MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Закоханість » Сумні історії
Сумні історії
girlorgДата: Середа, 10.12.2014, 10:14 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
завжди зневажав дівчат. Для мене вони були обмеженими, меркантильними та примітивними створіннями, які за коктейль та можливість покататись на машині готові виконати будь-які твої бажання. І виконували! Деякі навіть без випивки і автомобіля. Достатньо було банального компліменту, щоб дурепа побачила в тобі Любов Всього Свого Життя і готова була відсосати тобі тут і зараз. Каюсь, я користувався цим. Неодноразово і, деколи, з особливою цинічністю. А чому б, власне, і ні? 80% "прекрасної статі" ні на що інакше не годиться. І не тому, що інші 20% це хороші дівчата, ні, вони просто настільки некрасиві, що трахати їх було б неповагою до себе. На щастя, чи на жаль, не знаю, я зустрів саме той 0,001%. Не так красива, як харизматична, вона підкупляє своїм інтелектом та дивовижною як на свій вік освіченістю, почуттям гумору, нестандартними поглядами на все на світі. Ми познайомились на вечірці, я весь вечір не міг відвести від неї погляду (в неї досить нестандартна зовнішність). Я покликав її в порожню кімнату, і вона, будучи вже досить випившою, пішла туди зі мною. Ми просто лежали на ліжку, слухали музику і говорили. Потім довго цілувалися. Потім вона пішла. Це було декілька місяців тому, і за ці декілька місяців я зрозумів, що пропав. А вона.. вона відповідає на один із десяти моїх дзвінків, погоджується на зустріч, а потім зникає на декілька днів, виходить з вк, коли я пишу їй. Якось я чекав під її гуртожитком годинами доки вона вернеться з пар — вона пішла на вписку і була там до ранку, купив їй квіти — вона дзвонить і відміняє зустріч, а на фоні чуються чоловічі голоси. Я почав з'являтись на навчанні частіше, аніж з'являвся там на першому курсі, просто щоб побачити її заспану мордочку і послухати, як вона жаліється на викладачів, нудні пари, віддаленість корпусу від гуртожитку Я не можу так, я схожу з розуму без неї. Вирішив перестати спілкуватись з нею — за декілька тижнів жодного дзвінка, потім випадкова зустріч і знову все по новій. Недавно ще вияснилось, що одна з тих закоханих дівчат, яких я взагалі слабо пам'ятаю, її подруга.Коли я уявляю, що вона може їй про мене наговорити, я жалію про все, що в мене було з нею і такими як вона. І справа в тому, що майже все, що вона скаже, буде правдою. Дівчинка ця, звичайно, і сама не ідеал — шляється будь-де, накурюється в хлам, якийсь вроді навіть друг в неї є.Ніколи не думав, що всі ці фактори можуть здаватись настільки невагомими, що я зможу закрити на них очі. Але коли бачу її, то стаю, напевно, найщасливішим у світі сліпим. Я сам розумію, які все це соплі і не те що б я дуже надіюсь на якусь пораду. Сам розумію, що в цій ситуації я невдаха і просто нічого не можу зробити. А вона, якщо навіть побачить тут цей пост, тільки розсміється, не більше.Просто, хлопчики і дівчатка, якщо робите щось, то розраховуйте на срану карму. Бо потім будете так само плакатись по всяких анонімних групах, як зараз я.
 
girlorgДата: Неділя, 11.01.2015, 00:48 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
Мій кіт щовечора стрибає в мою постіль і засинає біля ніг. Але вчора він ліг біля обличчя і почав його облизувати і мурчати. На ранок виявилося що мій кіт помер від старості, а ввечері напевно прощався.
 
girlorgДата: Неділя, 11.01.2015, 21:08 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 1717
не будет там больше бабочек.
 
OlenkaДата: Неділя, 22.02.2015, 18:45 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
Когда-то давно жил я в стареньком доме.
С тех пор пролетел не один уже год.
И всем его жителям было известно
Насколько уродлив был местный наш кот.

Уродливый кот был всегда узнаваем –
Он был одноглазый и с ухом одним.
И знал он, как трудно на свете бывает,
Когда ты один и никем не любим.

Оторванный хвост, и поломана лапа
Срослась под каким-то неверным углом.
И множество шрамов.. А был он когда-то
Приятным на вид полосатым котом.

Кота никогда и никто не касался.
Бутылки и камни бросали в него.
Водой ледяной поливали из шланга.
Пытаясь прогнать со двора своего.

И лапы ему защемляли дверями,
Когда он пытался войти в чей-то дом.
Страдая от боли, зализывал раны
Уже много раз он под чьим-то окном.

Но все удивлялись, насколько отважен
Был этот невзрачный уродливый кот.
И если из шланга его поливают –
Он мокнет покорно, но не отойдёт.

И даже когда в него что-то бросали,
Он тёрся о ноги о ласке прося.
Увидев детей, он бросался за ними.
Мечтал о заботе, да только вот зря..

Не мог он понять, почему в целом мире
Не встретить того, кто бы смог приютить.
И хоть он уродлив и грязен снаружи,
Но с чистой душой и умеет любить.

Однажды кота покусали собаки,
Что жили напротив в соседнем дворе.
Послышался лай и о помощи крики.
Спустился я вниз – кот лежал на земле..

Уродливый кот был ужасно искусан,
Всё тело в крови. Он почти умирал.
Пытаясь укрыться от страха и боли,
Свернувшись в клубок, неподвижно лежал.

Он знал - наступает конец грустной жизни.
И след от слезы пересёк его лоб.
Я нёс его в дом, он хрипел, задыхался.
Мне стало вдруг плохо, меня бил озноб..

Я чувствовал то, как ему было больно.
И как тяжело ему просто вздохнуть.
Но вдруг он к лицу моему потянулся
И робко меня попытался лизнуть.

От слёз задыхаясь, к нему я прижался.
Прильнул он к ладони моей головой.
Его добрый глаз вдруг ко мне повернулся –
И кот замурлыкал, почти неживой..

И даже сквозь самые сильные боли
Просил этот кот лишь о капле любви.
О капле сочувствия, что в этой жизни
Мы доброе сердце сберечь не смогли.

Я в этот момент неожиданно понял,
Что самый красивый и любящий тот,
Кто смотрит сейчас на меня, умирая,
Обычный уродливый уличный кот.

Впервые он чувствовал чью-то заботу.
Нашёл он того, кто сумел полюбить.
И счастлив, что встретил того, кто смягчает,
А не пытается боль причинить…

Он умер чуть раньше, чем мы были дома.
Я сел у подъезда с котом на руках.
Держал его долго, пока не стемнело.
В душе поселились тревога и страх.

Ведь я осознал, что несчастный калека
Меня изменил за один только миг.
Он мне сообщил о страдании больше,
Чем тысячи лекций, уроков и книг.

Он мне расцарапал не тело, а душу.
И пусть в моей жизни немало забот,
Но я к одному только буду стремиться -
Учиться любить как,
Уродливый кот.
 
OlenkaДата: Середа, 01.04.2015, 18:50 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3285
Прикріплення: 6013530.jpg (34.8 Kb)
 
OlenkaДата: Четвер, 07.05.2015, 23:30 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 3285
привіт, давай спілкуватися, ти класна, давай зустрінемося
, ти красива, ти потрясно пахнеш, давай частіше бачитися, твоя усмішка-найкраще що
є на цьому світі, ти прекрасна, давай зустрічатися,
твої губи найчарівніші,
ти мені потрібна
,я тебе дуже люблю,
кохана
,я не хочу з тобою розлучатися, ні на хвилину, кохана,
у нас буде найкраща
родина
і діти,
двоє, хороша моя,
заведемо собаку
і кота, сонце моє, я втомився,
я зайнятий, пізніше подзвоню,
я зайнятий, я з друзями,
у мене немає часу на тебе,
побачимося пізніше,
ні, не забув я про тебе,
вибач,
я більше не люблю тебе, прощай...
у мене з'явилася інша
ти мені не потрібна
я не люблю тебе
 
OlenkaДата: Пятниця, 22.05.2015, 18:45 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 3285
коли я маю 18 років зі мною познайомився хлопець з університету мого. я дівчина наївна, дуже замкнута та стидлива .в мене не було люблячого тата, на душі було холодно, я постійно була сама ..хотілось тепла та людей. я також не товариська. хлопець цей коли ми зустрілись всячески проявляв тактильний контакт і я чомусь подумала якщо цілує мене обнімає за руку тримає значить любитть значить він мій хлопець і любов він моя єдина. так було пару зустрічей. на пяту зустріч його інтерес пропав і він мені говорить що в нього дівчина і що треба з нею налагоджувати стосунки. це мені дуже розбило серце . потім він почав говорити про секс. потім що міг би спати зі мною та щоб я не привязувалась як собака. я сильно страждала від розбитого серця два тижні лежала і плакала розбита. та потім черз місяць я подумала що треба з ним зустрітись ..я сама дзвонила йому в надії на взаємну любов і домовлялась про зустріч. той приходив завжди зі вставшим членом на мене в очікуванні що зі мною буде секс також він в парках просив мінет.. а коли я його не зробила в чергове на його прозьбу він послав мене на три букви потім я дзвонила йому...він посилав мене і він записував усе на диктофон. в кінцевому результаті він побив мене під гуртожитками сильно дуже копав мене, за те що я час від часу я дзвонила і що його дівчина ревнує, щоб типу до мене дойшло що я йому нахрен не потрібна .і сказав пориві злості що записував усе всі практично наші розмови а саме як я принижалась..і що весь гуртожиток це чув. після того побиття я пішла додому і зрозуміла усе любов закінчена .ця любов тривала рік до часу поки він не побив мене.( тобто не дозабив... смисл просто вже не було..дальше добиватись якоїсь взаємності.) і цей рік що любила його я була нещаслива страждала багато плакала на протязі року. я це робила бо думала любов лиш одна і то саме ця людина. я якось не думала що інший хлопець буде і можливо полюбити іншого. адже як по мні я з ним вже зєднала серце через поцілунки і обійми. він дав мені надію сам розпочав стосунки і не поставив крапки в них. ще він срав на мене на те що я дзвонила.. навіть насмішку з мене зробив мабуть вимахувався який він.. що за ним якась дурна бігає це ж так круто.. маньячка якась...що ж вона хоче. хоча усе він розумів просто самостверджувався опускаючи мою честь.адже я своєю наївністю сама позволила. він думав дзовонить сама а мінет робити не хоче .. чого дзвонить треба їй якось помститись за таке. як він міг в мені розгледіти якусь шлюшку не сирйозну. адже я була тяжка характером. дівчина складна . дивна і соціофобна. симпатії і закоханості у мене не було адже я просто не спілкуюсь абсолютно з людьми. я подумала що то саме моя половинка бо він вів так себе я його сексуальний інтерес чи що там у нього було з любовю з усіма витікающими зпутала
 
knopaДата: Субота, 12.09.2015, 18:27 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 763
Люди плачут не потому, что они слабые, а потому, что они были сильными слишком долгое время...!

İnsanlar güçsüz olduklarından değil, çok uzun zamandır güçlü oldukları için ağlarlar...!
 
knopaДата: Субота, 12.09.2015, 18:28 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 763
Скромность и добросовестность вознаграждаются только в романах. В жизни же подобные качества, пока они кому-то нужны, используются до конца, а потом на них просто плюют.

— Ремарк Эрих Мария, Три товарища
 
OlenkaДата: Четвер, 05.05.2016, 23:20 | Повідомлення # 10
Повідомлень: 3285
Крихітна історія про найголовніше.

Ми стояли з моїм чоловіком в кафе і пили каву.

Чоловік був молодим і красивм, і я його кохала.

На мені було старе пальто, яке псувало мені життя. Я мучилася комплексом неповноцінності й ненавиділа це пальто, яке не гріло, а тільки спотворювало мене.

Кафе було дешевим, а кава несмачною.

І я мріяла, що колись ми будемо пити гарну каву в красивому ресторані, і я буду модно одягненою. А чоловік дивився на мене сяючими очима, він мене любив і не знав, чому я засмучуюся.

...Він помер молодим, а я залишилася.

І в моєму житті було потім багато різних кафе і кав, і багато модних пальто.

А його не було.

Я дуже часто згадую цей епізод, коли у мене було все, тільки я про це не знала.

Уривок з книги Олени Ріг «Про світляків та хьюмідорів»


 
OlenkaДата: Вівторок, 19.07.2016, 16:39 | Повідомлення # 11
Повідомлень: 3285
Сьогодні за сніданком я зустрів дівчину, яку любив багато років. У неї вже є чоловік і вона вагітна. Коли вона йшла, то ми привіталися, а потім зідзвонилися. І, якщо чесно, коли ми розмовляли, то мене полоскало так, як не полоскало останніх років 15.
5 років тому ми прийняли рішення про те, що розлучаємося. На той момент ми зустрічалися вже 4,5 роки і весь цей час були повністю присвячені один одному. Ми могли проводити разом по 8, 12 і навіть по 24 години протягом десятків днів без перерв і абсолютно не втомлювалися. Ми їли, спали, гуляли, займалися спортом, мріяли, дивилися кіно і телевізор, ходили в гості, розмовляли, грали в соніплейстейшн, билися, і скрізь відчували повне співзвуччя і взаєморозуміння. Ми були відображенням один одного. Звичайно, за п'ять років були і складні періоди, коли я на руках ніс її в лікарню, а вона підтримувала мене в моїх стабільно невдалих проектах, коли доводилося прощати і плакати, коли сумнівалися один в одному і в собі, але що б не відбувалося, ми завжди не могли бути одне без одного більше дня. Ми були абсолютно абстраговані від світу і хіба що спостерігали за всім, що відбувається з боку, маючи лише туманне уявлення про те, як живуть всі інші. І кожного разу, коли ми виходили на люди, то з подивом для себе виявляли, що є виявляється в світі явище, коли хтось любить, а інший дозволяє любити, коли хтось у відносинах може зовсім не любити, а лише вирішує бути разом. Ми не спостерігали цього. Нам про це просто розповідали, а ми лише знизували плечима. І кожен раз, коли ми поверталися зі світу в свій маленький світ, ми абсолютно щиро говорили, що ми любимо один одного однаково сильно і так, як ніхто інший. Ми вірили в це і знали, що це так. Як і знали, що не можна прийняти рішення бути разом, якщо бути по окремість - це все одно, що не бути взагалі. Не буду приховувати, що ми не були ідеальні і наші відносини пройшли багато самих різних людських випробувань, але це неважливо.
І ось після 4,5 років стосунків нам здалося, що наші почуття мертві, що ми трохи не такі, які повинні в ідеалі бути, що пристрасті немає і що, можливо, нам краще розлучитися. Я ніколи не забуду з якими очікуваннями ми розходилися. Нам здавалося, що ми, як вітрильники виходимо у відкрите плавання і ми думали, що цей світ сповнений стоять і значущих людей. Людей, які, як мінімум не гірше, ніж ми один для одного. Ми вважали себе молодими, красивими, перспективними і, що знайти другу половинку буде зовсім нескладно, тому що вибирати є з кого.
З тих пір пройшло 5 років і якби мені колись, років 10 чи 15 тому сказали, що я буду спостерігати те життя, яке бачу зараз, то я б у це нізащо не повірив. Зараз я бачу, як найкрасивіші і цікаві дівчата, найуспішніші й чарівні хлопці залишаються масово одні. Я пам'ятаю, як ми прийшли в 1 клас і у нас була дівчинка, яку любили беззастережно всі хлопчики і ненавиділи всі дівчатка. Якби мені тоді сказали, що в 25 років вона буде все такою ж красивою, але самотньою і розведеною, то я б подумав, що це жарт. Як і не повірив би я в те, що дівчинка, яку я любив разом з доброї дюжиною хлопців у 8 та 9 класі, в 25 років буде самотньою і дуже красивою мамою, як і інша дуже красива і неймовірно добра моя близька подруга, яку, коли я зустрічаю, у мене від захвату дихання всередині збивається (як і у всіх, хто її бачить). Я пам'ятаю, як колись в особистій бесіді вона мені розповіла, що в 17-18 років вона сприймала світ і своє майбутнє зовсім інакше. Вона говорила, що їй завжди здавалося, що вже в неї то все буде: буде велика і гарна сім'я, буде успішний чоловік і не менш успішні діти, що буде будинок і все те, про що мріє кожна. А виявилося все якось зовсім по-іншому, з чоловіком, який бив, з розлученням, з нечесними чоловіками і всіма витікаючими ... Ні для кого не секрет, що колись я багато ходив на конкурси краси і знаю долю багатьох самих красивих дівчат нашого міста. І в більшості своїй мені їх неймовірно шкода. Якби мені колись давно сказали, що ці дівчата будуть самотні,
 
OlenkaДата: Понеділок, 19.09.2016, 12:36 | Повідомлення # 12
Повідомлень: 3285
Працюю я кухарем, в одному з ресторанів свого міста, одного разу, коли я працював в вечірньою зміну, мені подзвонила моя дівчина, і сказала, що поїде до мами і вдома сьогодні не з'явиться. Мене це насторожило, бо вона до цього за 5 місяців наших відносин ні разу не говорила про батьків взагалі. Ну я думаю хуй з нею. Відпустив. 

Мої підозри на рахунок дивацтва цієї ситуації мали місце бути. Буквально через півтори години вона заходить з хлопцем тримаючи його за руку в ресторан і займає місце в залі. Вона знала, що я працюю кухарем .. Десь там .. Але більшою інформацією про мою роботу вона не володіла, тому я спостерігав за цією шкурою через вікно з кухні, поки вона не підозрюючи нічого строїла глазки свого нового або що гірше - старому йобарю. Мені звичайно влаштовувати розборки на роботі було не вигідно, я ж не хочу втратити роботу через чергову шлюх*, тому я спробував діяти по іншому. 

Вони зробили замовлення, офіціант приніс папірець на який все записав, замовлення який зробила ця блядь, я взяв під свій контроль і пообіцяв, що особисто для неї зроблю все в кращому вигляді. 

Її замовлення складався з 3-х страв і соку, але не міг же я свою улюблену залишити без родзинки в страві. У всі я додав проносного, в великих дозах, щоб вона до кінця своїх днів дристала на толчку не виходячи звідти на свободу. Ну а в сік оцет, який посилив дію і викликав харчове отруєння. 

Домовився з знайомим, він мені приніс ключі від туалету, який я закрив на момент відвідування ресторану цієї шльондри (чоловічий / жіночий), щоб додати підливи в цю ситуацію. Звичайно було дуже небезпечно цим промишляти, бо в разі чого мені могли б скоротити зарплату, але я ризикнув (але благо крім неї ніхто в туалет цей проміжок часу не зібрався) і все обійшлося. 

У підсумку, офіціант урочисто несе їй її замовлення, я жадібно дивлюся через скло в зал прямо на неї, вона приступає до їжі і пробує. Через 15 хвилин, коли вона пожирала другу страву, проносне дало про себе знати і вона різко підстрибнула й побігла в бік туалету. Її як ми знаємо чекала неприємна новина, туалети були закриті і все говніще потекло по її стегнах, текло довго і нещадно, так само як і мій сміх - довгий і нещадний. 

Вона вийшла вся обоісрана в зал, а я побіг до туалетів, щоб їх відкрити, чорт візьми, біля них була калюжа проносу, ніби там 300 корів одночасно Обісрали, я крізь сльози і піт з гордістю усвідомлюючи що покарання вдалося все відкрив і втік назад. 
Вона із соромом залишивши гроші на столі втекла з ресторану знаючи, що цей хлопець їй навряд чи коли-небудь позвонить, а хлопець в ахуе продовжив там сидіти ще хвилин 10, потім пішов. 

Прийшовши додому я виявив все її шмотки в пралці, а вона з пригніченим виглядом зустрічала мене, я запитав - "чому не у мами", вона почала природно піздеть, що не вийшло .. І я зі сміхом згадуючи деталі ситуації, назвав її повією і все розповів. Кричу було на весь двір, я ще й винен, ага, це ж я ебусь з ким попало і обманюю її .. Загалом від мене вона теж втекла зібравши шмотки, а я й не проти.
 
OlenkaДата: Четвер, 27.10.2016, 18:43 | Повідомлення # 13
Повідомлень: 3285
Прикріплення: 8035872.jpg (17.4 Kb)
 
OlenkaДата: Вівторок, 22.11.2016, 22:04 | Повідомлення # 14
Повідомлень: 3285
Твоє серце - велика гавань, в ньому сотні кораблів і човнів, яхт і підводних човнів, до причалу постійно хтось швартується, хтось відпливає. А я - я як те мертве кошеня на обочині, до мене нікому нема діла, мій човник старий і має дірку в дні, його важко помітити, але на його бортику намальована веселка. Тільки навіщо тобі веселка в гавані? Ти ж маєш сотні кораблів.
 
OlenkaДата: Субота, 29.04.2017, 22:48 | Повідомлення # 15
Повідомлень: 3285
І не снись мені так більше, прошу тебе! Не тому, що це непристойно, а тому, що мені потім не хочеться прокидатися…

Януш Леон Вишневский
Прикріплення: 7458148.jpg (49.1 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Закоханість » Сумні історії
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом