MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Ахаха поржіть дєвки....
Ахаха поржіть дєвки....
girlorgДата: Четвер, 15.01.2015, 16:55 | Повідомлення # 76
Повідомлень: 1717
 
OlenkaДата: Неділя, 18.01.2015, 20:53 | Повідомлення # 77
Повідомлень: 3285
Чоловік з дружиною вдома займаються сексом. Вранці їх сусід, старий дядько Василь, каже:
- Слухай, Миколо! Ви вночі коли сексом займаєтеся, ваші крики та стогони по всьому під'їзду чутні, робіть це як-небудь тихіше!
- А як тихіше?
- Рот дружині скотчем заліпи, чи що ...
Ніч, чоловік скотчем заклеює рот дружині, і вони займаються сексом.
Після першого оргазму чоловік кричить:
- Дядьку Василю, так добре?
- Так!
Після другого оргазму:
- І так добре?
- Так!
І так кілька разів.
Нарешті старий нервово кричить:
- Микола, прибери ти цей скотч з рота дружини!
- Чому?
- Тому що весь будинок думає, що це ти мене є:::ш!
 
OlenkaДата: Вівторок, 20.01.2015, 15:23 | Повідомлення # 78
Повідомлень: 3285
Не всі мужики козли. Є ще няшечки. Але й няшечки люблять часом бавитися в скотину.
 
OlenkaДата: Понеділок, 26.01.2015, 01:22 | Повідомлення # 79
Повідомлень: 3285
Дівки, я та, в якої їбало розщолкнулось і не защолкувалось.
Карочє, дождалась батьків.. сфоткана була у всіх ракурсах братом..
приїхали мама з татом, забіглии, побачили мене і... начали фоткати а батько на відос знімати ржучи як припадочний!!!!!!!!!!
Потом пробував скору визвати і так ржав в трубку, шо вони кинули трубку.. одвіз сам. Но я цього не пробачу. Щас сижу дома і обдумую як помститись.
Рішила на будільнік, який зранку батько з усієї сили рукою хуярить, зверху на кнопочці приліпить гвоздік маленький, а мамі поміняти соль цукром... брату то всьо просто.. зайшла в ворд оф танкст і 10 минут писала матюки в чаті. Забанили і хуй з ним, хоч може цноту в свої 25 втрате без компа.
 
OlenkaДата: Середа, 28.01.2015, 00:09 | Повідомлення # 80
Повідомлень: 3285
В трамваї контролер, побачивши мене, запропонував купити 2 квитка. він подумав що я вагітна і хотів зробити комплімент, але я ж сука жирна, а не вагітна((
 
OlenkaДата: Пятниця, 30.01.2015, 18:04 | Повідомлення # 81
Повідомлень: 3285
Сьогодні мені подзвонили з мобільної компанії, щоб запропонувати послугу інтернету
так от спитала в оператора як справи, сказав, що це особиста інформація і засміявся...
підняла настрій і собі і хлопцю...
Посміхайтесь і даріть радість один одному
 
OlenkaДата: Неділя, 01.02.2015, 17:20 | Повідомлення # 82
Повідомлень: 3285
Хочеш понизити самооцінку будь-якої дівчини? Підходиш, кажеш привіт, заглядаєш у вічі, три секунди пристально її роздивляєшся зблизька і... Говориш "ой, нє" і зникаєш у невідомому напрямку.
 
OlenkaДата: Середа, 04.02.2015, 16:59 | Повідомлення # 83
Повідомлень: 3285
 
OlenkaДата: Четвер, 05.02.2015, 11:59 | Повідомлення # 84
Повідомлень: 3285
Я була в шоці, коли дізналася, що з чеської "Привіт, подруго" перекладається як " ахой пердєлка".
 
OlenkaДата: Четвер, 05.02.2015, 23:19 | Повідомлення # 85
Повідомлень: 3285
После того как узнала,что Wi-Fi придумала женщина пользуюсь им с гордостью
 
OlenkaДата: Субота, 07.02.2015, 12:20 | Повідомлення # 86
Повідомлень: 3285
Мене недавно дуже оригінально запросили на танець. "Так, рибка, не пі**и, йдем танцювати..." мужик, ахахахах))))
 
OlenkaДата: Вівторок, 10.02.2015, 19:16 | Повідомлення # 87
Повідомлень: 3285
Сама товста людина у світі - це мексиканець по імені Мануэль Урибе. Уже в 23 року, маючи ріст в 190 див, він важив уже 130 кг. Його максимальна вага дійшла до оцінки в 560 кг і був занесений у Книгу рекордів Гиннеса в 2008 році. Урибе дали статус самої товстої людини на нашій планеті. Під його фото в Книзі опублікували програму-дієту за назвою "The Zone Diet", що він дотримувався. Ця програма була розроблена спеціально для нього, після того як в 2007 він покликав рятуйте! програмі на телебаченні. На всю країну сама товста людина у світі попросив допомогти йому скинути вагу, що не тільки не убував, а стрімко збільшувався. Що й немудро, адже мексиканець споживав у день більше 20 тисяч ккал.

А починалося все просто: Мануэль працював у сервісі з ремонту комп'ютерів, багато й ситно їв, а от рухався мало. Потроху вага набиралася, а улюбленою їжею як і раніше залишалися піца, гамбургери й інший фаст-фуд.
 
OlenkaДата: Четвер, 19.02.2015, 20:56 | Повідомлення # 88
Повідомлень: 3285
Я маленького зросту і все життя була товста. Ніколи не парилася через це, поки не влаштувалася на нову роботу з офісом поруч з вокзалом. Там сидить бомж і завжди кричить мені вслід: "Мій солоденький колобок! Я тебе наздожену і з'їм!" Підсумок: за 2 місяці - 20 кг. Мотивує однако!
 
OlenkaДата: Вівторок, 24.02.2015, 15:13 | Повідомлення # 89
Повідомлень: 3285
Мій брат часто загрожує котові, що зробить з нього шаурму. Одного разу, приходжу додому і бачу таку картину: брат злорадно сміється, поїдаючи шаурму. У цей момент у мене було тільки одне питання - де мій кіт?
 
OlenkaДата: Середа, 25.02.2015, 14:46 | Повідомлення # 90
Повідомлень: 3285
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Ахаха поржіть дєвки....
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом