MENU

Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Хлопці, куди ви водите дівчат якщо квартира зайнята?
Хлопці, куди ви водите дівчат якщо квартира зайнята?
OlenochkaДата: Вівторок, 02.01.2018, 19:55 | Пост # 1
Постів: 837
Хлопці, поділіться досвідом. Я студент, живу з батьками, своєї квартири поки немає, знімати дорого (я підробляю, на витрати цілком вистачає, але на кваритиру на жаль поки немає). У мене є постійна подруга (зустрічаємося майже рік), але я відчуваю що відносини зайшли в глухий кут багато в чому по причині сексу. Тому я хочу знайти собі дівчину яка в першу чергу задовольняла б мене в ліжку. Познайомиться не проблема, я досить привабливий, веселий + є машина. Проблема в тому, що нікуди запросити дівчину "на чай", батьків щотижня знайомити з новою не варіант, вони цього не підтримують, особливо батько. І злякається вона батьків, мені самому неприємно коли вони за стіною. Виїжджають за місто вони рідко, тільки у відпустку. Виїхати на природу не проблема, але це тільки влітку. Розраховувати на її територію не хочеться, буде соромитися + у неї теж можуть бути батьки. У друзів-приятелів теж квартири зайняті, якщо не батьками так дружинами або дітьми. Чекаю ваших історій хто як вирішував такі ситуації, напевно стикалися з ними всі smileУ тебе є машина, можна в машині, + влітку на природі за містом, взимку - зняти квартиру або плавно підводити до запрошення додому (раз в тиждень/два дівчина буде з задоволенням ходити). Мені теж розповідали, що додому не прийдуть, прийшли ;)

Подивися такі варіанти, коли здають кімнати на добу або погодинно.... )) По грошам не так накладно, як постійно знімати квартиру.

1)машина. 2)подобова квартира 3)номер в готелі 4)у дівчини вдома 5) Привчити батьків, що ти мужик і тобі потрібно займатися сексом з жінками. Тут або вони погодяться і можна постійно водити дівчат або дадуть грошей на "зняти хату".

Ще екстремальний варіант в під'їзді! Це залежить від дівчини, звичайно! Але може вийде дуже добре зірвати дівчині дах! Ще як варіант, зібратися з друзями та дівчатами в сауну! Там теж можна весело відпочити))
Прикрепления: 9191694.jpg(38Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » Хлопці, куди ви водите дівчат якщо квартира зайнята?
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::