MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Дівчата, кажуть що я Повія Шлюха та Простітутка (Інші дівчата думають, що я повія: що робити?)
Дівчата, кажуть що я Повія Шлюха та Простітутка
OlenkaДата: Неділя, 18.12.2016, 23:32 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Що я повинна робити ?



На жаль, не так багато  багато ти можеш зробити. Оскільки ти знаєш, що ти не повія і що немає нічого поганого ,то не маєш відчувати себе винною через своє сексуальне життя. Найкраще для вас зараз-постаратися розрядити драму.

Вони просто злі та змушують тебе почувати себе поганою? Просто ігноруй їхні зауваження та тримай голову високо. Вони можуть ревнувати чи загрожує вам, що нічого не говорить про вас як про людину і все про них. Якщо ви хочете зробити приємно з цими дівчатами, намагайтеся бути хорошим для них, і нехай вони побачать, що ти абсолютно нормальна дівчина, яка не після бойфрендів ніхто. Іноді люди мають на увазі, з-за страху і невпевненості.
Прикріплення: 8833136.jpg (175.0 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Розкажи свою історію! » Запитання від Дівчат » Дівчата, кажуть що я Повія Шлюха та Простітутка (Інші дівчата думають, що я повія: що робити?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом