MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » Вітаю з одруженням!
Вітаю з одруженням!
OlenkaДата: Середа, 03.05.2017, 11:14 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Вітаю своїх хороших з одруженням!
Бажаю щасливого і світлого
майбутнього)
Нехай усі бажання здійснюються, а
все погане оминає ваш шлюб )
А поряд з вами нехай завжди будуть близькі
вам люди !

Прикріплення: 3186827.jpg (48.0 Kb)
 
knopaДата: Середа, 27.09.2017, 09:58 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 763
Ось зовсім недавно відбулося надзвичайне свято у моєї найкращої, найгарнішої, найчуттєвішої, найріднішої і просто гарної людини - нареченої Танюшечки )))) я так рада, що змогла побувати на об*єднанні сердець) таких привітних і людяних сердець) сердець, які у будь -якій ситуації підтримають, підставлять своє плече і допоможуть не тільки словом, а й ділом)) Цій надзвичайно яскравій і романтичній парі я бажаю такого гарного і світлого життя, такого ж сонечка і такого ж тепла, який був на Дні з*єднання ваших думок, ваших доль, ваших рішень в один єдиний клубочок)))) міцний клубочок вашого нового життя))) у народі цей клубочок називають сім*єю))) Дуже хочеться, щоб по житті ви ніколи не розгубили з нього ниточок, а тільки поновлювали запаси своєї доброти і життейської мудрості))) цілуємо вас, наші дорогі) )) будьте щасливими)))
 
OlenochkaДата: Середа, 27.06.2018, 11:19 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4513
........, вітаю вас з одруженням!
Будьте щасливі!

Вітаю хххх та ххххх з одруженням, бажаю
 
великого щастя в сімейному житті.

Вітаю мою улюблену сестричку та її коханого з одруженням!!!! бажаємо вашій сім'ї безмежного кохання, щастя, взаєморозуміння , благополуччя та достатку!!!!


Мої зайчики ,я Вітаю вас з днем вашого одруження Хочу побажати вам в першу чергу міцного кохання,взаємопорозуміння,прощайте один одного ,будьте завжди одним цілим ,доповнюйте один одного ,цінуйте та оберігайте  Будьте один для одного підтримкою та опорою Юрчик бережи Танічку ,адже вона у тебе прекрасна,життєрадісна ,цінуй її ,а головне я бачу як вона тебе кохає і завжди чекає на тебе  Танічка , Ти завжди оберігай Юрчика ,підтримуй у всьому ,тому що він дуже надіється і вірить у твою підтримку , і хоче щоб у вас було все ,і затишок в будинку ,і тепло та тільки позитивні емоції Я знаю ,що віддаю свого братика в надійні та ніжні ручки Тані Дуже вас люблю ,будьте щасливі разом
 
OlenochkaДата: Середа, 05.09.2018, 12:36 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4513
Дорогенька сестричко, вітаю тебе і твого чоловіка з цією прекрасною подією. Сьогодні рочок, як ви щасливі чоловік і дружина. Бажаю вам сімейного добробуту, вічної романтики, щирих почуттів, міцної любові, здоров’я, поваги одне до одного, розуміння, радості, домашнього тепла і добробуту. Нехай подарує вам доля велику удачу і благополуччя, хай Бог нагородить вас чудовими і здоровими діточками, хай буде у вашому домі вічний лад та розуміння.за Вас мої хороші
 
OlenochkaДата: Вівторок, 18.09.2018, 21:00 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4513
Кохасики мої я Вітаю вас з нагоди вашого одруження Хочу побажати вам в першу чергу міцного кохання,взаємопорозуміння,прощайте один одного ,будьте завжди одним цілим ,доповнюйте один одного ,цінуйте та оберігайте Будьте один для одного підтримкою та опорою Назарку бережи Оксанку ,адже вона у тебе прекрасна,життєрадісна ,цінуй її ,а головне я бачу як вона тебе кохає і завжди чекає на тебе Оксана , Ти завжди оберігай Назара ,підтримуй у всьому ,тому що він дуже надіється і вірить у твою підтримку , і хоче щоб у вас було все ,і затишок в будинку ,і тепло та тільки позитивні емоції Я знаю ,що віддаю свого братика в надійні та ніжні ручки Дуже вас люблю ,будьте щасливі разом Ваше весілля незабутнє
 
LamajanceДата: Вівторок, 16.04.2024, 02:28 | Повідомлення # 6





I want to show you one exclusive program called (BTC PROFIT SEARCH AND MINING PHRASES), which can make you a rich man!

This program searches for Bitcoin wallets with a balance, and tries to find a secret phrase for them to get full access to the lost wallet!

Run the program and wait, and in order to increase your chances, install the program on all computers available to you, at work, with your friends, with your relatives, you can also ask your classmates to use the program, so your chances will increase tenfold!
Remember the more computers you use, the higher your chances of getting the treasure!

DOWNLOAD FOR FREE

Telegram:
https://t.me/btc_profit_search
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » СМС коханим половинкам » Вітаю з одруженням!
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом