MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » А Ви знали?
А Ви знали?
girlorgДата: Четвер, 13.11.2014, 19:02 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
А ви знали, що мода на "обвисшу матню" пришла до нас із тюрьм США, де це свідчило про бажання вступити в сексуальний контакт з іншими заключеними? Чим більш приспущені штани = тим більше особа була готовою до анального сексу в пасивній ролі.
 
girlorgДата: Неділя, 16.11.2014, 22:08 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
СТРАШНІ ФАКТИ Про COCA - Colа
1 ) У багатьох штатах США дорожня поліція завжди має в патрульній машині 2 галона Коли, щоб змивати кров з шосе після аварії.

2 ) Покладіть в тарілку з Кока- Колою м'ясної стейк - і через 2 дня Ви його там не знайдете.

3 ) Щоб почистити раковину , вилийте банку Коли і не змивайте протягом години.

4 ) Щоб видалити іржаві плями з хромованого бампера машини , потріть бампер зім'ятим листом алюмінієвої фольги , змоченим в кока -колі .

5 ) Щоб видалити корозію з батарей в автомобілі , полийте батареї банкою Коли , і корозія зникне.

6 ) Щоб розкрутити заіржавілий болт , змочіть ганчірку Кока- Колою і обмотайте нею болт на кілька хвилин.

7 ) Щоб очистити одяг від забруднення , вилийте банку Кока- Коли на купу брудного одягу , додайте пральний порошок і виперіть в машині як звичайно. Кола допоможе позбутися від плям. Кока -кола також очистить скла в автомобілі від дорожнього пилу.

8 ) Активний інгредієнт Кока -Коли - ортофосфорна кислота. Її рН дорівнює 2,8. За 4 дні він може розчинити Ваші нігті.

9 ) Для перевезення концентрату Кока -Коли вантажівка повинен бути обладнаний спеціальними піддонами , призначеними для високо корозійних матеріалів .

10 ) Дистриб'ютори Кока -Коли вже 20 років використовують її для очищення моторів своїх вантажівок.

Бережи своє здоров'я!
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » А Ви знали?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом