MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Хлопець каже що куні це ненормально!
Хлопець каже що куні це ненормально!
OlenkaДата: Понеділок, 09.05.2016, 12:09 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Мій хлопець говорив що я з ним не дуже відкрита, просив розповісти свої бажання і нічого не соромитися. Я розповіла. Він розсміявся, сказав що це ненормально, і він ніколи б не став це робити. Каже що для дівчат робити приємно хлопцям це нормально, а якщо навпаки - не. Куні, бачте захотіла, ужс!
 
OlenkaДата: Пятниця, 09.09.2016, 19:30 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Поділюсь з вами гірким досвідом...декілька днів тому у мого хлопця було день народження,він понятне діло напився і пропонував мені куні.суть в тому що я не займана і в нас з ним сексу не було.я відмовилась,про що потім пожаліла. через декілька днів я йому це все розказую,бо він понятне діло не пам'ятав.його відповідь мене шокувала,він сказав шо даремно відказалась бо ТАКЕ він міг пропонувати раз в житті.я так засмутилась,бо від розповідей подруг знаю який це божественний кайф для дівчини.ну потім ми розговорились на ці теми,і він сам в відкриту запропонував "отримати кайф"хоча сам ніколи це не робив.я дуже була рада,вже не могла дочикатись коли приїде,до нашої зустрічі було ще 5 днів!!!кожен день не могла ні про що думати,тілики про це....аааа....цілими днями збуджена ходила....короче сьогодні п'ятниця,маємо зустрітись,все було б добре,але б**ть!вчора пішли місячні...ну треба так все обломати?буду мучатись ще недільку...
 
BernardchumnДата: Четвер, 19.01.2017, 12:11 | Повідомлення # 3





Я уже посмотрел этот фильм на нормальном сайте, просто супер, не зря его так долго ждал!
Кто ещё не видел, смотрим здесь, ребята - HD17.RU
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Хлопець каже що куні це ненормально!
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом