MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Скажіть, будь ласка, як пояснити дівчині те, що мені не дуже
Скажіть, будь ласка, як пояснити дівчині те, що мені не дуже
OlenkaДата: Неділя, 22.02.2015, 14:42 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Скажіть, будь ласка, як пояснити дівчині те, що мені не дуже подоб коли вона кожну розмову переводить на пошлість, хоча коли я починаю говорити про щось серйозне в цьому плані, то вона говорить що вихована і скромна і "ні ні ні".
 
7tanusha7Дата: Понеділок, 02.03.2015, 12:20 | Повідомлення # 2
l)))
Повідомлень: 37
Ця дівчина значить всередині дуже хоче сексу, але не може наважитись сказати про це. Факт із життя!
 
OlenkaДата: Вівторок, 30.05.2017, 09:19 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Мого чоловіка збуджує, коли він мене б'є, кричить на мене, щипає, смикає за волосся, коли я починаю плакати чи кричати від болі.Я дуже проти таких попередніх ласк. Уявіть, лежимо на великому ліжку, дивимося кіношку, і тут починається, удар в ногу, щипок за ребро, смикання за волосся ... І його скажені щасливі очі. Звичайно до синців не доходить, але з цього приводу -ругань постійна! А мені що робити ... посварюсь, посварюсь і терплю, сексу -то хочеться.
 
OlenochkaДата: Субота, 22.07.2017, 17:48 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4515
Що потрібно робити щоб дівчина почувала себе безахисною поруч з хлопцем?

Від свого хлопця я відчуваю захист, тобто я знаю, що завжди зможу на нього покластися, та він не дасть мене нікому образити, я це дуже ціную,
ну і звісно увагу, це цінніше всіх подарунків та грошей
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Скажіть, будь ласка, як пояснити дівчині те, що мені не дуже
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом