MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » О да брутальна темкО...
О да брутальна темкО...
OlenochkaДата: Субота, 14.04.2018, 11:40 | Повідомлення # 151
Повідомлень: 4511
Знаєте, а мені подобаються дівчата які зранку тільки прокинулись . Без косметики, злегка помяті, розпатлані. В трусиках і майці на голе тіло. Є в цьому якась чиста, первинна красота. Можливо тому я і люблю ранковий секс. Дівчата, не стороньтесь ранкового сексу, потім заряд настрою на весь день. І ми вам віддячити не забудем.
 
OlenochkaДата: Неділя, 15.04.2018, 12:27 | Повідомлення # 152
Повідомлень: 4511
Працюю в кафе, і одного разу у нас молода пара справляла весілля. Під час тої гулянки захотів я вийти в туалет. Ще з коридору почув звуки, тому що двері в туалет не були закриті повністю. Я зразу зрозумів що там відбувається. Тихенько зайшов в сусідню кабінку і став на унітаз. А там молодий наречену раком трахає. Оце так перша шлюбна ніч!
 
OlenochkaДата: Субота, 21.04.2018, 13:45 | Повідомлення # 153
Повідомлень: 4511
Кажуть що дівчата "дають" мотоциклістам в 5 разів частіше ніж звичайним хлопцям. Це правда?
 
OlenochkaДата: Четвер, 03.05.2018, 14:52 | Повідомлення # 154
Повідомлень: 4511
Навіщо потрібен хлопець ,якщо він взагалі не доганяє, що потрібно обіймати, коли я не посміхаюся, цілувати, коли я туплю і трахати коли я істерю?
 
OlenochkaДата: Вівторок, 15.05.2018, 16:44 | Повідомлення # 155
Повідомлень: 4511
Така от історія. З другом і дівчатами пішли до нього на квартиру, все було прекрасно, випивка, розмови , ну і коли дійшло до діла, ми розійшлись по кімнатах, квартира була ще в стані ремонту і тут через деякий час чую дивні звуки і друг вибігає з кімнати весь переляканий а живіт весь в г*мні, коли віддихався то розказав, що коли вони дійшли до діла він в розпалі вирішив зняти футболку ну і коли знімав зачепив на стіні оголені дроти, і тут по закону, током найсильніше б’є останнього, ну і короче дівчину так вліпило током що вона серанула йому на живіт….от така от печальна історія))) всім добра і траху без пригод
 
OlenochkaДата: Пятниця, 18.05.2018, 15:45 | Повідомлення # 156
Повідомлень: 4511
Цитата
Немнога рамантики 
Ты любишь девушку свою 
С нею рассветы и закаты, 
Всё время утром ты встаешь 
И видешь талию пиздату. 
Алмазы,розы,брилианты 
Машину,платье и телефон, 
Для неё накачал ты банки 
И стал романтиком и певцом. 
Но вдруг узнал что изменяет 
Гуляет в клубах,курит шмаль, 
Один за другим,всех меняет 
Со всеми изменяет тварь. 
Не выдержал удара в сердце 
Не стал рыдать по пустяку, 
В готель повёзь её на мерсе 
Решил ей дать урок на всю. 
Ты просто выебал её 
Гнобишь её прям как собаку 
Ты просто трахнул шкуру в сраку 
И вытер хуя об бельё. 
Так нужно с ними поступать 
Нужно учить их исправлять 
Чтоб не смогли нас наебать 
Я прям поэт ебать,стрыбать
 
OlenochkaДата: Понеділок, 21.05.2018, 09:02 | Повідомлення # 157
Повідомлень: 4511
Зламали з хлопцем займаючись сексом диван ... обіцяв полагодити ... Але ... ми розлучилися ... А диван так і залишився поламаний ... зателефонувала колишньому чоловікові попросила про допомогу ... Через годину диван був полагоджений .... І перевіряється на міцність)))
 
OlenochkaДата: Понеділок, 21.05.2018, 09:04 | Повідомлення # 158
Повідомлень: 4511
Ну що за тупі причини хлопці вічно придумують для того щоб затягти мене до себе додому? Підемо рибок подивимося, фільм, чаю поп'ємо. Тьху ти! Хоч би раз хтось по-чоловічому сказав «Жінка, йдемо потрахаємся до мене». А то понавигадували.
 
OlenochkaДата: Субота, 26.05.2018, 13:12 | Повідомлення # 159
Повідомлень: 4511
Найогидніша прелюдія в моєму житті закінчилася тим, що хлопець запустивши мені руку в трусики витягнув її від туди зі словами "Це що там у тебе, слиз?" Слиз блядь ??? Серйозно? У житті більше не підійду до незайманого що не знає що таке жіноча смазка. прикро було
 
OlenochkaДата: Четвер, 14.06.2018, 16:47 | Повідомлення # 160
Повідомлень: 4511
Мужики,не забувайте про те, що жінка вміє приховувати свої недоліки, вести себе мило і м'яко. Ви на це купуєтеся і вами можна вертіти.А ви вважаєте, що господарі ситуації, сміх). Жваві, норовливі баби, хамки - з ними насправді простіше, вони щиріші.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 19.06.2018, 22:42 | Повідомлення # 161
Повідомлень: 4511
Із кінофільму: "я его поимела, а он влюбился". Тиждеть назад трахнула свого одногрупника. Так він тепер мені компліменти робить, ходить за мною, квіти дарує. Та заїбав))
та не можна ж так. Разок відсосала, трахнулись так він уже вішається дівчині на шию)
 
OlenochkaДата: Неділя, 01.07.2018, 16:17 | Повідомлення # 162
Повідомлень: 4511
В мене ніфіга нема цицьок, але я не униваю, бо моя мама каже, шо мене точно плюблять за душу і очі.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 02.07.2018, 23:51 | Повідомлення # 163
Повідомлень: 4511
Течу як сучка
Мужика хочу 
Від такого бажання
Сама собі дрочу
Така от проблема
Сплошний недотрах
Вібратор рятує
Без нього ніяк...
 
OlenochkaДата: Пятниця, 20.07.2018, 16:33 | Повідомлення # 164
Повідомлень: 4511
Майже завжди, коли бачу разом закохану пару, чи просто чоловіка з дружиною, думаю про себе: "цікаво, як вони трахаються?!
 
OlenochkaДата: Неділя, 22.07.2018, 11:49 | Повідомлення # 165
Повідомлень: 4511
Хочеться підійти так до незнайомої симпатичної дівчини на вулиці, і шепнути їй на вушко: а я б тебе трахнув ... а в ідеалі ще й почути відповідь "а я б погодилася"
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » О да брутальна темкО...
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом