MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Поради для дівчат ! Загальне
Поради для дівчат ! Загальне
knopaДата: Понеділок, 29.06.2015, 12:20 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
. Світлана (Вчора 01:12)
допоможіть, будь ласка, для коханого придумати цікаве програне мені бажання.
 
OlenkaДата: Четвер, 20.10.2016, 20:40 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Секс у мене з коханим просто незабутній. Не люблю презервативи, думаємо головою. Разом вже два роки і не було жодних проблем. 
Вчора повернувся п'яний і впав на порозі, з кармана куртки випала упаковка презиків ше й відкрита. Сиджу і думаю що далі робити
 
OlenochkaДата: Середа, 02.05.2018, 09:37 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4514
Дуже прошу, анонімно будь ласка.
Всім привіт.
Така ситуація. Д. 27 років.
Хлопця не маю. Недавно закінчились тривалі стосунки, нові тяжко розпочати, перестала довіряти людям.
Тай і маю комплекси.
В мене великі груди і я через це дуже комплекую.
Бо багато читала і чула як хлопці нарікають, типу "вим'я" чи "не етичний вигляд, акуратні краще" і т.д...
Ну але щим я винувата, що вони в мене такі і що взагалі немає хлопців яким байдуже розмір грудей?

Як мені позбутися цього комплексу?

Хлопці сприймають дівчат в цілому вкомплексі - груди обличчя ноги волосся одяг.І ще й декотрі плюс слухають - як і що говорить.

І якщо результат позитивний огляду- то так.
Якщо щось не оч- то ні.
Одні лиш груди ні про що не говорять.
Яка талія, який зріст, яке обличчя і одяг?
Можна бути з великими грудьми і талією (з корсетом) як Ірен Феррарі.
А можна бути просто кругленькою низенькою страшилкою з грудьми великими.Тоді до сраки ті груди.
Немає взагалі значення який у тебе розмір б'юсту...
Це все стереотипи і не пар собі мозги цим... Не до всіх в цьому світі доходить,що існують речі,які не залежать від нас і фізіологія відіграє не основну роль в цьому житті. Посміхнись,носик вгору і памятай,що ти єдина і неповторна...


шо, комплекс залишився от предидущого любімого? Якшо йому не подобались твої груди, то це його проблема, його невпевненість, не твоя, або його бажання тобою маніпулювати. У мене твоя "проблема". І реакція на них була різна - від вау просто посеред вулиці і самоскладання в штабеля до гиги-вимя, але спокійно мимо них мало хто проходить. Це - твоя фішка, хтось просто мріє про бабу з такими грудьми. Знайди його, і хай він тащиться від них і від тебе. Але не починай стосунки з тим, хто щось у тобі критикує-груди, ноги, зайві кіло. По-перше, він тупий - бо розумний такого не скаже, а по-друге, вам не по дорозі, бо він і сам не допер, що шукає інший ідеал-так і буде тобі голову морочити: похудай, зменш груди, підрости, позеленій-а воно все не те, бо і спочатку було не те. Не бери дурного в голову, мільйони жінок з ріними грудьми живуть щасливо, і не дай черговому дятлу самостверджуватись за твій рахунок.
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Поради для дівчат ! Загальне
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом