MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Що відповісти на я "Зайнята"? (працюю - не маю часу)
Що відповісти на я "Зайнята"? (працюю - не маю часу)
knopaДата: Пятниця, 22.09.2017, 16:54 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 762
Люди, що ви відповідаєте дівчині, на її *зайнята*? Намагаюся витягнути на зустріч, перший раз зайнята, сказав подзвоню через пару днів - дізнаюся, була знову зайнята, домовилися, що у вівторок їй подзвоню а там буде видно. Якщо знову скаже що зайнята, що їй правильно сказати, щоб красиво піти? Після третьої відмови не збираюся їй взагалі дзвонити, буду шукати іншу. P. s. були зустрічі, кінестетика і розмови, останній раз на хорошій ноті закінчили побачення.

- Я теж зайнятий, всі ми зайняті, але знаходимо час для особистого життя та інтересів, так що годинку з твого графіку не змінить глобально твій стан.  - Я теж зайнятий, але я ж можу виділити годину часу, і ти зможеш.

Зайнята так зайнята, відчепись від неї, в 40 років їй це згадається.
 
OlenochkaДата: Четвер, 29.03.2018, 21:02 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4503
Чудово, у мене теж немає часу! Саме тому я і хочу з тобою зустрітися, знаєш, жити за розкладом не цікаво, а так ми з тобою відкладемо всі справи і підемо гуляти, адже найбільше запам'ятовуються вчинки, які були не заплановані)
 
knopaДата: Неділя, 31.01.2021, 17:17 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 762
А які у вас відповіді???
 
OlenochkaДата: Четвер, 01.07.2021, 16:32 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4503
Справді з віком менше часу на прості здибанки. У всіх є обовязки,..
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Що відповісти на я "Зайнята"? (працюю - не маю часу)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом