MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Ахаха поржіть дєвки....
Ахаха поржіть дєвки....
OlenkaДата: Понеділок, 24.10.2016, 13:11 | Повідомлення # 166
Повідомлень: 3285
Короч така історія . Зустрічався я з дівчиною , в неї була сестра близнючка відрізняв їх тільки по маленькій родимці  і тут ніч я в неї ми потрахались всьо було агонь , після сексу вона вийшла з кімнати , зайшла через хвилин 15 ми полежали пообнімались і почали ще трахатись . І вчора ми розійшлись , вона мені розказала правду що вони мінялись я трахав і дівчину і її сестру , а я думав в нас любов відчуваю себе шкурою
 
OlenkaДата: Четвер, 27.10.2016, 13:15 | Повідомлення # 167
Повідомлень: 3285
Сьогодні моя дівчина влаштувала істерику зі сльозами через те, що я відмовився займатися з нею сексом втретє поспіль.
 
OlenkaДата: Понеділок, 31.10.2016, 03:05 | Повідомлення # 168
Повідомлень: 3285
 
OlenkaДата: Вівторок, 13.12.2016, 03:08 | Повідомлення # 169
Повідомлень: 3285
Він сказав, що я буду жити вічно в його серці, але я ж не знала, що у нього там гуртожиток smile
 
OlenkaДата: Субота, 17.12.2016, 18:12 | Повідомлення # 170
Повідомлень: 3285
Безкоштовна ідея для бізнесу: зробіть хоча б один квітковий, де б приймали букети назад. Нехай навіть за меншу вартість. Я 600 грн витратив, а вона просто не прийшла, млять.
 
OlenkaДата: Четвер, 05.01.2017, 19:05 | Повідомлення # 171
Повідомлень: 3285
РОЗІГРАЛА ХЛОПЦЯ))) Проснулася і плачу, тіпа в мене довго затримка всі діла. він каже, йди роби теста і не гарячкуй раніше часу. Я взяла маркер щоб, домалювати полоску і думаю, ото сміху то буде. І вийшло як в анекдоті - 3 полоски і мені дійсно не смішно.
 
OlenkaДата: Неділя, 12.02.2017, 21:41 | Повідомлення # 172
Повідомлень: 3285
- Я худну.
- Давно?
- Майже півгодини.
- Помітно вже.
- Правда?
- Ага. Очі голодні.
 
OlenkaДата: Четвер, 16.02.2017, 19:16 | Повідомлення # 173
Повідомлень: 3285
Тільки що з дружиною зайнялися ранковим сексом. Справа йшла до кульмінації. І тут голос: "Мамо, злізь з тата". Піпєц
 
OlenkaДата: Середа, 22.02.2017, 10:16 | Повідомлення # 174
Повідомлень: 3285
 
OlenkaДата: Вівторок, 07.03.2017, 10:24 | Повідомлення # 175
Повідомлень: 3285
Займалися з дівчиною сексом, в сусідній кімнаті (шумоізоляція овер 100500) був брат (старший), сидів у навушниках, базікав в скайпі зі своєю. Начебто все нормально. Це до чого - коли підійшов до брата зі словами "Ми не заважали?", Він відповів "Та ні, що ви, просто поки по скайпу говорив, мене співрозмовник 100 раз запитав хто там єб * ться?" Ось що значить ГУЧНА дівчина!
 
OlenkaДата: Середа, 08.03.2017, 18:55 | Повідомлення # 176
Повідомлень: 3285
Те незручне відчуття, коли ви сидите у його батьків, вечеряєте. А він тобі заліз під спідницю і пальцями доводить тебе до оргазму. І ти ще повинна підтримувати діалог, їісти, не подавати виду. А що ви знаєте про незручні ситуації?
 
OlenkaДата: Середа, 08.03.2017, 18:55 | Повідомлення # 177
Повідомлень: 3285
Це коли твоя дівчина (вже екс) лежить абсолютно гола в ліжку із зав'язаними очима, зв'язана по рукам і ногам так, що сама не розв'яжеться, ти голий, а в двері дзвонить батя...
 
OlenkaДата: Середа, 22.03.2017, 16:31 | Повідомлення # 178
Повідомлень: 3285
хочу быть тем самым беззаботным школьником, который по пути домой жрёт сухарики
 
OlenkaДата: Середа, 29.03.2017, 09:27 | Повідомлення # 179
Повідомлень: 3285
Вирішила помститися хлопцеві. У нас начебто хороший секс зазвичай, але він не завжди доводить мене до огразма. Часто просто зупиняється після того, як кінчить, скаржиться, що втомився, починає одягатися, наливати собі випити, примовляючи "ну це було непогано, правда?" Вобщем, говорила з ним на цю тему, не допомагає. і вот настав день ікс. Він дивиться телевізор, а я в іншій кімнаті гралася з собою, і раптом вирішила на нього накинутися: прийшла, спустила штани, трохи мінета, потім вилізла на нього і стала жорстко трахати. Через деякий час я яскраво кінчаю, падаю і кажу, що більше не можу. Він просить закінчити мінетом. А я у відповідь "ой, я так втомилася", починаю одягатися, примовляючи "але це ж було непогано, правда, коханий?" Бачили б ви ці очі !!! Каже "Ти серйозно ?? От так вот підеш, так?" Цей погляд не забуду ніколи. Потім ми курили разом і він мені видав "Я все засвоїв". Перемога.
 
OlenkaДата: Понеділок, 03.04.2017, 16:57 | Повідомлення # 180
Повідомлень: 3285
Що для Вас є максимальною ступінню довіри до партнера? Анал, міньєт чи куні, БДСМ, фетиші чи захований страпон? Для мене найвищим проявом довіри з партнером є видушування прищів один одному. Ось коли ви будете давити прищі чи то на лобі, чи на дупі свого партнера, ось лише тоді можна казати, що у вас є хоч якесь кохання))
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Ахаха поржіть дєвки....
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом