MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Ахаха поржіть дєвки....
Ахаха поржіть дєвки....
OlenkaДата: Четвер, 28.05.2015, 22:46 | Повідомлення # 106
Повідомлень: 3285
Сиджу я собі сьогодні в маку, що на проспекті Шевченка, сиджу собі, хаваю, дивлюсь через вікно як люди ходять, вони ж то мене не бачать, оскільки там такі вікна ззовні як дзеркало, але зсередини ти все добре бачиш) І тут підходить така гарна дівчинка, дивиться в те вікно прямо на мене , поправляє собі спочатку зачіску, а потім дуже неочікувано і груди) Мені стало настільки смішно, що я попихнувся гамбургером, а тоді ще й облився колою) Але все таки цицьки в неї те що треба))
 
OlenkaДата: Неділя, 07.06.2015, 11:48 | Повідомлення # 107
Повідомлень: 3285
дівчата не злі, їх просто потрібно частіше обіймати.)*
 
OlenkaДата: Понеділок, 08.06.2015, 16:29 | Повідомлення # 108
Повідомлень: 3285
Я ПРОСТО В ШОЦІ.
Сьогодні я їхала в маршрутці,рядом біля мене сидів хлопець...і знаєте що він робив?він дрочив!!!
Це просто капець якийсь...що робиться зі світом...
 
knopaДата: Середа, 01.07.2015, 22:52 | Повідомлення # 109
Повідомлень: 763
Жінки милі, ніжні, зворушливі, тендітні й ранимі створіння, до тих пір, поки не почнеться: "Це оса! Убий її, убий, бля, убий, я сказала, ось газета, єбош газетою, убий її, спали квартиру, зарубай сокирою, убий же її, убий, бля, убий, убий, сука! "
 
knopaДата: Середа, 15.07.2015, 22:27 | Повідомлення # 110
Повідомлень: 763
Спілкується чоловік з Богом:
- Господи, чому всі дівчата такі ніжні, милі, ласкаві, а всі жінки дратівливі, вибагливі і вічно незадоволені?
Господь відповідає:
- Так дівчат створюю я, а жінками їх робите ви..
 
knopaДата: Четвер, 16.07.2015, 19:06 | Повідомлення # 111
Повідомлень: 763
Якось раз вночі займаємося коханням з молодою людиною. Мені раптом захотілося попити. Ну я і попросила його принести водички з кухні. Лежу, значить, чекаю, а його все немає. Встала, одягла майку, пішла на кухню ... Приходжу, включаю світло, а він стоїть посередині кухні голий і жує шматок батона.
 
knopaДата: Середа, 29.07.2015, 23:14 | Повідомлення # 112
Повідомлень: 763
Чоловічий і жіночий мозок: 20 відмінностей
1. Давно доведено, що мозок жінки на 10% менший за чоловічий. Але на рівень інтелекту це не впливає.
2. Цікаво, що чоловічий мозок з віком зменшується швидше, ніж жіночий.
3. Для вирішення одного і того ж поставленого завдання чоловіки і жінки задіюють різні частини головного мозку.
4. Якщо чоловік заблукав, то буде запам’ятовувати напрямок руху і пройдену відстань, а жінка — об’єкти-орієнтири. Так само і за кермом: чоловік пам’ятає дорогу по числовим значенням відстаней, а жінка часто пам’ятає всякі вивіски і вітрини магазинів.
5. Жінка частіше запам’ятовує все в деталях, чоловікові достатньо резюмуючої думки.
6. Чоловіки швидше сприймають інформацію, а тому швидше реагують. Але …
7. Жінки частіше можуть сприймати кілька інформаційних потоків, а чоловіки дратуються, коли їм доводиться робити щось «заодно».
8. Чоловіки сильніші в точних науках, а жінкам краще даються гуманітарні.
9. Так, всі чекали цієї теми, так от, будь ласка: чоловіки думають про секс щохвилини, а жінки згадують про нього раз в пару днів. Маніакальні та інші крайнощі не в рахунок.
10. Жінки більш балакучі. Така товариськість пов’язана з роботою центру задоволень в мозку. Розмова співставима з оргазмом.
11. Чоловіки і жінки по-різному реагують на різкі й дратівливі звуки.
12. Для встановлення довіри жінці достатньо міцних обіймів секунд на 20.
13. Жінки використовують майже в три рази більше слів протягом дня, ніж чоловіки.
14. Жіночий мозок при функціонуванні нагрівається сильніше, адже «спалюється» більше глюкози.
 
knopaДата: Пятниця, 14.08.2015, 17:26 | Повідомлення # 113
Повідомлень: 763
мабуть в кожного є знайома, яка додає в "збережені фото" різні картинки з пабліків про спорт, а сама жере кекси і мріє схуднути.
 
knopaДата: Понеділок, 17.08.2015, 16:29 | Повідомлення # 114
Повідомлень: 763
 
knopaДата: Пятниця, 28.08.2015, 23:43 | Повідомлення # 115
Повідомлень: 763
Рібята, то піздєц. Пішов з друзями в клуб, випили по 150, там же познайомився з гарненькою дівчиною. Щось мене в ній насторожило, але алкоголь дав своє — повіз я її до себе. Вдома вже її роздягаю, а в неї, блять, ХУЙ З ЯЙЦЯМИ МІЖ НОГАМИ! Тепер блять страшно в клуб йти... Піздєц...
 
knopaДата: Вівторок, 22.09.2015, 18:01 | Повідомлення # 116
Повідомлень: 763
— Ты старый!
— Допустим.
— Я не люблю тебя!
— Вопрос времени.
— Ты реальный псих!
— Все мы немного не в себе.
— Но ты приковал меня к батарее!
— Вот тут сложнее, да...
 
knopaДата: Вівторок, 29.09.2015, 15:41 | Повідомлення # 117
Повідомлень: 763
- Дзвінка у мене немає. Стукайте ногами.
- Чому ногами?
- Ну не з пустими ж руками ви прийдете?!
 
knopaДата: Середа, 07.10.2015, 13:04 | Повідомлення # 118
Повідомлень: 763
Если мужик ночью в сети, тут два варианта: 
1. Шлюхи написывают ему.
2. Он написывает шлюхам.
 
knopaДата: Неділя, 11.10.2015, 21:54 | Повідомлення # 119
Повідомлень: 763
Вчора йшла додому з універу. До мене підійшов мужик і запропонував відсмоктати за айфон. Сама не знаю чому, але погодилася. Відсмоктала в гандоні, а він мені сука дає 50 гривень! 50 ГРИВЕНЬ СУКА! І каже: зате буде стимул назбирати на айфон! Ненавиджу себе дуру!
 
knopaДата: Пятниця, 16.10.2015, 17:42 | Повідомлення # 120
Повідомлень: 763
— Крихітко, що на тобі зараз?
— Чорні мережевні трусики... ШТАНИ, СВЕТР, МАХРОВИЙ ХАЛАТ, В'ЯЗАНІ ШКАРПЕТКИ, ШАПКА, ШУБА, РУКАВИЦІ
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Ахаха поржіть дєвки....
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом