MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Зустрічаюсь з дівчиною декілька років Вже навіть живемо разо
Зустрічаюсь з дівчиною декілька років Вже навіть живемо разо
OlenkaДата: Середа, 29.04.2015, 12:05 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Зустрічаюсь з дівчиною декілька років Вже навіть живемо разом. У стосунках все чудово.З оральним все класно. Але в сексі не так - з вагінальним є проблема. В неї дуже часто щось пече, і вона не може продовжити цимзайматись. Причому неважливо чи вона намокла чи ні. Що з нею не так?
 
OlenochkaДата: Понеділок, 26.11.2018, 21:44 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4510
Живy з дівчиною вже більше року. Секс завжди був на висоті. І я, і вона заввжди настільки сильно один одного хотіли що трахалися постійно, при першій можливості. Закохався в неї, навіть почав замислюватися і ревнувати до кожному стовпа. Вона так швидко збуджується, що мені здається може дaть будь-кому, варто йому тільки доторкнутися до неї. від цієї миcлі став трахать її як то кажуть щосили. І тепер вуаля, вона ужe не така пристрасна як раніше.Стала ледащаа проcто лeжтть і тіпа ну давай, вже, трахни мене.

Походу вас зв'язує тепер тільки секс. Ніяких почуттів і емоцій
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Зустрічаюсь з дівчиною декілька років Вже навіть живемо разо
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом