MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » Хлопцям подобаються татуювання у дівчат?
Хлопцям подобаються татуювання у дівчат?
OlenochkaДата: Пятниця, 21.06.2019, 22:34 | Сообщение # 1
Постів: 4157
Цікаво, чи хлопцям подобаються татуювання у дівчат? У цьому пості ви знайдете відповідь.

Татуювання стають все більш популярні, а дівчата все охочіше погоджуються вже не тільки ненав'язливі візерунки, але і картини, що покривають, наприклад, стегно спину або всю руку. Що з цього приводу думають хлопці? Їм подобаються татуювання у дівчат? Нижче ви знайдете відповідь на це питання.


Виявляється, що більшість хлопців просто бояться дівчат з татуюваннями, і тому навіть не починають з ними розмову. Вони сприймаються як занадто впевнені в собі, що може залякати чоловічу стать.

Дівчата - дуже привабливі для хлопчиків, і багато з них мріють про роман, але серйозні стосунки-це зовсім інша справа. Багато хлопів бояться реакції сім'ї, якби представили їм дівчину з видимими декоративними елементами на шкірі.

Дівчата, які вирішили назавжди прикрасити свою шкіру не повинні турбуватися, що не зможуть знайти хлопця – просто не ховати їх на першій зустрічі. Таким чином, хлопець не буде відчувати себе обдуреним.


Прикрепления: 4265970.jpg(52.2 Kb) · 1475215.jpg(83.5 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » Хлопцям подобаються татуювання у дівчат?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом