MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Ахаха поржіть дєвки....
Ахаха поржіть дєвки....
OlenochkaДата: Неділя, 21.01.2018, 23:28 | Повідомлення # 196
Повідомлень: 4511
Я дивився один фільм і там жінка сказала: якщо він буде добре трахатися,то сама буде дарувати йому квіти хаха
 
OlenochkaДата: Субота, 03.02.2018, 17:49 | Повідомлення # 197
Повідомлень: 4511
Коли в неділю прокидаєшся о 7 год.

Прикріплення: 5803300.jpg (64.6 Kb)
 
OlenochkaДата: Четвер, 15.02.2018, 15:10 | Повідомлення # 198
Повідомлень: 4511
Нещодавно я поселилась в новій квартирі і познайомилась із новим сусідом, якому я спочатку не дуже сподобалась. Два місяці суцільного ігнору і от, нарешті сталося. Сьогоднні ввечері приходжу до кімнати а він лежить на моєму ліжку і поглядом кличе мене до себе. Я все зрозуміла, він просто прицінявся до мене. Все почалось спонтанно. Спочатку руками від вух по спині, а потім все нижче до живота. Який кайф, коли відчуваєш, що він задоволений від дотиків і всім тілом прагне ласки. Якщо коротко, це перший раз коли кіт підійшов до мене.
 
OlenochkaДата: Неділя, 18.02.2018, 14:14 | Повідомлення # 199
Повідомлень: 4511
Я вчуся закордоном, мій хлопець італієць, корочше, романтик ще той. Вчора влаштував вечерю вдома, приготував все сам, запалив свічки .... коли прийшов час сексу, в пориві пристрасті кладе мене на стіл .... через секунду я думаю, що за хуйня, що за сморід ... а у мене горить волосся) я проводжу рукою по голові і в мене купа попелу просто ..... загалом, пацан без сексу залишився
 
OlenochkaДата: Вівторок, 20.02.2018, 12:51 | Повідомлення # 200
Повідомлень: 4511
Сиділа співала пісню "все що ми любимо секс, наркотики, секс, наркотики" як в кімнату зайшов тато, не знаючи що робити, я продовжила співати
"все що ми любимо кекс, компотики, кекс, компотики"
 
OlenochkaДата: Четвер, 08.03.2018, 14:56 | Повідомлення # 201
Повідомлень: 4511
Боже, какие мы с парнем милашки перед родителями! Вчера вместе с мамой и любимым готовили ужин, мы много смеялись, он помогал маме и при ней держал меня лишь за плечо. Но знала бы моя мамуля как жестко мы трахаемся, насколько глубоко он всаживает член,как сильно дергает волосы, как я стону, аж стыдно
 
OlenochkaДата: Пятниця, 16.03.2018, 14:51 | Повідомлення # 202
Повідомлень: 4511
Приходить чувак до сексопатолога й каже:
-- Докторе, допоможіть. Мені здається, що я лєсбіян
-- ?? А які симптоми ?? - Що вас турбує?
-- Турбує, що навкруги стілько симпатичних хлопців, а мене чогось до бабів тягне
 
OlenochkaДата: Четвер, 29.03.2018, 09:38 | Повідомлення # 203
Повідомлень: 4511
Довго не вірила хлопцю що його кішка на спині подряпала, поки мені собака на шиї засос не поставила)))
 
OlenochkaДата: Пятниця, 30.03.2018, 09:07 | Повідомлення # 204
Повідомлень: 4511
3ламався в мене якось ноутбук, просто вимкнувся і не вмикався. Змушена була здати його в ремонт, хоч там містились досить непристойні фото і відео наших з коханим шалостєй. Через кілька днів прийшла забирати, а майстер очі ховає, відать дрочив на них, шалунішка) ех, надіюсь, ти хоч екран спермою не заляпав)))
 
OlenochkaДата: Субота, 31.03.2018, 11:09 | Повідомлення # 205
Повідомлень: 4511
Недавно вирішила пожартувати над своїм хлопцем, він був пяним ну я вирішила його трохи розіграти, я переначувала в нього перший раз, він проснувся і подумав що в нас все було ну я сказала що да. Через пару днів я вирішила йому натякнути що мене нудить, і я походу вагітна. Ну він поїхав за тестом, я пройшла той тест ну і сказала йому що він стане татом. В результаті хлопець втік і я його давно не бачила!
 
OlenochkaДата: Понеділок, 02.04.2018, 10:15 | Повідомлення # 206
Повідомлень: 4511
Дурна привичка весь час розмовляти по телефоні - руки не знаю куди діти. Якось в маршрутці заговорилась... І тільки через 2 хвилини зрозуміла, що я забираю волоски та пушинки з пальто чоловіка, який скоріше за все, стояв до мене лицем і за всім наблюдав) Він подякував)))
 
OlenochkaДата: Вівторок, 08.05.2018, 09:44 | Повідомлення # 207
Повідомлень: 4511
Вчора в інституті до мене підскочив якись хлопець і
шльопнув по попі,а коли я обернулась сказав що 
помилився ,вибачився і мило почервонів smile
Сьогодні всю ніч в думці трахалась з ним в усіх позах,не
дивлячись на то,що в мене вже є хлопець. 
 
OlenochkaДата: Середа, 09.05.2018, 17:26 | Повідомлення # 208
Повідомлень: 4511
Мій колишній коли напивається присилає мені фотки свого члена зі
словами "Скучаєш?" :
 
OlenochkaДата: Понеділок, 21.05.2018, 09:04 | Повідомлення # 209
Повідомлень: 4511
Якщо коли-небудь застану свого хлопця з іншою, то запропоную їм секс утрьох. Ну, щоб він зрозумів, що вибрав в коханки собі колоду, а вона зрозуміла, що явно зайва, ну а мені безцінний досвід!
 
OlenochkaДата: Середа, 23.05.2018, 23:24 | Повідомлення # 210
Повідомлень: 4511
Специально снимаю квартиру, окна которой выходят на храм. Не потому что я такая воцерковленная, просто колокольный звон на службу — единственное, что может разбудить мою тушу по утрам.
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Ахаха поржіть дєвки....
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом