MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » О да брутальна темкО...
О да брутальна темкО...
OlenochkaДата: Середа, 26.02.2020, 10:17 | Повідомлення # 211
Повідомлень: 4513
Вмовив свою дівчину на БДСМ, але вона одразу попередила, що це буде дуже жорстко і що я можу не витримати такої каторги. Але цими словами вона ще більше мене заінтригувала і зацікавила. Настав той вечір. Вона завязала мені очі пов'язкою, зв'язала мені руки наручниками. Я так лежав на ліжку в очікуванні найцікавішого, але вона просто голосно включила альбом Олега Винника, який без перестанку грав по колу, закрила двері на ключ і кудись пішла. Блін ... це були найдовші дві години в моєму житті! Краще б вона відрізала мені вуха! Це була справжня каторга! Але ж я зовсім не це мав на увазі, коли запропонував їй
 
OlenochkaДата: Вівторок, 03.03.2020, 10:03 | Повідомлення # 212
Повідомлень: 4513
До чого ж ви мужики чи мужчинки легкоранимі, вас потрібно любити, сосати, в анал давати, балувати і не дай Бог вас чимось обідити, а про свободу взагалі промовчу, бо це ж ваш особистий простір, як ви виражаєтесь. А з дівчатами все навпаки. Здається я починаю переставати розпізнавати хто тепер в ролі дівчини, а хто хлопець. Навіть тратити дівчата почали на таких мужчинок. Світ вверх ногами!
 
OlenochkaДата: Вівторок, 10.03.2020, 11:17 | Повідомлення # 213
Повідомлень: 4513
Цитата
У коледжі познайомився з сімнадцятирічної дівчиною. Мила, красива, розумна. Знайшов її вконтакті, а у неї всі групи типу "Любителі БДСМ". Здається, наші відносини можуть бути цікавими
 
OlenochkaДата: Понеділок, 23.03.2020, 11:15 | Повідомлення # 214
Повідомлень: 4513
Вчора під нормальною дозою антисептика, заради того щоб чпокнути подругу, запропонував зустрічатися. Отримав секс і пішов додому. Сьогодні вона мені дзвонить і весь день зайобує, а мені капець як херово весь день. Тепер думаю як бути далі, зустрічатися то я не хочу, так хочеться ще свободи, розпіздяйства. Блять, цей алкоголь погубить мене... Ще такого дурного не робив ніколи, як таке могло в голову прийти? Ця синька, весь мій розум спалила. Не можна так дуріти
 
OlenochkaДата: Пятниця, 27.03.2020, 13:30 | Повідомлення # 215
Повідомлень: 4513
Цитата
Всі мужики козли! Без перебільшень! Всі до єдиного! Мізків взагалі не мають. Єдине чим вони здатні думати це тим, що висить в них між ногами! Скажіть будь ласка шановні, як можна побудувати з вами сімейне життя, якщо ви зраджуєте при першій можливості? І вам байдуже хто буде вашою новою коханкою, чи то секретарка на роботі, чи просто шалава, яка моргнула вам і барі за барною стійкою, чи найкраща подруга вашої дружини. Ви біжите до першої зустрічної при першій можливості! А в наш час чоловіки на стільки обнагліли, що навіть в присутності дружини не приховують свою брудну брехливу сутність! Навіть коли купуєте разом взуття і продавщиця нагнулася, щоб знайти підходящий розмір, ви не можете не вилупитися на її сраку! А слина аж капає вашій дружині на нові колготки! Кобелі ви! Ось хто ви є!

Можливо ти сама притягуєш таких чоловіків в своє життя, є і вірні чоловіки, якщо ти будеш розвинена в усіх сферах життя, тобто ти зможеш підтримати розмову та не будеш вічно «пиляти» йому мозок, а підтримувати та допомогати в його починаннях, а також в міру гарно виглядати, не запускати фігуру, щоб мати здоровий вигляд, то таку жінку чоловік буде цінувати і не зрадить, щоб не втратити, але дійсно від зради ніхто не застрахований, як жінкам, так і чоловікам можуть зраджувати 
Автор коментаря Наташа Маркитан
 
OlenochkaДата: Четвер, 02.04.2020, 09:48 | Повідомлення # 216
Повідомлень: 4513
Прикріплення: 7974273.jpg (65.5 Kb)
 
OlenochkaДата: Пятниця, 03.04.2020, 13:35 | Повідомлення # 217
Повідомлень: 4513
Цитата
Дівчата, як Ви вважаєте, чому більшість хлопців настільки заморочені стосовно розміру свого члена?
 
OlenochkaДата: Вівторок, 14.04.2020, 21:35 | Повідомлення # 218
Повідомлень: 4513
Цитата
Якось купив я собі мопеда "Карпати" поїхав до коханої в сусідне село, і по дорозі заглох, ото був мій перший секс, і в вихлопну його їбав і в карбюратор!
 
OlenochkaДата: Середа, 15.04.2020, 15:30 | Повідомлення # 219
Повідомлень: 4513
Зараз сам, за відсутності нормального сексу, допомагаю собі рукою, тому поряд з ліжком лежать серветки. Запросив до себе одногрупницю. Заходить така і каже "О, прикольно! У всіх моїх друзів серветки коло ліжка". Хлопці, палимося.
 
OlenochkaДата: Пятниця, 17.04.2020, 09:53 | Повідомлення # 220
Повідомлень: 4513
Коли кажу хлопцеві, що не буду, не хочу, "не зараз" і тд, він просто бере телефон, пише до колишньої "Го відос" і вона надсилає йому відео, де її трахають, чи вона роздягається. Потім він починає дрочити і мене це страшенно дратує. Я просто кидаю телефон на ліжко і починаю займатися сексом як заведена. Не знаю, чи добре бути ревнивою, але моєму хлопцеві від цього точно тільки користь
 
OlenochkaДата: Середа, 29.04.2020, 16:19 | Повідомлення # 221
Повідомлень: 4513
Трішки філософії про проблему сучасності надмірної інформації сексуального характеру в інтернеті. Не знаю чи всі зрозуміють, що саме я хочу донести людям в цьому пості, бо можливо не всі відчувають на собі такий вплив. Останнім часом мене набагато менше почало збуджувати оголене жіноче тіло. Не тому, що дівчата стали не красивими. Справа в тім, що жіноче тіло перестало бути чимось інтригуючим і важкодоступним. Заходиш в інтернет, а тут сіськи, піськи на кожному кроці, фото, відео, віртуальні відеочати. Я просто звик до того, що бачу практично кожен день. Я бачу голу дівчину і... нічого не відчуваю. Нема такого збудження, як було в шкільні роки, коли я знаходив в шафі старшого брата газети і журнали відповідної тематики. Тоді ще не було інтернету. Оголену дівчину можна було побачити лише в телевізорі, в газетах і журналах, і такі моменти неймовірно збуджували. Зараз вже не зовсім те. Тим більше коли живеш стабільним сексуальним життям і секс, дотики до інтимних місць дівчини вже не є для тебе чимось зі світу уяви і фантазій. Це реальність, і ця реальність також набридає. Не знаю чому... Коменти типу "переходь на мужиків" можете навіть не писати бо орієнтацію не міняв і не збираюся. Можливо просто треба зробити перерву і заскучати за сексом.
 
OlenochkaДата: Неділя, 03.05.2020, 14:48 | Повідомлення # 222
Повідомлень: 4513
Прикріплення: 5175104.jpg (35.4 Kb)
 
OlenochkaДата: Пятниця, 15.05.2020, 11:31 | Повідомлення # 223
Повідомлень: 4513
Прикріплення: 7027951.jpg (38.4 Kb)
 
OlenochkaДата: Неділя, 17.05.2020, 15:22 | Повідомлення # 224
Повідомлень: 4513
Прикріплення: 1570266.jpg (50.6 Kb)
 
OlenochkaДата: Пятниця, 22.05.2020, 10:16 | Повідомлення # 225
Повідомлень: 4513
Такая фигня произошла со мной, сказать что я в шоке,нихуя не сказать.Короче,я мадам одинокая, не люблю эту романтику, сопли розовые и тд,но с бывшим трахаемся периодически, для поддержки здоровья. Звонит мне он сегодня ночью, типа я соскучился, ща подъеду, ну ок говорю. Сама быстро писюху мыть,брить,вообщем марахвет наводить.Приезжает писюноносец мой,бля,выпивший, ну ладно, секс под алкоголем, у нас был всегда гарячее, туда сюда,попиздеть, начал приставать, говорю иди подмойся, сосать как то приятнее чистый хуй,а не вонючку,пошёл полоскать, но,я ж думала он весь помоется,но сука,как я ошиблась. Этот гребаный засранец, помыл токо писюн свой,а жопу,блять,нет,сел на мою ахуенную,новую постель и своё гамно,не вытершее,размазал по постели,сукаааа, вы представляете, обосрал.Я то думаю, что за вонь, как глянула и подахуела,а он,типа,ну а что,у меня же жопа не такая выбирая как у тебя. Так что уважаемые мусчины, мойте свои волосатые жопы,бля
И не надо начинать срач по типу ,а я не такой, ты сама виновата, похуй,святых нет и не стройте из себя 
Люблю вас
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » О да брутальна темкО...
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом