MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » 16 років. Яка нормальна довжина члена?
16 років. Яка нормальна довжина члена?
OlenochkaДата: Понеділок, 11.06.2018, 21:59 | Сообщение # 1
Постів: 4157
Михайло, 16 років: вже кілька місяців я зустрічаюся з моєю теперішньою дівчиною. Не поспішаємо, з інтимними справами, проте, останнім часом ми говорили про це, і ми хочемо спробувати пестити одне одного. Але я соромлюся через свою проблему, про яку не говорив – розмір пеніса, – я думаю, що в мене він замаленький. Довжина статевого члена в стані ерекції трохи більше 12 сантиметрів. Дуже боюся реакції дівчини і того, чи все зі мною нормально.Довжина статевого члена - це, мабуть, найбільш делікатна тема для підростаючих чоловіків. Багато з них, після перегляду еротичних фільмів, має враження, що їх пеніс занадто малий, а отже після початку статевого життя буде не в змозі задовольнити партнерку. Пора розвіяти цей міф і представити деякі факти.

Середній розмір пеніса

Середня довжина члена під час ерекції у нашій країні це трохи більше 14 сантиметрів. Розмір статевого члена понад 17 сантиметрів, вже рідкість. Слід пам'ятати, що навіть при середній довжині 14 сантиметрів, правильним є також відхилення в результаті плюс/мінус 2 сантиметри. Але це тільки статистика. Буває що чоловіки з меншими членами в змозі на статевий акт який задовільняє обидві сторони.
Візьміть також до уваги, що все тіло підлітка (у тому числі і пеніс), в підлітковому віці знаходиться в стадії інтенсивного росту. Це значить, що довжина Вашого статевого члена має шанси, ще збільшити.


Розмір статевого члена і статевий акт

Чи чоловіки з маленькими членами в змозі дати сексуальне задоволення жінці? Так от, відповідь жінок в більшості випадків одна – довжина статевого члена не впливає на сексуальне задоволення партнерки. Найбільш чутлива частина статевих органів жінки, це клітор і приблизно перші п'ять сантиметрів піхви, так що все це може ефективно стимулюватися пенісом довжиною 8-9 сантиметрів.

Багатьох молодих чоловіків забуває про те, що занадто великий розмір пеніса може унеможливити або утруднити проведення статевого акту. Чоловіки, чиї пеніси мають більше ніж 19-20 сантиметрів, повинні дотримуватися особливої обережності, так як вони можуть заподіяти біль своїм партнеркам. Середньостатистична довжина піхви складає від 7 до 10 сантиметрів. Введення надто великого пеніса в піхву жінки, яка не підготовлена до статевого акту (або немає недостатньо довгої прилюдії), які в свою чергу можуть причинити болючі подразнення, в крайньому випадку викликати вагінізм. Крім того, великий пеніс під час статевого акту, може сильно вдаряти по шийці матки і викликати їй тим самим травми та біль.
Прикрепления: 9844386.jpg(19.1 Kb)
 
OlenochkaДата: Вівторок, 18.06.2019, 08:59 | Сообщение # 2
Постів: 4157
До 16-17 росте активно. Потім - як пощастить, у когось більше не росте, а у когось і до 25 потроху (на 1-1.5 см) виростає.
 
АмбасадорДата: Неділя, 20.12.2020, 19:07 | Сообщение # 3

В 16 років маю довжину члена 16,5 см, але я комплексую, що до довжини свого члена, думаю він замалий(що до довжини не брешу )
 
OlenochkaДата: Вівторок, 22.12.2020, 10:56 | Сообщение # 4
Постів: 4157
Амбасадор, хм
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Хлопців » 16 років. Яка нормальна довжина члена?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом