MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Любов » Як освідчитись у коханні? ^_^ (Розповідаймо історії з власного життя, чи просто фантазії!)
Як освідчитись у коханні? ^_^
OlenkaДата: Вівторок, 27.12.2016, 02:30 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
як на мене, взагалі не потрібно слів... якщо має наладитись, то наладиться саме собою. погляд за поглядом, усмішка за усмішкою, жарт за жартом, показати їй, що вона для тебе не пусте місце) а там... вибрати підходящий час і обстановку, і все буде гуд)) далі ти розумієш, не дитина вже) по чуть-чуть руки потянуться один до одного, там і до поцілунку недалеко)

не завжди так круто коли все обдумуєш.от мені наприклад хлопець нічого не казав,навіть не натякав що я йому подобалась.позвонив на валєнтіна(2009 р),каже:вийди,разом підем до наших.та й я вийшла.як до друга.а тут такоє началось:то діти які всю дорогу мені квіти дарили,потім його такі кумедні словечки іх заплітання,так я всерівно не просікла.і потім він зробив глобальну помилку,повів знайомити з батьками.в той же день.і вже потім в їх присутності сказав що то все було від нього.такшо мораль тут така:не мудруй так як моє наробило,ато не даремно він тепер мій колишній...


мені освідчились в коханні осінню.. був сильний дощ, ми промокли до ниткі.. забігли під якусь кришу.. він просто обняв мене, сказав "Я тебе кохаю".. і всьо)) це було надзвичайно)) рамантіка..) 

Я взагалі думаю шо готуватись до цього нетреба. Просто влив у ці слова всю свою душу - і все.. вона це відчує і оцінить краще за кафе чи ше шось там)) 

 (нє ну канєшно не на базарі це робить в мясному павільйоні) ,зараз весна.. сходіть на Басів Кут (вітер канешно сильний), але краса.... класно буде, чесн))
Прикріплення: 1508485.jpg (18.1 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Любов » Як освідчитись у коханні? ^_^ (Розповідаймо історії з власного життя, чи просто фантазії!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом