MENU

Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Як ви відноситесь до жіночої зради?
Як ви відноситесь до жіночої зради?
OlenochkaДата: Середа, 16.08.2017, 11:26 | Пост # 1
Постів: 837
Як ви відноситесь до жіночої зради?

Як і всі, розумні і адекватні хлопці. На@уй таких.

Однозначно, що погано. Але,якщо є факт винни чоловіка в тій зраді,то не варто всю винну перекидати на жінку

Привілеїв немає,чи то чоловік зраджує чи жінка,це ж мирзенно як на мене,розходьтесь нахєр,тай трахайтесь на здоров'я з ким хочете....

А хіба жіноча зрада чимось від чоловічої відрізняється?
Слати по-дальше.

є в мене знайомий,якому зрадила дівчину,але він їй пробачив і вони й далі зустрічається. От я думаю чи то він дуже добрий чи дуже дурний?
Прикрепления: 9095784.jpg(78Kb)

knopaДата: Середа, 27.09.2017, 09:32 | Пост # 2
Постів: 672
Застала хлопця в його квартирі під час сексу з іншою дівчиною. Не стала нічого говорити, поїхала додому. Приїхала в свою квартиру, замість того, щоб розплакатися, почала мастурбувати, згадуючи побачене. І прикро, і дуже возбуждає. Кінчила бурхливо

OlenochkaДата: Субота, 13.01.2018, 15:24 | Пост # 3
Постів: 837
Щоб не було ніяких зрад з сторони жінки й чоловіка потрібно, щоб дівчатами з малими грудьми зустрічались з хлопцями з невеликими членами. Тоді, вони одне одного заводільнятимуть, не буде ніяких зрад, сварок, скандалів... тощо.

Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Як ви відноситесь до жіночої зради?
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::