MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Мій хлопець каже шо я "бревно" але я не знаю шо мені ше роби
Мій хлопець каже шо я "бревно" але я не знаю шо мені ше роби
OlenkaДата: Субота, 21.02.2015, 15:12 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Мій хлопець каже шо я "бревно" але я не знаю шо мені ше робити і цілую його по всюди і стогню і мінєт і фігура в мене норм а йому дальше не догодиш.то він такий чи то я чогось не розумію ?(
 
OlenkaДата: Субота, 21.02.2015, 15:13 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Порада : скажи йому, що він раб і він буде тебе задовільняти так як ти хочеш і як ти йому скажеш...захочеш - буде лизати годину.. захочеш - вилізе зверху і буде задовільняти так як тобі подобається... і тобі буде пофіг втомився він чи ні. а за те що відкриває рот і хамить - ти з нього зробиш столик за яким влаштуєш вечерю з коханцем.... + за "бревно" він ще може дістати по своєму меншому другу чимось... ;)))
 
OlenkaДата: Четвер, 09.02.2017, 22:40 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Ось лежу і думаю))) а що ми баби робимо в сексі))) практично у всіх позах працює мужик))) єдина поза, зверху!! Так, тут ми молодці! І те, ноги швидко втомлюються і ми міняємо позу)) і при такому розкладі, багато обламуються навіть зробити мінет)) зробила висновок! ! Спасибі вам хлопці))) що б ми без вас робили)))
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Мій хлопець каже шо я "бревно" але я не знаю шо мені ше роби
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом