MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Жах як хочу сексу, але серйозних стосунків боюсь страшенно і
Жах як хочу сексу, але серйозних стосунків боюсь страшенно і
OlenkaДата: Неділя, 01.03.2015, 17:13 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Жах як хочу сексу, але серйозних стосунків боюсь страшенно і сил на те, щоб долати усіляки моральні барьєри свої і шукати хлопця, будувати стосунки, перейматися цим, зараз не маю. Клуби терпіти не можу, в пабах знайомитись не вмію, трахати когось з друзів чи приятелів якось не тру. Порадьте щось, а?
 
7tanusha7Дата: Четвер, 05.03.2015, 12:13 | Повідомлення # 2
l)))
Повідомлень: 37
Ти спробуй відносини, тебе ж не заставляють відразу заміж чи взагалі щось заставляють. Ти як можеш вступити у відносини так і вийти з відносин, нічого страшного в тому що з'явиться людина яка буде преживати за тебе, дарувати подарунки, вражати приємностями не буде. Можливо ти боїшся відносин, бо боляче розходитись з людиною коли вже привикла, так будуть сльозиииииии буде боліти всередині. Але не пройшовши цього не станеш цінити щось більше, не построїш сім'ю. Потрібно набиратись досвіду, життя не легка штука.
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Жах як хочу сексу, але серйозних стосунків боюсь страшенно і
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом