом