MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » Я дуже низька! Малий Зріст комплекси поради
Я дуже низька! Малий Зріст комплекси поради
OlenochkaДата: Неділя, 19.11.2017, 15:11 | Пост # 1
Постів: 2770
Я дуже низька і через це у мене комплекси!„Допоможіть!!! У мене ріст всього 155см. Що мені зробити, щоб здаватися вищою? Що одягати?" – таких запитань, як від 16-річної Іри, ми отримуємо багато. Низький зріст, дійсно може породжувати комплекси, але не хвилюйтеся – ми знаємо кілька гарних фокусів як оптично подовжити силует!Хитрі способи, додати собі кілька сантиметрів

Почнемо з того, як правильно повинні одягатися низькі люди, які хочуть здаватися вищими. Що вам треба зробити?

Танкетки і підбори

Можна сказати, що тобі пощастило – є багато жінок, які із задоволенням з вами б обмінялися тілами. Ви можете носити високі підбори, які тільки захочете, але ви напевно є власницею невеликих, струнких ніжок! У такій ситуації їх просто необхідно носити.

Одяг для дуже низьких дівчат

Можливо, ви не усвідомлюєте, але добре підібраним одягом можна реально "подовжити" фігуру!

Ось, що потрібно виділити:

Висока талія

Всі штани і спідниці з високою талією будуть відмінно на вас виглядати. І пощастило, що саме вони зараз шалено модні!


Подібний колір

Намагайтеся, щоб всі кольори одягу були в одному тоні. Протилежні кольори будуть дуже "перетинали" твій силует. Звичайно, не варто одягатися в одинакові кольори з ніг до голови, головне щоб відтінки були з схожою палітрою.


Довгі спідниці

Довжина ! Максі будуть для вас ідеальними! Якщо коли-небудь чула інше, то просто не вір в це. Носіть довгі спідниці як можна частіше, особливо повітряні, влітку.

Комбінезон

Шалено модні зараз костюми роблять силует одноманітності, що викликає оптичний ефект подовження. Обов'язково купіть собі хоча б два, і одягай їх на заходи!

Вертикальні смуги

Безумовно, ти повинна носити одяг з ними – як ледь помітні, так і цілком чіткі. Так само, як горизонтальні смуги розширюють, так ці – додадуть вам кілька сантиметрів.

Що, не повинна носити низька дівчина?

Потрібно також знати про те, чого не носити. Ти, як людина низька, маєщ насамперед уникати:

Виділення талії

Буде чітко розділяти вашу фігуру, так що не носи цього типу одягу.

Штани ¾

Це довжина штанів, яка шалено скорочує ваш ріст! Намагайтеся також не надягати штани, які закінчуються трохи вище щиколотки.

Великі аксесуари

Варто уникати всього, що тебе будуть пригнічувати – а саме так і станеться, якщо одягнути великі сережки або великий кулон. Великі сумки також відпадають.

Темні кольори

Темний колір робить стрункою, і ти про це знаєш? Але це не все, – чорний як правило зменшує все, що є в цьому кольорі. Тобто і вас , робіть ставку на яскраві кольори, і ви будете здаватися вищою
.
Гольфи

У нас є для вас неприємна новина – якщо ви хочете, щоб додати собі росту, то уникайте їх як вогню!


І, насамперед,... рішення!

Завдяки нашим порадам, ви безперечно, відчуєте себе краще – тому що ви, здаєтеся вищою. Але пам'ятайте, що найголовніше це прийняття самої себе.

Напевно, ти задаєш собі питання, чи може низька дівчина взагалі може бути привабливою – нехай відповість тобі,  Ярко, сімнадцятирічний хлопець зі Львова:

– Хіба низькі дівчата можуть бути привабливими? Відповім так – тільки низькі дівчата привабливі! Мініатюрні, чарівні і милі. Моя попередня дівчина була 1,50см росту. Я любив, коли мене обіймала і притискалася, як кошеня. Я відчував себе тоді великий і сильним, а вона була... ну, найсолодша в світі. – каже хлопець.


Як бачиш, це можливо. Може коли-небудь ти теж опинишся у такій ситуації , коли ви зустрінеш свого ідеального хлопця, найбільш сподобаєшся йому, босоніж в штанах¾ з великими сережками і гольфі.:)

Прикрепления: 3275767.jpg(20.6 Kb) · 5185245.jpg(18.1 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » Я дуже низька! Малий Зріст комплекси поради
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::