MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Краще дівчину/хлопця з міста чи села?
Краще дівчину/хлопця з міста чи села?
OlenochkaДата: Пятниця, 30.06.2017, 20:19 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4511
Ну і що я теж з села і навпаки вважав це перевагою і завжди цим гордився і ще завжди гордився що навідмінно від сільського бидла ніколи не переходив на російську і завжди гордився тим що я вчитель, я сам вступив на б'юджет без хабарів і вчився значно краще чим міські, так само як і тим що я військовий та артелерист. І тим що поки городські ходять в обтягуючих штанах з підкатами і сидять на шиї в батьків я з 18 жив самостійно сам на себе заробляв а зараз на війні. Тому що я з села і я там навчився бути людиною.
І скоріше всього жінка у мене буде з села. Тому що зустрічався завжди з сільськими дівчатами.
 
OlenochkaДата: Субота, 12.08.2017, 18:55 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4511
Місто затисло своїми бетонними обіймами, рзтерло по асфальту, загнало в смердючі запісяні під"їзди, дешеві магазини з китайським непотребом і наповнило легені запахом перевернутих сміттєвих баків.
Місто перемололо в своїх залізних жовтих тілах автобусів сотні душ і виплюнуло їх брудними, несправними.
Місто.
Не люблю міста.
В них порожньо, навіть попри те, що місця не вистачає.
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Краще дівчину/хлопця з міста чи села?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом