MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Історії з життя
Історії з життя
girlorgДата: Неділя, 11.01.2015, 00:50 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Історія з мого життя :
Йшов я зі своєю дівчиною по вулиці , я тримав її за талію , щоб вона не впала , на вулиці слизько. А водій , який їхав поряд на машині крикнув нам , а точніше мені :"За що ти держиш?! За попку держать нада!)" Класний водій , настрій нам підняв !) Побільше вам кохання та радості)
 
OlenkaДата: Середа, 04.02.2015, 12:00 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Була вранці в магазині і на касі стояв маленький хлопчик, який був трохи чумазенький і в порваній одежі, я встала позаду нього, у нього в кошику був тільки чорний хліб і молоко. Не втрималася і купила йому пєченьки і шоколадки, а він сказав мені: - Тьотю, візьми мене до себе, я не хочу більше жити на вулиці...
Після цього я не знала що сказати і тому після оплати вибігла на вулицю і втекла... Тепер соромно і плачу
 
OlenkaДата: Четвер, 13.10.2016, 20:37 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Знаю таку мімімі історію, коли вже старенькі люди були удвох разом. І дідусь спитав в бабусі чи та його за життя хоч раз зрадила, отак на чистоту. Вона відповіла, що ні. Тоді він запитав чи вона хоч думала про це, чи мала хоча б 
мрії такі, думки..відповідь така ж була - ні. І він сказав, що тоді вони квити..бо він також їй за життя не зрадив. І все б нічого, та враження було, що це просто передсмертна розмова була між чоловіком і дружиною, бо буквально після цього через день-два він вкотре перенервувався на роботі, попав у кому і відійшов. 
Цю історію мені розповіла моя бабуся. Бо ця історія з життя - її. 
У мене неблагополучна сім'я( батьки даним давно розведені). Та.. я все одно зрозуміла, що люди вміють любити і бути вірними один одному протягом свого життя. 

І знаю я особисто тих, хто вірний своєму вибору. А якщо ж ти не вмієш бути вірним власному вибору, то значить і собі ти не вірний, себе сам ти не поважаєш, якщо готовий піти на зраду. Повторюю, на зраду Власному вибору. 
І впевнена у цьому висновку, бо я сама колись могла зрадити. І причин є повно..виправдати зраду можна як завгодно. Та насправді ми виправдовуємо себе самі, виправдовуємо нашу несміливість завершити стосунки, що вигоріли, виправдовуємо наш надмірний Егоїзм. Виправдовуємо, що не вміємо цінувати те, що маємо.. 
Ми кажемо, що проблеми у сексуальних відносинах з чоловіком\дружиною, але хочемо зберегти шлюб. Ми кажемо, що нам бракує чогось нового. Це все лайно собаче, а не причини.. Насправді ми вигороджуємо себе, невміння знайти та відкрити щось нове у тому ж партнері, небажання поговорити з ним, вирішити проблему, або ж просто не маємо сміливості завершити стосунки, що вичерпали себе і податись у пошуки іншого партнера та при цьому не причиняти біль іншим нашою зрадою.. Нам зручніше бруднити себе ніж зберегти власну гідність. так просто легше..) і це говорить про слабкість характеру.. 

Я вирішила не зраджувати. Спокуси є..та..це не вартує того. 
Це егоїстично і це не вирішить проблему з моїм партнером. Навпаки. Проблема тільки ще більше ускладниться. 
Зрадивши..я причиню біль людині, з якою я є( ваш кеп). 
Зрадникам варто навчитись перш за все працювати над собою. Боротись з надмірним егоїзмом. А не звинувачувати інших у власних проблемах і шукати собі виправдання...
 
OlenkaДата: Понеділок, 07.11.2016, 14:11 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
Звісто ніхто не буде зараз вірити мені, але історія правдива) Я вчуся не дуже добре, і тут викладачка(їй 27років) мені поставила досить високу поточку і я мав багато пропусків при тому, ну я вирішив знайти її вк Я їй написав(подякував) і ліг спати,сам я живу на квартирі з 2ма друзями, забув вийти З вк ну і зранку встаю,тих двох підарасів нема я читаю переписку з нею і ахуєваю( тіпа я її там мінімально молодив, і покликав на каву, вона відписала що піде, я подумав шо це сон яка викладачка піде на каву з 21 річним студентом,але це виявилась правда, ми зустрілися в центрі пішли в світ кави Вона мені розказувала якісь тупі історії свої я більше мовчав тому що був шокований, що я з своєю викладачкую сиджу, потім ми пішли в букет вина( я все ставив) випили вина небагато, і я її провів до дому, тут вона мені каже чи нехочу я ще зайти на чай перечекати дощ, в мене земля з під ніг Провалилась, ну я шокований зайшов, вона робила чай я піддійшов з залу і її почав обнімати, все закінчилось тим що я її трахнув на столі і наканчав їй на лице, з того часу вона вітається звмною просто "привіт" коли ми бачимось Я це розказав смоїм друзям з якими я живу, але вони як і кожен нормальний в таке не повірили, я вирішив їм доказати, і написав їй, але вона мене ігнорить і не відписує
 
OlenkaДата: Вівторок, 03.01.2017, 14:42 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3285
Ну от я в черговий раз поїхала до свого отоларинголога. Заходжу значить до нього в кабінет а він сидить розлючений. Я вирішила запитатись що сталось. І до того що він мені розповів я не була готова. Йому зраджувала його жінка, а коли він про це дізнався вона ще в кінці його почала ображали що це все через нього, що він її не задовільняє в ліжку. Він був добряче сп'янілий, і я вирішила взяти ініціативу в свої руки. Я бачила як він дивиться на мою шию, як він гладив мої коліна. Я нагнулась до нього та пристрасно його поцілувала. Він відніс мене на свій стіл і почав роздягати і цілувати моє тіло. Я була практично рздіта коли замітила що в нього під халатом нічого нема, таке враження що він з самого початку мене чекав на поготові і виходить що це не я, а він мене використовує, але це анітрохи мене не засмутило адже тепер я впевнена що він мене хотів. Його рука почала зжимати мої груди, опускатися все нижче і нижче... ось цей момент коли він виходить в мене своїми пальцями, в мене пішли мурашки по всьому тілу. Він взяв мене за волосся і поставив раком і почав входити в мене з-заду, О_о ці почуття передати не можливо, в його рухах та діях стільки пристрасті ніжності та любові, наче він наш секс обдумував багато тисяч раз. Все було просто неймовірно. Ми займатись цим цілий вечір, а потім заснули в обіймах в його кабінеті на маленькому диванчику. Зранку коли я прокинулась його поруч не було. Коли я одягнулась і ледь стримувала сльози шукали свій телефон він знайшов в кабінет з круасанами та лате. За той час що я досипала він поїхав купити мені сніданок. Це було дуже мило та приємно. Такої ночі та ранку в мене ще ніколи не було. З того часу ми часто зустрічаємось, спілкуємося, та трахаємось завжди в його кабінеті.
 
OlenkaДата: Понеділок, 09.01.2017, 23:19 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 3285
Хлопець. Історія правдива і я не знаю, що робити з собою.
Колись жив в смт і мав друга з яким грався з ранку до вечора, поки була можливість, але завжди в нього вдома або на його подвір'ї. Його тато часто в відрядженнях. 
Я старший від нього на рік і деколи його мама просила мене допомогти йому. Одного разу вона просто сіла біла мене, коли я вирішував для нього задачу і дивилася, що я роблю. Під її пильним наглядом я втратив всі думки, просто слухав її дихання, сопіння, вона ще й торкалася до мене боком свого тіла і грудьми і в голові вже були зовсім не ті думки. Вона жінка з шикарною фігурою і красива, груди і накачена попа і часто вдягнена в солідний костюм, так як працює в банку. Ммм..це просто мрія.
Після того я переїхав в інше місце, почав думати за неї і кожного разу коли бачив або говорив з нею, то був збудженний до нестями.
Коли приїхав до нього, він сидів і грав ігри на комп'ютері, а вона була на вулиці, я вдав, що мені дзвонить телефон і вийшов з кімнати. Я пішов в спальню і знайшов в тумбочці її білизну.. Це було неймовірне збудження за декілька секунд, запах її стрінг і лівчиків.. я не забуду його ніколи.
І от я вже просто дрочу на цей запах і уяву про неї в себе вдома.
Наступного разу коли я приїхав, я просто пішов в спальню, коли мене ніхто не бачив, взяв 3 пари її трусиків і забрав собі.. зараз вони в мене є, але ретельно заховані і про це ніхто не знає.
Останній раз (це було влітку) коли я був в них вдома, мама друга повернулася з двору і пішла в душ, так як було жарко, після того як вона вийшла, я зразу ж зайшов за нею і знайшов на підлозі її мокрі і гарячі трусики.. оо цей запах, я б все віддав, щоб відчути її на смак..
Тепер не бачу її зовсім і тільки трусики нагадують за неї і її запах. Моєї фантазії на довго не вистачить, але я ще так нікого не хотів, як її. Мрію про те, щоб вона сиділа зверху на моєму лиці, а потім в позі наїзниці керувала всім процесом..
Поки це все описував знову кам'яний стояк, а в руках її чорні, мережеві стрінги..
 
OlenkaДата: Пятниця, 17.02.2017, 18:24 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 3285
Наприклад одну з моїх історій))
коли я вчився на 3 або 4 курсі, точно не пам'ятаю, ми відзначали 9 травня ... був я, моя дівчина, подруга дівчини і друг))
взагалі ми посиділи в кафешці і подруга запропонувала піти до неї, я тоді ще не знав що вона живе в гуртожитку. Прийшли до неї в общагу ... Випили добряче ... Я з дівчиною пішов покурити в общажний туалет, і мені дуже захотілося сексу, почав чіплятися до дівчини, вона була не проти, ми замкнулися в одній з кабінок і вона почала робити мені мінет , було це екстримально тому я чув як за, дверима ходять люди))
потім я вже не витримав і поставив її раком над унітазом і увійшов в неї ... дуже палевно бо бляха від мого ременя билася об дверцята кабінки, але ми не зупинялися, коли я закінчив свою справу ми ще хвилини 3 покурили і пішли назад задоволені ... Коли прийшли в кімнату було видно що мій друг з подругою теж щойно закінчили))
 
OlenkaДата: Четвер, 11.05.2017, 09:35 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 3285
Побрів я з братом на рибалку. Покурити траву і все таке. взяли купу чого. Кілька снайтей типа "закидушка", дві вудки на карася. Каші взяли, та не собі каші, а для риби. Опариша. септо личинок мух. Червів. І не простих, а відкормлених. Так так Ларік гнойову яму зробив. Ну так ідемо ми. Жара страшна. в нас два рюкзака. З нами мій пес. Звалили ми за село. Перейшли в заплаву. Хах згадав я минуле. Та тропа де я колись з дружбанами лазив ще була. Там нікого не було. Навкруги вода. Ми була на півострівці. До берега там комиш. І стежка була крізь його зарослі. До слова, з берега острів не видно. побачити його можна лише з води.І ми все закинули. Ждемо. Тихо. Навіть не розмовляємо. Над нами берізки крона. Вода і тінь. І пофік на 40 градусів ми в раю. Зловили ми пару рибок. Ми кажу бо ловив Вова. В мене один раз зірвалася, а другий я виловив якусь пляшку. Так весело минав час. І тут якась тім. Трах бах. Грім. блискавки. Дощ. Сонце світить, дощь пірячить. Дощ теплий. Берізка від дощу не рятувала.А більше не було де ховатися. Ну й не треба. Дощ теплий. Коли він скінчився ми залишили речі сохнути. седіли голі. І тут приходять якісь дівчата. Піпець!!!! Це попадос. Блін так швидко я ще не вдягався. А вони ще судячи з усього неповнолітні. А в мене від одного вигляду дівчат як скоче.Тут щей їх батько виходить. Це піпець. Я ледве йому все пояснив. Ну відмовив викликати міліцію. Добре в нього жіночка була розумна. Зупинила мужика до того як він побив. Бо я від мужика довго бігав і кричи. що нічого не хотів. Добре я з дитинства добре від каміння ухиляюся. Жіночки чвого принца зубинила вже в ту мить коли він мене за горло взяв. Ну і далі ми таки зясували. що вийшло непорозуміння. Потім сиділи ржали . Ну блін це капець!
 
OlenkaДата: Неділя, 21.05.2017, 17:07 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 3285
Життя взагалі коротке щоб від чогось відказуватися,ми робимо багато помилок і на них вчимося. Моя історія починається з вк, де я лайкнула фото і почала переписуватися взагалі з незнайомим мені мужчиною.Йому 44 роки, різниця у нас 20 років. Ми спілкувалися місяць і вирішили зустрітися.
Це був теплий весняний вечір,я виходячи з квартири на зустріч сильно переживала,думки один від одного відрізнялися,я і стидалася і переживала і боялася! Підходячи до машини мені потрібно було перейти дорогу,моє серце вбилося в пятки я немогла йти,незнала що говорити,через дорогу я побачила як він виходе з машини,стоїть,дивиться і чекає. Перейшовши дорогу я усміхнувшись,привіталася і опустила голову. В мене все тіло було в мурашках,тряслося.Він побачив мої переживання взяв за руку,ніжно усміхнувся,відкрив двері машини і посадив мене.Моє тіло немогло заспокоятися,я небула впевнена що робити,чи виходити з машини,чи залишатися,думки напригували все більше і більше,я старалася себе заспокояти.Тут і він сів в машину і в мене затрималося дихання,я піднявши голову мільком подивилася на нього,він усміхнувшись, рукою підняв мою голову,ніжно дивлячись на мене. Ми не мали слів! Дивлючись на нього я бачила впевненість в погляді,ніякого переживання,ніжність,доброту,і де не де мені здавалося що він ще більше переживає ніж я. Несподівано він з бардачка витягує мені подарок,духи спреї і т.д. дає мені мовчки.Раптово він заводить машину і рушає без слів. Приїхали ми до нього додому,я розслабилася,дивлячись на нього палко хотіла його.Сівши на широке велике ліжко,він налив мені шампанського,і заговорив до мене сміючись.Каже: "Ти така гонурова була по переписках,а зараз сильно боїшся,хм,ну ти дуже красива ніж на фотографіях.Я не бажаю тебе обіжати,не переживай,розкажи про себе,я знаю що все що ти писала це був просто фейк,давай поговорим?!" Ми почали розмовляти,і я не замічала як почала п'яніти.Мені було з ним приємно і тепло,дивилася на нього я практично не чула його, а дуже хотіла відчути.Як не як,так і сталося що ми лижали один біля одного вже голі. Він, обнімаючи мене, цілує,мені дуже приємні його дотики,я відчуваю його сильні руки які в одночас бояться зробити мені боляче,він ніжно входе в мене цілує в шию,обнімає,я чую його подих і стогон.В мене були не забуваючі відчуття. Після,ми лижали один на одного дивлячись,він гладив мене,моє волосся.Вже підходив ранок і я не хотіла їхати додому,но потрібно було,я вдягнувшись попросила мене завести.В дорозі ми мовчали і я думала про одне, а чи ми ще побачимося,я відчувала що я закохалася.Я не взявши подарок, попрощавшись вийшла з машини.Прийшовши додому я довго думала,уявляла ще зустріч,і чекала дзвінка. Пройшов день! Чую хтось дзвоне,підбігаю,дивлюся.Пише "Медвежатко". Так це він,він дзвоне!
 
OlenochkaДата: Неділя, 20.08.2017, 16:23 | Повідомлення # 10
Повідомлень: 4513
Аби не жити в гуртожитку, що кишить тарганами і. мишами, ми як заощадливі студенти, зняли кімнату у бабулі. Кімнатка була маленька, і
ліжко нажаль було одне, тому нам довелося з подругою спати разом. Бабуля
була вреднувата, тому не дозволяла нікого проводити, але ми знали, коли
і як можна проникнути в кімнату непоміченими. І от приїхав до подруги
кавалєр, вони погуляли по місту, і загулялись так, що він протюкав свій
автобус. Залишалось придумати де йому ночувати. І вона не придумала
нічого краще, ніж привести його до нас(!).
Я була категорично проти, але вони задобрили мене вінішком, тому я допомогла дістатись кімнати непомітно.
Так як вінішко і втома пальнуло в голову, я вирубилась першою. Але сон мій
був не довгий, тому що я (зразу аяяяй!) підслухала розмову:
-Чекай, в мене гандон зліз
-А нахєра ти такі великі брав?
-Ну я ж не знав які треба
Я ледь стримувалась щоб не заржати! Вони трахались в 10-и сантиметрах від мене!
то піпєц, вони щось там повозились, і притихли. Ну а я шо, раз притихли значить всьо, і пішла по водичку...не ловко вийшло.
 
OlenochkaДата: Субота, 04.11.2017, 16:55 | Повідомлення # 11
Повідомлень: 4513
Розкажу вам реальну історію з життя... 
Жила собі дівчина, вона була дуже сором'язлива, тому ні з ким не зустрічалася, хоч було їй вже 19 років. Якось познайомилася з хлопцем, на 7 років старшим. Вони почали зустрічатися, був перший секс, тири-пири, упустим цей момент. Через 3 роки стосунків він сказав їй, що хворий на снід, навіть довідки показував і результати аналізів. Вона була у відчаї, вона дуже хотіла жити, але зовсім нетаким життям. Різала собі вени, ковтала якісь пігулки, щоб не мучитись. Він переконав її, що тепер вона нікому не потрібна, так само як і він, тому вони мають одружитися щоб бути разом. Почали готуватись до весілля, хоч в душі у неї поселилась ненависть до цієї людини. Саме в цей час в її житті з'явився друг, який щиро закохався у милу, хоч і вічно сумну дівчину. Надалі історія повернула у щасливе русло. Дізнавшись правду, друг, не гаючи часу поїхав на розборки до її хлопця. Як виявилось, це був лише жарт, куплені довідки, шантаж з метою шлюбу, заледве не скалічене життя нещасної дівчини...
 
OlenochkaДата: Неділя, 11.02.2018, 22:35 | Повідомлення # 12
Повідомлень: 4513
Один з таксистів Нью-Йорка написав у себе на сторінці в соцмережі:
Я приїхав за адресою і посигналив. Прочекавши кілька хвилин, я просигналив знову. Так як це мав бути мій останній рейс, я подумав про те, щоб виїхати, але замість цього припаркував машину, підійшов до дверей і постукав ... «Хвилиночку», - відповів крихкий, літній жіночий голос. Я чув, як щось тягли по підлозі.
Після довгої паузи двері відчинилися. Маленька жінка років 90 стояла переді мною. Вона була одягнена в ситцеве плаття і капелюх з вуаллю, як ніби з фільмів 1940-х років. Поруч з нею була невелика валіза. Квартира виглядала так, ніби ніхто не жив в ній протягом багатьох років. Всі меблі були покриті простирадлами. Не було ні годинника на стінах, ні дрібничок або посуду на полицях. В кутку стояв картонний ящик, наповнений фотографіями і скляним посудом.
«Ви не допомогли б мені віднести сумку в машину?» - Попросила вона. Я відніс валізу в машину, а потім повернувся, щоб допомогти жінці. Вона взяла мене за руку, і ми повільно пішли в сторону автомобіля.
Вона продовжувала дякувати мене за мою доброту. «Це нічого», - сказав їй я, - «Я просто намагаюся ставитися до моїх пасажирам так, як я хочу, щоб ставилися до моєї матері».
«Ах, ти такий хороший хлопчик», - сказала вона. Коли ми сіли в машину, вона продиктувала мені адресу, а потім запитала: «Не могли б ви поїхати через центр міста?».
«Це не найкоротший шлях», - відповів я.
«О, я не заперечую», - сказала вона. - "Я не поспішаю. Я вирушаю в хоспіс».
Я подивився в дзеркало заднього виду. Її очі блищали. «Моя сім'я давно виїхала», - продовжувала вона тихим голосом - «Лікар каже, що мені залишилося не дуже довго».
Я спокійно простягнув руку і вимкнув лічильник.
«Яким маршрутом ви хотіли б поїхати?» - Запитав я.
Протягом наступних двох годин ми їхали через місто. Вона показала мені будинок, де вона колись працювала ліфтером. Ми проїхали через район, де вона і її чоловік жили, коли були молодятами. Вона показала мені меблевий склад, який колись був танцювальним залом, де вона займалася ще маленькою дівчинкою.
Іноді вона просила мене пригальмувати перед конкретним будинком або провулком і сиділа, втупившись у темряву, нічого не кажучи. Потім вона раптом сказала: «Я втомилася, мабуть, поїдемо зараз».
Ми їхали в мовчанні за адресою, який вона дала мені. Це була низька будівля, щось на зразок маленького санаторію, з під'їзних шляхом уздовж портика.
Два санітари підійшли до машини, як тільки ми під'їхали. Вони дбайливо допомогли їй вийти. Повинно бути, її чекали. Я відкрив багажник і вніс маленьку валізу в двері. Жінка вже сиділа в інвалідному візку.
«Скільки я вам винна?» - Запитала вона, діставши сумочку.
«Анітрохи» - сказав я.
«Ви ж повинні заробляти на життя» - відповіла вона.
«Є й інші пасажири» - відповів я.
Майже не замислюючись, я нахилився і обійняв її. Вона міцно обняла мене у відповідь.
«Ти подарував старенькій трохи щастя» - сказала вона. - "Дякую тобі".
Я стиснув її руку, а потім пішов ... За моєю спиною двері зачинилися, це був звук закриття ще однієї книги життя ...
Я не брав більше пасажирів на зворотному шляху. Я їхав, куди очі дивляться, занурений у свої думки. Для інших в той день, я ледве міг розмовляти. Що, якби цій жінці попався розсерджений водій, або той, кому не терпілося закінчити свою зміну? Що, якби я відмовився від виконання її прохання, або, посигналив пару раз, поїхав? ..
В кінці я хотів би сказати, що нічого важливішого в своєму житті я ще не робив.
Ми привчені думати, що наше життя обертається навколо великих моментів, але великі моменти часто ловлять нас зненацька, красиво загорнуті в те, що інші можуть вважати дрібницею.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 03.04.2018, 10:35 | Повідомлення # 13
Повідомлень: 4513
Все почалось з невинного флірту, з начальницею спілкувались і вот випадково якось дойшла розмова до сексу.... Їй 38 років, цей флірт мені полекшував роботу, тому шо вона мала симпатію до мене ( хотіла трахнути) і багато моїх завдань давала іншим робити, а я класно фліртував, час від часу попку її ніжно гладив, скажем під час робочого графіку заводив її сильно і все... Так сталось що в один вечір закриття фірми, після роботи, вона придлагала щоб підвезти мене до дому, я погодився.... Вона повезла мене до себе до дому, і як тіки зайшли на квартиру, закрили двері..... ТО БУЛО ЩОСЬ, вона мене витрахала як ніколи, привязала мені руки до ліжка, і скакала по мені, вигинала свої бедра, і заставляла мене відлизувати їй кицьку в позі 69, потім їй сподобалось як я відлизував її, прям сіла мені на лице поки я ше був звязаний, і заставляла щоб я язиком глибоко входив, а так як вона на мене сіла, мені бракнуло повітря і я чуть не задихнувся, (перший раз в житті таке було) після півтори години шаленого сексу, їй було всерівно мало, в мене вже не хотів стояти так як з мене хватало, вона далі мінєтом піднімала мій член і далі трахала мене, жостко, лапалась за мене, пазюрами дерла мене, за волосся хапалась... Тепер я вже там не працюю, але коли вона мені наярює, знаю шо буде бєшенний трах.... Підсумок який? Я розумію що доросла жінка не є така як 20річна малолєтка (про тіло говорю) але опит в них.... То є щось.... Що разу як вона звонить відчуваю себе шлюхою.... 

By Dema 

Хлопець 23 роки
 
OlenochkaДата: Понеділок, 16.04.2018, 17:26 | Повідомлення # 14
Повідомлень: 4513
Мені 29, нежонатий. Все казав, що ніколи не буду мати сексу із чужою заміжньою жінкою. Вважав це неправильним. Але рік тому познайомився із заміжньою(їй 22, вийшла заміж по-зальоту). Зразу відчули взаємну симпатію, а потім любов. Як нам було разом добре то важко описати. Насправді Просто прекрасно!!!! Прекрасний рік! Але 2 місяці тому вирішились розійтись. Важко боротись за любов, коли проти тебе її батьки, батьки її чоловіка, її друзі, і всі кажуть їй, що інші мають гірших чоловіків, а я нічим не кращий. І ще в неї 2-річний син. Маленький полюбив мене, а я його як рідного. Тепер нещасливі: її чоловік, який не хоче її відпустити через чоловічу гордість, а сам хіба бухає і її обзиває; вона, бо живе з нелюбимим все життя;я, бо важко забути любов і ті прекрасні часи проведені з нею. Та й маленького люблю, за ним також скучаю. Дай Бог, щоб хоч дитина тепер була щаслива!! 
Хотів просто виговоритись,така моя історія....Я вже писав в подібні групи,тому хотів би і з вами поділитися,друзі.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 08.05.2018, 09:45 | Повідомлення # 15
Повідомлень: 4513
Хочу поділитися своєю історією. Ми з моїм хлопцем вже більше року разом. У перші місяці відносин я прийшла до свого коханого, і він запропонував подивитися 50 Відтінків Сірого. Ми подивилися, ну, природно, збудилися. Вирішили спробувати щось схоже. І знаєте, це непросто завело мене. По моєму тілі пробіг такий адреналін, такого я в своєму житті ще не відчувала. Він поводився зі мною грубо, робив боляче бив по попі, і скажу чесно, мені це дико сподобалося. Так до чого я веду, не бійтеся пробувати щось нове, навіть якщо воно вас лякає. Як говорив Крістіан Грей: "Страх у нас в голові".
Бажаю всім успіху в їх починаннях.
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Історії з життя
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом