MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Найбільш дратівлива поведінка в кіно
Найбільш дратівлива поведінка в кіно
OlenochkaДата: Понеділок, 17.02.2020, 22:11 | Сообщение # 1
Постів: 4158
Ви йдете в кіно? У цьому пості ви знайдете найбільш дратівливу поведінку людей, яких ви можете зустріти там.

В епоху Netflix кінотеатри стають все менш популярними, але як і раніше велика група людей відвідує ці місця, особливо з нагоди прем'єри фільмів. Можливість побачити новинку на великому екрані приваблює чималу групу людей, і серед них майже завжди знайдеться той, хто своєю поведінкою дратує інших. Які найгірші типи поведінки, з якими ми стикаємося в кіно? Про це ви прочитаєте в цьому пості.
Найбільш дратівливі речі у поведінці

1. Хрумкання
Люди, які так чинять, приходять в кіно, напевно перекусити. Вже з перших секунд реклами чути тільки хрускіт, що чергується з шелестом пакета. На жаль, коли починається фільм, шум не стихає.

2. Коментування
Мало того, що коментатор постійно щось шепоче людині, з якою він прийшов, але він часто хіхікає, змушуючи інших не зосереджуватися на перегляді фільму.

3. Телефонна залежність
Нормально, якщо залежний просто дивиться на телефон і при цьому затемнює екран дисплея. На жаль, деякі забувають заглушити звуки, і є й ті, хто може відповісти на дзвінок і поговорити під час сеансу!

4. Егоїзм
Деякі люди поводяться так, ніби вони одні в світі і зовсім не дивляться на інших. Вони займають не свої місця, штовхаються ліктями, штовхаються в чергу. Неможливо перерахувати всю цю поведінку, але я впевнена, що ви стикалися з чимось подібним хоча б раз у житті.

5. Хамство
На жаль, час від часу ви можете зіткнутися в кінозалі з людиною, яка може відригнути голосно або покласти ноги на переднє сидіння. Вона поводиться так, ніби вона одна в кінозалі, і в той же час вона ненавчена і зовсім не приховує цього.


Яку поведінку Ви б додали до нашого списку?

Джерело dlanastolatek
Прикрепления: 9918533.jpg(46.1 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Найбільш дратівлива поведінка в кіно
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом