MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Ахаха поржіть дєвки....
Ахаха поржіть дєвки....
girlorgДата: Неділя, 04.01.2015, 14:09 | Повідомлення # 61
Повідомлень: 1717
smile156
— Каву будете?
— Так.
— І шоколад?
— Ой, ви знаєте всі мої ерогенні зони
 
girlorgДата: Вівторок, 06.01.2015, 11:24 | Повідомлення # 62
Повідомлень: 1717
Важу під 100 кг. Можу за раз з'їсти сковорідку смаженої картоплі. А ось чай п'ю без цукру, тому що від цукру повніють....
 
girlorgДата: Вівторок, 06.01.2015, 12:17 | Повідомлення # 63
Повідомлень: 1717
Я комплиментами закидував,
Писав стіхи неоднократно.
Тебе одну я полюбив,
А ти сказала "мм понятно"
 
girlorgДата: Вівторок, 06.01.2015, 20:12 | Повідомлення # 64
Повідомлень: 1717
Любишь опаздывать, люби и
Айм сорри айм лейт
Эншульдигунг зи битте майне фэршпэтунг
Экскюзе муа пур ле ретар
 
girlorgДата: Середа, 07.01.2015, 01:34 | Повідомлення # 65
Повідомлень: 1717
Я дуже гарна дівчина , у мене є все ,що потрібно і якщо вірити моєму інстаграму та сторінці вк то я завжди дуже гарно виглядаю. Але саме зараз у мене жирне волосся , лице роздерте від прищів і ще я об'їлась часнику. А головне крім батьків ніхто більше і не знатиме цього. НІКОЛИ. ХОХОХО
 
girlorgДата: Середа, 07.01.2015, 14:32 | Повідомлення # 66
Повідомлень: 1717
Гуляла в лісі. Раділа життю. Випадково перечипилась і зламала ребро. Тепер через моє везіння Різдво проведу на кроваті. А такі бомбезні плани були... З Різдвом Вас і нехай нещасні випадки не зіпсують Ваші плани!!!!
 
girlorgДата: Четвер, 08.01.2015, 14:55 | Повідомлення # 67
Повідомлень: 1717
Работаю типа фотографом (делаю фото людям на паспорт). Так вот если мне человек сразу не понравился, не поздоровался, был грубый или не слишком вежливый, то я специально делаю ему страшные фото. Я зло)
 
girlorgДата: Четвер, 08.01.2015, 16:36 | Повідомлення # 68
Повідомлень: 1717
— Милий, ти такий хороший. Квіти даруєш, на руках носиш, допомагаєш у всьому. Ми навіть не посварились жодного разу. Мені нудно, ми розходимось.
 
girlorgДата: Пятниця, 09.01.2015, 02:11 | Повідомлення # 69
Повідомлень: 1717
Вот оно, женское непостоянство: одного и того же мужчину хочется то любить, то убить.
 
girlorgДата: Пятниця, 09.01.2015, 15:49 | Повідомлення # 70
Повідомлень: 1717
 
girlorgДата: Субота, 10.01.2015, 11:38 | Повідомлення # 71
Повідомлень: 1717
Китаєць не витримав шопінгу з дівчиною і зістрибнув з сьомого поверху.

38-річний китаєць в місті Сюйчжоу (провінція Цзянсу) посварився зі своєю подругою через дорогі покупки під Новий рік і стрибнув у проліт торгового центру з висоти сьомого поверху. Чоловік розбився на смерть.

DailyMail пише, що чоловік не витримав п'ятигодинного шопінгу і зважився на самогубство після прохання його дівчини зайти в ще один магазин.

За словами очевидців, пара набрала речей більше, ніж могла винести, проте жінку це не збентежило. Вона наполягала на відвідуванні ще одного магазину, де була розпродаж взуття. Чоловік у відповідь заявив, що вона купила взуття більше ніж їй знадобиться за все життя. Дівчина почала кричати на нього, звинувачуючи його в тому, що він скнара і що він хоче зіпсувати свято ».

Раптово чоловік кинув сумки на підлогу і стрибнув з балкона. Перш ніж впасти на підлогу, він збив різдвяні прикраси та перелякав відвідувачів. Чоловік загинув на місці
Я в шоці, шок в мені!!
 
girlorgДата: Субота, 10.01.2015, 20:23 | Повідомлення # 72
Повідомлень: 1717
Я прославилася. Кароче я сплю гола бо живу сама (ну не нрав мені в одягу я запутуюсь ночу). І зранку проснулась од того, шо сино прижало посцять. Встаю, біжу, здєлала дєло і на автоматі, забувши шо гола, пиздую на кухню до холодільніка... точніше на балкон до холодільніка.. стаю собі гола раком, шукаю олів'єшку... і тут усвідомлюю шо на боковій стіні (це тіпа збоку от балкона мого я живу на куті дома) висять уйобки які утепляють балкона!!! Точніше, утепляли ібо всьо вніманіє і всі глаза були направлені на мене... я кароче рєзко пробую втікти назад у кухню забувши про.... стікляні двері, які я закрила шоб не випускати тепло на балкон і ше й впічатуюсь лобом в двері!!!! побідітіль
 
girlorgДата: Неділя, 11.01.2015, 15:17 | Повідомлення # 73
Повідомлень: 1717
спеціально кожного дня заходжу на сторінки вк людей,які мені зробили боляче, образили якось і показую фак їхнім аватаркам.
 
girlorgДата: Неділя, 11.01.2015, 19:14 | Повідомлення # 74
Повідомлень: 1717
Приблизно так виглядає жінка ... якій щось треба :)
 
girlorgДата: Понеділок, 12.01.2015, 13:43 | Повідомлення # 75
Повідомлень: 1717
"А что если в 2012 таки был конец света и мы сейчас все мертвы? Не будем терять время на бессмысленное занятие, староста, давайте зачетки" - эта фраза сделала мой день))
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Ахаха поржіть дєвки....
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом