MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Ахаха поржіть дєвки....
Ахаха поржіть дєвки....
girlorgДата: Понеділок, 17.11.2014, 18:25 | Повідомлення # 46
Повідомлень: 1717
цьому житті добре вміти смачно готувати. от маєш гівняний настрій, депресію, проблеми і всьо таке, а збацав собі пательню картоплі смаженої, і салат, і торт, і компот і все, проблеми ніби рукою зняло.
 
girlorgДата: Неділя, 23.11.2014, 02:29 | Повідомлення # 47
Повідомлень: 1717
Дівчата, в мене біда. Допоможіть добрим словом. Мій коханий мене ігнорує. Я його нагодувала, як він прийшов, поцілувала і вроді би все норм. Але питаю в нього"Ти мене любиш?", - мовчить. Кажу:"Як любиш, то дай я тебе поцілую". Відвернувся і пішов. Я ж того підара мию, годую, спати вкладаю до себе в ліжко, а він подивиться прискіпливо, підніме хвіст і йде в іншу сторону. Пробую погладити, він тікає. А як тільки я йду на кухню так біжить за мною і кричить! Ще й падла зраджує мені з мамою, біжить до неї спати, муркає. А я вже стала йому не цікава. Як повернути собі кохання свого кота? Підкажіть
 
girlorgДата: Неділя, 23.11.2014, 16:08 | Повідомлення # 48
Повідомлень: 1717
Те що жінки мають мімікруючу натуру факт, так-би мовити, медицинський. Але по-справжньому, вони добрі чи злі ?? Вчора цілий день про це думав, так і не дійшовши до конкретного висновку. Правда, сформулював таку собі дихотомію :
1) жінки добрі по-своїй природі, а погано відносятся лиш до тих чоловіків, котрих не визнали генетично переспективним;
2) жінки злі по своїй природі, а добрі лиш до тих, кого визнали генетично перспективними "він казьол , сволоч і мразь, але я його люблю".
От так воно якось
 
girlorgДата: Вівторок, 25.11.2014, 18:00 | Повідомлення # 49
Повідомлень: 1717
Чи то серце болить чи ліва цицька.
 
girlorgДата: Четвер, 27.11.2014, 18:45 | Повідомлення # 50
Повідомлень: 1717
 
girlorgДата: Пятниця, 28.11.2014, 21:58 | Повідомлення # 51
Повідомлень: 1717
якось раз подумала. що якщо зібрати докупи всіх родичів родичів, знайомих знайомих, їхніх домашніх тварин і сусідів, то вийде просто чудова збірна, готова представити країну на світовому чемпіонаті по Долбоєбізму.
 
girlorgДата: Субота, 29.11.2014, 15:48 | Повідомлення # 52
Повідомлень: 1717
Весна ... Почали харчуватися голубами. Вони смачні і корисні. Кора дерев придатна в якості приправи і заварювання чаю. Давно ходжу пішки, дізнався дуже багато нового і цікавого про своє місто і його архітектуру. На день народження закололи дворняжку. На балконі валяються шкереберть засолені горобці. Сам собі шию одяг. Дізнався як плести з соломи сандалі. Миюся раз на місяць, розпалюємо вогнище у дворі і гріємо у відрах воду. Газ давно не по-кишені і газову трубу давно вирізали. Пару раз вдалося зловити рибу. Варю бражку і ставлю квас. Чайний гриб - теж добре. Думаємо з дружиною взяти кредит на двох і купити велосипед. Повітря в місті стає чистішим, рідкісні машини дивують дітвору. Місто порожніє. Вчора бачив, як повз проїжджав президент на своїй кареті. Збираємося натягати з дружиною землі в квартиру і посадити картоплі. Дуже хочеться картоплі ... Давно не їв цього вишуканого блюда - картоплі .... Вареної картоплі ... смаженої ... печеної ...
 
girlorgДата: Понеділок, 01.12.2014, 20:54 | Повідомлення # 53
Повідомлень: 1717
Зима - це коли в кімнаті немає хліба, зате є мандаринки)
 
girlorgДата: Середа, 03.12.2014, 14:58 | Повідомлення # 54
Повідомлень: 1717
Ми - дівчата, дивні) для нас шматок хліба і ковбаса - це нереально калорійна річ, але варто з'явитися на ковбасі огірочку або листочку салату - всеее, абсолютно дієтична справа
 
girlorgДата: Середа, 03.12.2014, 15:17 | Повідомлення # 55
Повідомлень: 1717
жінки хитрі й розумні, щоб не губити шкарпетки, вони позшивали їх з трусами і назвали колготами.
 
girlorgДата: Субота, 06.12.2014, 00:13 | Повідомлення # 56
Повідомлень: 1717
Одна з причин, чому чоловіки живуть менше..

Він: «Я закажу Піцу. Хоч шось? »
Вона: «Нє»
Він: «Ок»
Вона: «... Або може ...»
Він: «Ну то шо?»
Вона: «Не знаю»
Він: «Ти не знаєш, чи хочеш ти шось?»
Вона: «Ага»
Він: «Ти їсти хочеш?»
Вона: «Не знаю. Мабуть»
Він: «Що значить мабуть?!»
Вона: «Ну я просто ше не знаю»
Він: «Якщо я голодний, то я це відчуваю»
Вона: «Може я потім захочу»
Він: «Тоді я закажу тобі тож»
Вона: «А якшо я потом зовсім не буду голодна?»
Він: «Ну так не будеш їсти»
Вона: «Але це ж гроші на вітер»
Він: «Тоді оставиш собі на завтра»
Вона: «А якщо я завтра не захочу піцу?»
Він: «Піцу завжди можна їсти»
Вона: «Неправда»
Він: «Ну так вибери собі шо-небудь друге»
Вона: «Але я нічого другого не хочу»
Він: «Значить піцу»
Вона: «Нє»
Він: «Тоді нічого»
Вона: «Нєєєєєє»
Він: «Я з тобою тут йобнусь».
Вона: «Замов поки шось для себе»
Він: «Ок»
Вона: «Тільки візьми піцу з шинкою»
Він: «Я не люблю шинку»
Вона: «Зате я люблю»
Він: «Я думав я замовлю поки шось для МЕНЕ?»
Вона: «Ну так»
Він: «Тоді причому тут шинка?»
Вона: «На той випадок якщо я проголодаюсь, коли твоя їжа прийде»
Він: «І?»
Вона: «Ну не невже ти думаєш, що я буду їсти, то шо мені не нравиться?»
Він: «І того я для себе маю заказувати те шо ти хочеш? »
Вона: «А чо нє?»
Він: «Пожди... Якшо я тебе правильно поняв, я повинен замовити щось СОБІ, шо ти б могла їсти, якщо все ж раптом захочеш? »
Вона: «Правильно!»
Він: «А шо ж тоді буду їсти я?»
Вона: «Ну може я і не проголодаюсь»
 
girlorgДата: Субота, 06.12.2014, 14:25 | Повідомлення # 57
Повідомлень: 1717
 
girlorgДата: Неділя, 07.12.2014, 21:07 | Повідомлення # 58
Повідомлень: 1717
Особисто я часто ділю жінок на дві категорії: кішки і кури.Кішки рідко дружать з іншими кішками, і якщо дружать, то з небагатьма. Кури ж завжди легко і весело збираються в курник і щасливі в ньому. При цьому всяка курка думає про себе, що вона - лебідь.
 
girlorgДата: Субота, 13.12.2014, 18:49 | Повідомлення # 59
Повідомлень: 1717
Когда люди спрашивают есть ли у меня совесть
 
girlorgДата: Середа, 24.12.2014, 19:27 | Повідомлення # 60
Повідомлень: 1717
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Ахаха поржіть дєвки....
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом