MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » О да брутальна темкО...
О да брутальна темкО...
OlenochkaДата: Вівторок, 29.12.2020, 13:46 | Повідомлення # 241
Повідомлень: 4511
Хах
Прикріплення: 3341784.jpg (43.9 Kb)
 
OlenochkaДата: Субота, 16.01.2021, 22:50 | Повідомлення # 242
Повідомлень: 4511
Цитата
Два місяці тому почав зустрічатися з дівчиною. Прогулянки, кава, квіти, романтика. Через деякий час ми переспали. Потім знову і знову... А вчора я дізнався, що вона моя троюрідна сестра. Ми обоє м'яко кажучи в шоці. Розумію, що родина не близька, але все ж таки родина. І ми не знаємо, як відреагують на це наші батьки... Що ж робити?
 
OlenochkaДата: Субота, 06.02.2021, 16:22 | Повідомлення # 243
Повідомлень: 4511
Стали ругаться с парнем из-за секса. У него очень классное тело. Я возбуждаюсь, даже когда он переодевается. Мы поженились. Я хочу по 2-3 раза в день, а он не может. Я его затрахала до такой степени, что он уже подумывает бросить тренажерку, чтоб заплыть жиром и отбить мое желание((
 
OlenochkaДата: Понеділок, 08.02.2021, 01:26 | Повідомлення # 244
Повідомлень: 4511
А які у вас історії??
 
knopaДата: Понеділок, 29.03.2021, 12:16 | Повідомлення # 245
Повідомлень: 763
Прикріплення: 6149308.jpg (33.4 Kb)
 
OlenochkaДата: Понеділок, 12.04.2021, 19:36 | Повідомлення # 246
Повідомлень: 4511
Цитата
У моєму місті відкрився сексшоп. Ну, продавцем я туди не підходила, бо бачте немає мені 26 років. (а то вимогою було). Ну ок. Пішла простим смєртним вивчати асортимент. Ой, багато там чого цікавого є)) Продавець на всі 100 % виклався, про все розповідав, і діставав пощупати)) Але я не налаштована була щось купувати не порадившись з чоловіком, але незручно перед працівником було, так старався і все марно. І вирішила я купити лубрикант, аби совість чистою була. І обрала я (не реклама, присягаюся) якісь "Імпульси страсті". Типу щось там змусить десь пульсувати, зігріває прям щось... Ну, ок.
Спробували ми з чоловіком ті імпульси. А штука не з дешевих була. (!) Як воно зігріло нас - то словами не передати! Ні, спочатку прикольно було, але потім по наростаючій, все сильніше і сильніше "імпульси" пішли.
Коротше, бігли ми наввипередки в ванну змивати ту страсть)) І ще хвилин з 10 стояли ми під душем охолоджуючиСЬ. Полетіли ті імпульси в сміття).
Солоденькі, а чи були у вас неприємні ситуації з лубрикантами? До слова, це вже друга наша покупка, яка нам зовсім не підійшла.
 
OlenochkaДата: Четвер, 15.04.2021, 20:13 | Повідомлення # 247
Повідомлень: 4511
Наречений виходить з нареченою з ЗАГСу,вона до нього: "Коханий,ми вже одружились?" Він: "Так''.Вона: " Можна я на шию сяду?"
 
OlenochkaДата: Вівторок, 18.05.2021, 10:01 | Повідомлення # 248
Повідомлень: 4511
Цитата
.даже самые "грязные" и оскорбительные, стыдные выражения, могут стать ярким и возбуждающим элементом секс‑игры. Лично я испытываю в данном случаи более мощный оргазм...
 
OlenochkaДата: Вівторок, 15.06.2021, 10:04 | Повідомлення # 249
Повідомлень: 4511
Оральний секс спочатку народився з бажання хоч чим-небудь заткнути рот балакучий жінці.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 21.06.2021, 10:20 | Повідомлення # 250
Повідомлень: 4511
Цитата
Как тебе жопой не крутить, сексом парня не приручить
 
OlenochkaДата: Четвер, 24.06.2021, 10:42 | Повідомлення # 251
Повідомлень: 4511
Цитата
...бля, буває такий настрій... Незнаю як його описати спокій чи сум...хз... Короче... Обожнюю влітку тихим вечором виходити на прогулянку в сукні або спідничці без нижньої білизни...
...що я відчуваю?
...Це не передати словами))) я і так гіперемоційна а в моменти коли поруч з тобою людина яку ти хочеш 24/7 але не завжди то показуєш, бо у Вас же типу секс по дружбі... Моментами через перезбудження переживаєш, аби твоє "збудження" не потікло по ногам... ))) І зараз... так тебе хочу, що них живота ниє від бажання... Бажання знову відчути тебе...
 
OlenochkaДата: Середа, 11.08.2021, 10:58 | Повідомлення # 252
Повідомлень: 4511
Прикріплення: 4588293.jpg (29.4 Kb)
 
knopaДата: Пятниця, 27.01.2023, 19:00 | Повідомлення # 253
Повідомлень: 763
Україна 2030 рік. Син запитує у батька: тату а чому мене назвали Леопард? Тому, що мама довго не давала.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 21.02.2023, 16:29 | Повідомлення # 254
Повідомлень: 4511
То Я найвеличнiший йобар та гуляка! Моє поле битви траходром! Моя база ганделік! Я виїбу вас усіх!
 
LamajanceДата: Середа, 03.04.2024, 19:27 | Повідомлення # 255





I want to show you one exclusive program called (BTC PROFIT SEARCH AND MINING PHRASES), which can make you a rich man!

This program searches for Bitcoin wallets with a balance, and tries to find a secret phrase for them to get full access to the lost wallet!

Run the program and wait, and in order to increase your chances, install the program on all computers available to you, at work, with your friends, with your relatives, you can also ask your classmates to use the program, so your chances will increase tenfold!
Remember the more computers you use, the higher your chances of getting the treasure!

DOWNLOAD FOR FREE

Telegram:
https://t.me/btc_profit_search

Додано (12.04.2024, 07:39)
---------------------------------------------
I want to show you one exclusive program called (BTC PROFIT SEARCH AND MINING PHRASES), which can make you a rich man!

This program searches for Bitcoin wallets with a balance, and tries to find a secret phrase for them to get full access to the lost wallet!

Run the program and wait, and in order to increase your chances, install the program on all computers available to you, at work, with your friends, with your relatives, you can also ask your classmates to use the program, so your chances will increase tenfold!
Remember the more computers you use, the higher your chances of getting the treasure!

DOWNLOAD FOR FREE

Telegram:
https://t.me/btc_profit_search

 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » О да брутальна темкО...
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом