MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » - Загальне - Тільки українські статуси
- Загальне - Тільки українські статуси
OlenkaДата: Понеділок, 19.01.2015, 02:19 | Повідомлення # 31
Повідомлень: 3285
Реальність – травматична
і тому нам потрібна мова,
щоб зробити анестезію
 
OlenkaДата: Середа, 21.01.2015, 16:52 | Повідомлення # 32
Повідомлень: 3285
Я думав, що прощання - завжди кінець. Нині ж я знаю: рости теж значить прощатися. І рости нерідко означає залишати. А кінця не існує.

Еріх Марія Ремарк, 'Повернення'
 
OlenkaДата: Субота, 24.01.2015, 12:13 | Повідомлення # 33
Повідомлень: 3285
«Одного разу ти станеш комусь потрібен як повітря, і хтось стане як повітря потрібен тобі».

«Ті, що співають у терні» Колін Маккалоу.
 
OlenkaДата: Субота, 24.01.2015, 14:23 | Повідомлення # 34
Повідомлень: 3285
Ти лише «обійми», «не питай» – все одно промовчУ,
Моє «дякую» серцем відчуєш, моя мила «пташко»...
Хай «сьогодні» «на небі» бринить дощове «рандеву»,
«відпусти» всю печаль – буду поруч «коли тобі важко»…

© Роман Хованець
 
OlenkaДата: Пятниця, 30.01.2015, 17:47 | Повідомлення # 35
Повідомлень: 3285
Ти не дружи зі мною, якщо не до старості ...
Ти не люби мене, якщо не на вічність!
 
OlenkaДата: Субота, 31.01.2015, 16:12 | Повідомлення # 36
Повідомлень: 3285
Той, хто має «навіщо» жити, зможе винести будь-яке «як». 
Ніцше
 
OlenkaДата: Понеділок, 02.02.2015, 21:48 | Повідомлення # 37
Повідомлень: 3285
Всі вляпуються рано чи пізно? Можна використовувати це як аргумент на майбутньому самосуді? Коли буде кінець, коли буде надто пізно щось змінювати, коли не залишиться нічого, крім жменьки спогадів, купки попелу і розбитих сподівань. Коли єдине, що залишиться – копання в собі, згадування і інша маячня.

Всі вляпуються рано чи пізно?
А як же вічне «ми не всі»?
 
OlenkaДата: Субота, 07.02.2015, 15:30 | Повідомлення # 38
Повідомлень: 3285
Життя коротке!.. Порушуй правила! ..Прощай швидко!.. Цілуй повільно!.. Люби щиро!.. Смійся нестримно!..
 
OlenkaДата: Субота, 07.02.2015, 15:41 | Повідомлення # 39
Повідомлень: 3285
14 класних цитат на всі випадки життя. 
#цитати_ПТ

1. Невдача - це просто можливість почати знову, але вже більш розумно. 
© Генрі Форд

2. Якщо проблему можна вирішити, не варто про неї турбуватися. Якщо проблема нерозв'язна, турбуватися про неї безглуздо. 
© Далай Лама

3. Навіть якщо ви дуже талановиті і докладаєте великі зусилля, для деяких результатів просто потрібен час: ви не отримаєте дитини через місяць, навіть якщо змусите завагітніти дев'ять жінок. 
© Уоррен Баффет

4. Раз в житті фортуна стукає у двері кожної людини, але людина в цей час нерідко сидить у найближчому барі і ніякого стуку не чує. 
© Марк Твен

5. Наш великий недолік в тому, що ми занадто швидко опускаємо руки. Найбільш вірний шлях до успіху - знову пробувати ще один раз. 
© Томас Едісон

6. Особисто я люблю суницю з вершками, але риба чомусь вважає за краще черв'яків. Ось чому, коли я йду на риболовлю, я думаю не про те, що люблю я, а про те, що любить риба. 
© Дейл Карнегі

7. Прокидаючись вранці, запитай себе: «Що я повинен зробити?» Увечері, перше ніж заснути: «Що я зробив ?». 
© Піфагор

8. Бідний, невдалий, нещасливий і нездоровий це той, хто часто використовує слово "завтра". 
© Роберт Кіосакі

9. Старші люди завжди радять молодим заощаджувати гроші. Це погана порада. Не збираєте п'ятаки. Вкладайте в себе. Я в житті не заощадив ні одного долара, поки не досяг сорока років. 
© Генрі Форд

10. Я цього хочу. Значить, це буде. 
© Генрі Форд

11. Я не терпів поразок. Я просто знайшов 10 000 способів, які не працюють. 
© Томас Едісон

12. Важка праця - це скупчення легких справ, які ви не зробили, коли мали їх зробити. 
© Джон Максвелл

13. Раніше я говорив: "Я сподіваюся що все зміниться ". Потім я зрозумів, що існує єдиний спосіб, щоб все змінилося - змінитися мені самому. 
© Джим Рон

14. Урок, який я засвоїв і якому дотримуюся все життя, полягав у тому, що треба намагатися, і намагатися, і знову намагатися - але ніколи не здаватися! 
© Річард Бренсон
 
OlenkaДата: Середа, 11.02.2015, 23:25 | Повідомлення # 40
Повідомлень: 3285
Найбільше вони бояться, що все це триватиме далі. Найбільше вони бояться, що більше нічого не буде
 
OlenkaДата: Пятниця, 13.02.2015, 00:03 | Повідомлення # 41
Повідомлень: 3285
Якщо тобі риють яму – не заважай! Закінчать –
зробиш собі басейн…
Якщо тобі миють кістки – дякуй! Артрозу не
буде…
Якщо тобі плюють у спину – пишайся! Ти
попереду… Якщо в житті щось не клеїться, викинь клей.
Візьми цвяхи, забий на все!
 
OlenkaДата: Субота, 14.02.2015, 15:03 | Повідомлення # 42
Повідомлень: 3285
- Тобі приснився страшний сон?
- Так. Дуже страшний.
- Побути з тобою?
- Залишся зі мною назавжди.
 
OlenkaДата: Понеділок, 16.02.2015, 00:36 | Повідомлення # 43
Повідомлень: 3285
ну хто мені ти? ну хто тобі я? – два космоси зіткнуті поспіхом. (с) Іздрик
 
OlenkaДата: Вівторок, 17.02.2015, 22:14 | Повідомлення # 44
Повідомлень: 3285
Пообіцяй мені, пообіцяй мені, Що завжди горітиме світло в твоєму вікні...
 
OlenkaДата: Середа, 18.02.2015, 14:49 | Повідомлення # 45
Повідомлень: 3285
Справжнє хобі нашого покоління - це ниття і пусті розмови ні про що. Невдалі відносини, проблеми з навчанням, викладач - мудак. Це все повна фігня. Є лише один мудак - це ти. І ти дуже здивуєшся, якщо взнаєш, скільки всього можна зробити відрвавши жопу від дивана.

Джордж Карлін
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » - Загальне - Тільки українські статуси
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом