MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Як розпізнати шлюху приклад.
Як розпізнати шлюху приклад.
girlorgДата: Вівторок, 25.11.2014, 23:28 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
зустрічався з хорошою вроді дівчиною. Ухажував ну і рішив замуж уже брати, шо ж я далбайоб голову морочити рік людині? Предложив їй знакомитись з родаками - розпсіхувалась сказала шо я спішу. Ну ладно, закрив сразу тєму... а потом ну воощє в ахуї був, коли на мене вийшов........її хлопець!!! і начав мол отношенія виясняти. Їй нічо не сказав шоб не нервувати і рішив з ним зустрітись. Пришов кажу так і так пацан ти шось попутав я з нею год і замуж.. і тут я охуєваю від того, шо оказується вона з ним уже півгода і йому на мене дали наводку його дружбани які мене з нею засікли в центрі...
Сижу в ахуї і курю, хоч кинув заради неї шоб не дихала хуйньою год назад. Мстити - не варіант, я ж не долбойоб. Але як реагувати на це - неможу ше поняти. Дівки, шо порадите? Добиватися її чи рвати всі стосунки? Женитись хотів. Люблю. Думав вже шо мож я в чом винен..
 
OlenkaДата: Середа, 21.12.2016, 01:27 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285

дівчина \ жінка. легкої поведінки,
яка займається сексом з великою кількістю чоловіків
і заробляє на життя цим
пробач, але ти помилалсь адресом, це не до мене
мене тупо харять малалєткі які ось так розкиудються такими словами,
мудрих ви називаєте даунами. дурами і дибілами
хлопців з традиційною орієнтацією підарасами
дівчат в яких є хлопець і які справді належать лише їм ви називаєте шлюхами
ну вот куда котиться світ? до чого це все приведе?
а вот тепер сядь і задумайся, якби тебе так назвали?
я ж впевнена ти нічим не відрізняєшся від мене,
просто тобі приспічило тут написати, це ж анонімно,
я ж не взнаю кагби що це ти
всі такі круті тупо анонімно писати,
Прикріплення: 1511330.jpg (53.6 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Як розпізнати шлюху приклад.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом