MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Комплексую через малі груди, підкачана попа хоч трохи врятує
Комплексую через малі груди, підкачана попа хоч трохи врятує
OlenkaДата: Четвер, 05.03.2015, 11:44 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Комплексую через малі груди, підкачана попа хоч трохи врятує ситуацію?Ваше ставлення до малих грудей?
 
7tanusha7Дата: Четвер, 05.03.2015, 12:05 | Повідомлення # 2
l)))
Повідомлень: 37
Пишні груди давно не в моді, саме малі груди уже 2 рік стали в моді, і більше того зараз попа керує чоловіками))
Якщо хлопець буде з тобою, будеш знати головне - що полюбив не за груди! І бодри себе фразою "на старості висіти до колін не будуть")
 
OlenkaДата: Пятниця, 06.03.2015, 14:13 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Сисек у тебя может и не бить, но красивая попка-обезательно
 
OlenkaДата: Понеділок, 06.03.2017, 10:34 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
Завжди сильно переживала через те, що у мене маленькі груди, а також через те, що дуже висока (180 см), адже всі навколишні хлопці були нижчими. Але зараз зустрічаюся з молодою людиною приблизно мого зросту і він просто в захваті від моїх непристойно довгих ніг. До того ж, я колишня гімнастка і не перестаю радувати його своєю гнучкістю, якщо ви розумієте, про що я. А що вам подобається у вашій другій половинці?
 
OlenochkaДата: Неділя, 13.08.2017, 13:43 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4511
Якщо, для хлопців у дівчині головне пишні груди та підкачена попа, то для дівчини, що головне? Член, і...?
 
OlenochkaДата: Вівторок, 27.02.2018, 16:49 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4511
У 19 років десь прочитала, що щоб виросли сіськи-потрібно їх наминати. змушувала хлопців своїх жамкать. до 22ум нам'яли мені ще півтора розміру. тепер у мене тверда двоєчка
Хлопчики, розминайте своїх дівчаток і будуть вам цицьки =
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Комплексую через малі груди, підкачана попа хоч трохи врятує
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом