MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Власний світ
OlenkaДата: Понеділок, 13.03.2017, 17:53 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Усім привіт. Давно нічого не писала і вирішила виправитись, розповівши про те, що ми вважаємо банальним і досить тривіальним, та й взагалі, здавалося б, нащо про це писати, але мова йтиме про записники.

Я завжди організовувала свої думки, плани і спостереження туди і не уявляю, як можна вносити список продуктів чи речей, які необхідно купити у якусь програмку на телефоні чи планшеті. Так, нехай вона дуже зручна і «розумна», але ходити по ринку із руками, які відвалюються від пакунків в мороз, тримаючи ще в руках телефон, який гасне і блокується, і потім ще й виконувати певні операції (в основному на сенсорному дисплеї) для того, щоб той чи інший продукт отримав статус купленого – справа невдячна.

Набагато приємніше вдома написати список усього потрібного і спокійно вирушити по магазинах. Те саме стосується рецептів, спостережень, віршів чи прозів, відомих цитат – усе можна зробити приємним і творчим, не піддаючись впливові сучасних технологій. Не сперечаюсь, що зараз все максимально оптимізоване до потреб і ритму життя людей і ні в кого нема часу на старі романтичні записники. Можливо, це через те, що я сама по собі консервативна і радше витягну свій блокнот, ніж почну вводити в телефон якусь інформацію, але все рівно вважаю, що так приємніше для самої себе.

У мене є записник, куди я записую все підряд – від кулінарних рецептів до номерів телефонів – там все на купу, але і голова звільняється від лишньої інформації icon smile Придумай свій власний світ Колись, пам’ятаю, довго думала, який записник вибрати, що краще – лінійка, клітинка, чисті аркуші – тепер купую все, що бачу. Деколи покупка маленького блокнотика підіймає настрій на весь день – ось така я ще дитина…. До речі, гарнюні блокноти можна знайти ось тут.

Також, не слід обмежуватися розумінням самого поняття «записник». Із ним можна робити теоретично все. І вклеювати фото, чи вирізки з журналів з речима, які подобаються, вирізки із цитатами, навіть, якщо подорожуєте, можна вирізати карту тої чи іншої місцевості. Навіть якщо ви не великий художник, комікси, скетчі та багато іншого прикрасять ваші будні.

Не знаю, на скільки ця стаття інформативна чи корисна, але вважаю, що кожен мусить мати місце для себе, щось суто своє – чи то записник із найпотаємнішим, чи то цікава книжка, чи будь-що інше. Головне, мати під рукою таку річ, яка б часто виручала і приносила задоволення від самого свого вигляду.
 
OlenkaДата: Понеділок, 13.03.2017, 17:53 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Особисто я дууууже рідко користуюсь записниками. Точніше навіть ніколи. Десь були кілька блокнотів, в яких появилось кілька сторінок і більше я їх не бачив :-D

Останнім часом доводилось скласти перелі необхідних речей, а оскільки він був досить великий, я записав його в блокноті. Повиривав звідти непотрібні листочки, і записав перелік. Дещо дописую, дещо відзначаю як виконане.

В голові тримаю більшість, але деколи зазираю при нагоді, чи нічого не з’явилось можливого до виконання з переліку.

А загалом на писанину як правило немає часу.

А щодо оцих всяких телефонів “розумних”, то це не для мене. Марудно. Хоча робив короткі нотатки в телефоні – такі, що потім витру, або такі, що треба завжди мати з собою.

Але малюнків по блокнотах не малюю і фоток не клею smile
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом