MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Ахаха поржіть дєвки....
Ахаха поржіть дєвки....
OlenochkaДата: Вівторок, 26.06.2018, 09:08 | Повідомлення # 211
Повідомлень: 4514
Біля мене в кафе довгий час сидів якийсь хлопчик і пильно дивився на мене, не кліпаючи і якось загадково...я вже подумала шо влюбився, симпатичний такий, обдумувала весілля, колір плаття, імена дітей, як ми трахаємось в позі 69,а він просто хотів стирити мою сумочку (стирив но не встиг втікти).
Обідно
 
OlenochkaДата: Вівторок, 03.07.2018, 00:13 | Повідомлення # 212
Повідомлень: 4514
Мама на 2 тижня поїхала на море. На вайбер спитала «що я роблю». Написав «тільки що ВІДРОЧИВ», замість ВІДПОЧИВ
..СТИДНО
 
OlenochkaДата: Пятниця, 27.07.2018, 09:50 | Повідомлення # 213
Повідомлень: 4514
Буквально сьогодні. раніше приходжу додому, радісна вся така чую чмокання і голос чоловіка МММ (інтимно ще так), знову чмокання, підходжу тихенько ближче чую-ВИСТАЧИТЬ смоктати, ковтати ДАВАЙ. Ну думаю, пзд всім. відкриваю двері в кімнату а чоловік доньку раніше з ясел забрав-сидить йогуртом годує.
 
OlenochkaДата: Четвер, 02.08.2018, 23:05 | Повідомлення # 214
Повідомлень: 4514
Прикріплення: 7392480.jpg (54.8 Kb)
 
OlenochkaДата: Пятниця, 17.08.2018, 08:53 | Повідомлення # 215
Повідомлень: 4514
Випадково натрапила на флешку з відеореєстратора чоловіка. Відкриттям стало те, що проїжджаючи повз красивих жінок він збавляє швидкість, включає музику, інколи ще й пропонує підвезти!
 
OlenochkaДата: Неділя, 09.09.2018, 22:13 | Повідомлення # 216
Повідомлень: 4514
Чоловік, який вирішив одружитися довго думав, яку з трьох закоханих у нього дівчат взяти в дружини. Він вирішив кожній дати по 5000 доларів і з'ясувати, як вони ними будуть розпоряджатися.
Перша накупила дорогого одягу, кращої косметики, сходила в елітний салон краси - загалом, зробила все, щоб виглядати ідеально, і сказала: "Я дуже люблю тебе і хочу, щоб всі знали, що у тебе найкрасивіша жінка у місті".
Друга витратила всі гроші на свого потенційного чоловіка, купивши йому нові костюми, сорочки, інструменти для автомобіля, і сказала: "Ти - найголовніше для мене, тому я витратила на тебе всі гроші".
Третя пустила 5000 доларів в обіг, заробила ще 5000 і все повернула чоловікові: "Я дуже люблю тебе. Я зробила це, щоб ти зрозумів, що я розумна і не витрачаю марно гроші".

Чоловік подумав - і одружився на тій, у якої груди були більші
 
OlenochkaДата: Понеділок, 01.10.2018, 08:59 | Повідомлення # 217
Повідомлень: 4514
Постійно сварммось з дівчиною, але коли вирішуємо поговорити серйозно, закінчується все сексом
 
OlenochkaДата: Вівторок, 02.10.2018, 17:58 | Повідомлення # 218
Повідомлень: 4514
До мене дoдому прийшла дівчинa, після перегляду фільму ми пішли в спальню, там займалися сексом. Лежимо ми такі задоволені, і тут дикий смoрід (як хтось перданув), я дивлюся на дівчину, вона з здивованими очима лежить, і посміхається. І тут вона все скидaє на собаку, мовляв це вона. Я то її не став засмучувати що собака іграшкова ...)
 
OlenochkaДата: Неділя, 07.10.2018, 11:58 | Повідомлення # 219
Повідомлень: 4514
Якось сидів поруч в тролейбусі пaрнішка заснув і поклав мені голову на плече, я намагалася не звертати уваги. Коли він поклав руку мені на груди, це вже зовсім нахабство, я вважаю, зібралася будити. Але коли він крізь сон прошепотів: "Дорога, у тебе так груди виросли", - я запишалися і посміхнулася
 
OlenochkaДата: Понеділок, 08.10.2018, 19:57 | Повідомлення # 220
Повідомлень: 4514
Самотність - це коли ти дуже гладенька і вся така сексі, а зацінити-то й нікому.
 
OlenochkaДата: Середа, 17.10.2018, 09:35 | Повідомлення # 221
Повідомлень: 4514
Така справа. Пішли з друзями на шашлики, там був хлопець, який мені подобається, він якраз і жарив той шашлик. По правді сказать, шашлик говно, сухий і безвкусний. Але мусіла їсти, щоб зробить йому приємно, ще й похвалила. Так я злопала не одну порцію, хоч він мені і не ліз уже. На наступний день дізналась, як він розказував всім, що нізащо зі мною зустрічатись не буде, бо я багато жру. От і роби людям добро після цього..
 
OlenochkaДата: Пятниця, 02.11.2018, 23:22 | Повідомлення # 222
Повідомлень: 4514
Моя дівчина просто дура! Купила протизаплідні свічки. Каже, давай, спускай все в мене, я захищена! Я так і зробив. Потім запропонував повторити, вона бере ще одну свічку і суне собі в жопу! Я в шоці! "Ти і перед минулим разом так робила?". "Так!" - відповідає! Свічки ж, бл*дь, вагінальні! Ну і як мені з цією дурепою тепер дитину ростити?!
 
OlenochkaДата: Субота, 03.11.2018, 13:10 | Повідомлення # 223
Повідомлень: 4514
Цитата
Из досье. 
"23 марта 1994 года судмедЭксперт обследовал тело Рональда Опуса 
и пришел к выводу, что покойный погиб от выстрела картечью в голову. 
Покойный выбросился с 10-го этажа чтобы покончить жизнь самоубийством. 
Он оставил об этом предсмертную записку. 
Когда он пролетал мимо 9-го этажа его жизнь была прервана выстрелом 
картечью из окна. Он умер мгновенно. 
Ни стреляющий, ни покойный не знали о натянутой ремонтниками страховочной 
сети на уровне 8-го этажа. Рональд Опус не мог погибнуть от попытки 
самоубийства. 
Мистер Опус погиб от выстрела на пути к страховочной сети. Судмедэксперт 
квалифицировал это как убийство. 
В квартире на 9-ом этаже проживала пожилая пара. Они ссорились, муж 
угрожал жене ружьем, спустил курок, промахнулся и попал через окно 
в мистера Опуса. 
И муж, и жена заявили, что они были уверены, что ружье не было заряжено. 
Нашлись свидетели, показавшие, что муж часто угрожал жене незаряженным 
ружьем. Было решено, что ружье оказалось заряженным по ошибке, 
и убийство было квалифицировано как непредумышленное. 
Но следствие нашло свидетеля, который показал, что взрослый сын 
пожилой пары зарядил ружье за 6 недель до выстрела. Выяснилось, 
что родители отказали сыну в материальной поддержке, и, по-видимому, 
он решил им отомстить. 
Теперь сын был обвинен в убийстве Рональда Опуса. 
Следствие выяснило, что означенным сыном являлся... сам Рональд Опус. 
Он был в отчаянии от потери материальной поддержки и от неудачи 
с попыткой мести. Он выбросился с 10-го этажа - и получил им же 
приготовленную картечь в голову. Судмедэксперт вновь квалифицировал 
это как самоубийство. Дело закрыли."
 
OlenochkaДата: Неділя, 18.11.2018, 13:23 | Повідомлення # 224
Повідомлень: 4514
Те відчуття, коли ти біжиш як скажена з пар додому, щоб задовольнити себе, поки нікого нема вдома
 
OlenochkaДата: Понеділок, 03.12.2018, 23:58 | Повідомлення # 225
Повідомлень: 4514
Девушку нужно фоткать. Если девушку долго никто не фоткает, то у нее едет крыша и она начинает истерить. Хороший фотосет должен быть долгим и качественным, а фотограф опытным и с правильным фотиком. Неудачники говорят, типа: "Размер фотоаппарата не важен, главное уметь им пользоваться." Вранье. Телефоном она и сама себя может сфотать по-быстрому когда захочет. Но ничто другое так не удовлетворит девушку, как фотосессия у настоящего профессионала с длиннофокусным объективом.
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Ахаха поржіть дєвки....
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом