MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Хлопець питає про секс з колишнім. Що відповісти?
OlenkaДата: Понеділок, 19.12.2016, 13:54 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
„Мій хлопець знає, що я не була незайманою, коли ми зустрілися. Але ніколи не питав про першого партнера... до вчорашнього дня. Неочікувано запитав як все було, хто це був та чи було мені добре і так далі. Я сказала, що мені треба подумати, чи я хочу говорити з ним про це. Але я дійсно не знаю, що робити. Сказати йому чи категорично заявити, що не хочу про це говорити?".Коли теперішний хлопець або дівчина запитують про колишніх, багато хто з нас не знає що відповісти. Тому що, це дуже "делікатна тема" – не відомо, скільки насправді можна розповісти, після яких слів хлопець/дівчина, буде байдужою або почне злиться. І власне кажучи, для чого йому це знати?

Чому він хоче знати, як було в ліжку з колишнім?

Якщо наша нинішня симпатія запитує про колишні стосунки, він робить напевне це з кількох причин. Перша - просто цікавість, – питає, бо хоче знати, і все. Ми самі хочемо все знати, чи не так? Друга причина має більш глибоке дно – він цікавий, чи вам було краще в ліжку з кимось іншим крім нього. Можливо, має комплекси або просто хоче почути: "ти найкращий в світі, і це не зміниться". Третя причина - небезпека – величезна ревнощі. Дехто не може змиритися з цим фактом ревнують навить до того, що вже не актуально.

Чи розповідати хлопцеві про секс з колишнім хлопцем?

Незалежно, від причин через які він хоче познайомитися з твоїм сексуальним минулим, логічно дати собі питання: "Говорити чи не говорити?" Відповідь проста – це тільки ваша справа і все залежить від вас. Однак, якщо ви вирішите бути чесною та відкритою, то пам'ятайте про те, щоб не перестаратися. Та які це може мати наслідки:
– Колись у мене був хлопець з яким був перший раз, потім був хлопець Ярослав. Все було супер, до тих пір поки Ярослав не запитав мене про мій перший раз. Я подумала, що, зрештою, немає нічого поганого в тому що я йому скажу, як все було зрештою, ми підходили одне одному і були гарною парою. Я відповідала йому чесно на питання, в тому числі і на те, що було орально. Потім він був дивний , поки не розійшовся зі мною. Він сказав, що не може мене цілувати, що його нудить і даремно я йому це сказала. Це був шок.... Але, може й краще, що так сталося. Краще раніше, ніж пізніше" .

У відносинах та сексу з іншими чоловіками, деталі дуже небезпечні. Так що, якщо ви вирішите розповісти, що і як то не забудьте:

  • не захоплюватися тим, як чудово було тобі з колишнім партнером
  • ні в якому разі не визнавати, що був великий пеніс, більший ніж в нинішнього – для нього це буде справжній удар
  • не вдаватися в подробиці, що де і як він робив
  • не змішувати секс з колишнім коханням ("О, я пам'ятаю, як одного разу ми поїхали в такий ліс...")


Найкраще буде, якщо ти зіскочиш з цієї теми спокійно, наче нічого не сталося. Якщо твій хлопець запитує, чи було тобі добре з іншим, відповіж: "Було нормально". І не дозволяйте тягнути себе за язик! Обов'язково підкресліть, що в даний момент вам набагато краще з ним, – навіть, якщо це неправда! Визнати, що з ким секс кращий, буде для вашого хлопця справжнім ударом, а для вас відносини – в небезпеці.

Сварка після розмови про колишнього хлопця?

Ок, наприклад, наведені вище поради прочитали занадто пізно. Тепер хлопець, хоч і сам хотів почути відповідь, - трохи образився і тримає дистанцію. Що робити, щоб зберегти відносини?
Насамперед – зберігайте спокій. Не плачте, не відправляйте до нього смс. Він отримав, що хотів просто має з цим змиритися – все просто.
Дай йому тиждень, нехай заспокоїть свої емоції. А потім запроси його до себе і поговоріть. Поясни, що ти розумієш що йому боляче, але він повинен зрозуміти, що ви говорили про минуле. І навіть, якщо б твій колишній був найкращим коханцем у світі, це вже колишній – тому що не було всього того, що має ваш теперішний хлопець. Існує величезний шанс, що після такої відвертої розмови відносини швидко повернуться в норму. Але наступного разу не будь такою відкритою, коли мова йде про секс smile .
Прикріплення: 3002587.jpg (73.4 Kb)
 
OlenkaДата: Субота, 25.03.2017, 21:10 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
У мене є колишня, яку я все ще люблю. Однак вона вже давно зі
своїм новим / старим хлопцем, з яким була і до мене, і після мене, і
все в цьому дусі. Відповідно, мені не світить рівним рахунком ніх *
я.
Ми добре спілкуємося і навіть пару раз в пориві відчуттів мало не
поцілувалися, з ким не буває.
Але я просто мрію віддерти її як сучку, помститися за все і
насолодитися її худеньким тілом, шльопати її по попці і м'яти
пружні сісечки. Зв'язати і трахати, наказувати їй, щоб вона незмінно
відповідала на всі мої накази "так, мій господар", хочу виїбати її
милий акуратний ротик, а після вибачитися за все і обняти. Тому що
я шалено люблю цю сучку.
 
OlenkaДата: Середа, 05.04.2017, 17:01 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Та я так думаю, то відповідь буде в кожного різна.
Але я все ж погоджуюсь з отакою думкою:
"Чому він хоче знати, як було в ліжку з колишнім?
Якщо наша нинішня симпатія запитує про колишні стосунки, він робить напевне це з кількох причин. Перша - просто цікавість, – питає, бо хоче знати, і все. Ми самі хочемо все знати, чи не так? Друга причина має більш глибоке дно – він цікавий, чи вам було краще в ліжку з кимось іншим крім нього. Можливо, має комплекси або просто хоче почути: "ти найкращий в світі, і це не зміниться". Третя причина - небезпека – величезна ревнощі. Дехто не може змиритися з цим фактом ревнують навіть до того, що вже не актуально."

 
abramova_onДата: Четвер, 29.06.2017, 15:46 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 15
Мені здається, що про це взагалі не треба говорити з своїм чоловіком. Це зайве.
 
OlenochkaДата: Четвер, 10.08.2017, 22:45 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4517
Якщо, дівчина пише "Вибач". відповідайте "Забули"
 
OlenochkaДата: Середа, 14.02.2018, 13:37 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4517
Ніколи не думала що буду про щось жаліти,адже все що не стається на краще.Але зараз я мучу себе постійно тим що в мене до моєї коханої,дійсно коханої людини було декілька сексуальних партнерів.Я настільки його кохаю,що мені гидка та думка що я спала ще з кимось крім його.Це мучить мене

Прикріплення: 7029827.jpg (26.4 Kb)
 
OlenochkaДата: Четвер, 15.03.2018, 14:52 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 4517
Як ви думаєте чи потрібно зізнаватись теперішньому своєму хлопцеві скільки в мене було до нього партнерів в плані інтиму?
Коротко розкажу щоб була більш суб’єктивна відповідь.
Було 2 партнери не випадкові - це були нормальні стосунки. Про одного партнера він знає це мій колишній, за моїми словами виходить що він був першим у мене, але це не так. Насправді просто соромно йому зізнатись, що в 16р. наважилась отримати перший сексуальний досвід і то була моя перша любов з якою я зустрічалась рік, нічого не вийшло тому що був на заробітках за кордоном і було досить багато сварок. Просто виходить так що мій колишній знає про мою першу любов а ось теперішній ні, і цілком ймовірно що при зустрічі колишнього і теперішнього може проявитись правда.
(вибачте можливо не так доступно об’яснила, але мені дійсто потрібна порада не хочу щоб якимось чином вийшло все на зовні, так як я боюсь його втратити)
 
OlenochkaДата: Вівторок, 07.08.2018, 09:14 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 4517
В мене є чоловік і є колишній який живе в іншому місті. Одного разу коли я приїхала в його місто, я відразу ж поїхала до нього. Ми навіть толком не розмовляли, накинулися один на одного, він зірвав з мене одежу. За три роки розлуки він так і не забув що треба робити щоб мені було добре. З ним мені хочеться цілуватися, облизувати його яєчка, приймати його член во всі дирки. (З чоловіком цього не хочеться) 
Повернулася додому з засосами і навіть не стидно.
 
OlenochkaДата: Пятниця, 12.02.2021, 12:58 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 4517
Цитата
Колишній часто казав, що йому шкода, що я - незаймана. Бо він вважав, що я буду думати про те, "а як же з іншим може бути, якщо у мене ніколи крім нього нікого не було". І типу це може до зради штовхнути. І я відчувала себе винною. Пройшов час, ми розійшлися. Я зустріла чудового хлопця і вийшла за нього заміж. І тут я зрозуміла. Колишній боявся не того. Йому треба було радіти, що він був першим. Бо, він нічого до кінця не довів. Ще дуже довго мені було боляче в інтимі. І виходить, що мій чоловік був також першим, бо то нещастя не змогло закінчити процес до кінця. Хоч у мене і був секс, але фізіологічно я була незайманою .
Знаю, що колишній колись тут сидів. Якщо читаєш, то знай, що ти ніякого задоволення не приніс. Ти і цноти до кінця позбавити не зміг. І твій маленький тоненький член нічого не вартий.
І дуже шкода, що я довірилася тобі. Бо лише мій(я вважаю) чоловік, позбавив реальної цноти і зробив так добре, як ніколи ще не було. І лише з ним я відчула реальний оргазм)
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом