MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Як ви відноситесь до жіночої зради?
Як ви відноситесь до жіночої зради?
OlenochkaДата: Середа, 16.08.2017, 11:26 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4503
Як ви відноситесь до жіночої зради?




Як і всі, розумні і адекватні хлопці. На@уй таких.

Однозначно, що погано. Але,якщо є факт винни чоловіка в тій зраді,то не варто всю винну перекидати на жінку

Привілеїв немає,чи то чоловік зраджує чи жінка,це ж мирзенно як на мене,розходьтесь нахєр,тай трахайтесь на здоров'я з ким хочете....

А хіба жіноча зрада чимось від чоловічої відрізняється?
Слати по-дальше.

є в мене знайомий,якому зрадила дівчину,але він їй пробачив і вони й далі зустрічається. От я думаю чи то він дуже добрий чи дуже дурний?
Прикріплення: 9095784.jpg (78.2 Kb)
 
knopaДата: Середа, 27.09.2017, 09:32 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 762
Застала хлопця в його квартирі під час сексу з іншою дівчиною. Не стала нічого говорити, поїхала додому. Приїхала в свою квартиру, замість того, щоб розплакатися, почала мастурбувати, згадуючи побачене. І прикро, і дуже возбуждає. Кінчила бурхливо
 
OlenochkaДата: Субота, 13.01.2018, 15:24 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4503
Щоб не було ніяких зрад з сторони жінки й чоловіка потрібно, щоб дівчатами з малими грудьми зустрічались з хлопцями з невеликими членами. Тоді, вони одне одного заводільнятимуть, не буде ніяких зрад, сварок, скандалів... тощо.
 
OlenochkaДата: Середа, 27.06.2018, 00:31 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4503
"Каждый мужик хоть куда-нибудь, но влезет. И всегда найдет отмазку! Типа: мужик изменяет телом, а женщина душой. Это не так! Все изменяют абсолютно одинаково. Надо сдерживать себя, сколько есть сил. Прежде чем сделать это, стань перед зеркалом и спроси себя, вот так по-мужски: "Зачем оно мне надо?" Если от этого зависит твое счастье с человеком, с которым тебе интересно сто лет… я все это дома получаю. Даже лучше, чем это может быть на стороне. Я такой же мужчина, как и все. Я прекрасно знаю все эти моменты. И не надо считать меня старпером, потому что мне не хочется этого делать. Я просто знаю – мне НЕ НАДО этого делать. Я знаю, что приду домой, и со своей женой мне будет намного круче!" 

Кузьма (17 августа 1968 г - 2 февраля 2015 г)
 
OlenochkaДата: Субота, 22.12.2018, 00:34 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4503
Я переспала з батьком свого чоловіка. Це було 3 роки тому, через місяць після весілля. Це був випадковий секс, ні він не я більше не намагалися якось це повторити, навіть не натякали і не говорили про це. Ніби і нічого не було. Більш ні з ким не спала крім чоловіка, і не збираюся. Вврна і любляча. Але ось цей випадок не дає спокою.

Нормально.. випадково йшла і впала на половий орган іншого чоловіка
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Як ви відноситесь до жіночої зради?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом