MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Закоханість » Як сильніше "прив'язати"дівчину до себе?. (Зробити так, щоб дівчина боялася мене втратити)
Як сильніше "прив'язати"дівчину до себе?.
OlenochkaДата: Середа, 20.06.2018, 00:26 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4511
Якими методами можна підняти свою значимість для дівчини і зробити так, щоб вона боялася мене втратити, а не я її (я її люблю, мені з нею добре), але останнім часом звикла, що я завжди поруч і будь-яка її поведінка їй просто сходить з рук.



М. Веллер, "Розбивач сердець": 

1. Завжди тримати себе в руках, інакше кришка. Думати, що робиш. 
2. Бути не таким, як усі. Виділятися, вражати уяву, мати якісь особливі якості. 
3. Вивчити всі її сильні і слабкі сторони - щоб вміти на них грати. 
4. Навчитися бачити себе і її - її очима. 
5. Вміти лестити, вміти викликати жалість. 
6. Поки вона не стала повністю твоєї, ні в якому разі не давати їй відчути всієї сили своєї любові: вона повинна бути постійно не впевнена в тому, що ти не підеш в будь-який момент. 
7. Поставити себе істотою вищого порядку. 
8. Бережись почуття примусу, залежності, обов'язки по відношенню до себе: людині властиво прагнути до свободи - в даному випадку це свобода вибору, свобода розпоряджатися собою. А тому вона може прагнути позбавитися від тебе - навіть якщо ти "кращий з всіх" і дуже подобаєшся їй. 
9. Умій створити ситуацію і обстановку. 
10. Умій чекати випадок - і користуватися ним. 
11. Ніколи нічого не проси: повинна захотіти сама. 
12. Роби менше подарунків: не зобов'язуй її нічим. 
13. Ніколи не відмовляйся ні від чого, що вона хоче зробити для тебе. Люблять тих, для кого щось роблять, а не навпаки. Вона повинна реалізувати в собі свої власні хороші сторони - і прив'язатися до тебе тому. 
14. Пам'ятай: основний важіль - самолюбство, основний засіб - біль, основний прийом - контрасти у зверненні. 
15. Умій сказати "ні" і піти. Цим ніколи нічого відразу не кінчається. Відмовся від малого зараз, щоб отримати все пізніше. 
16. Намагайся не вигадувати і не брехати - але ніколи не відкривай брехні:це може мати самі сумні наслідки. 
17. Добивайся всього - але не смій травмувати її душу.
18. Набудь культуру сексу - яку захочеш. Інакше виявиться огидним замість обіцяного блаженства. 
19. Давай приводи для ревнощів - але щоб вони не підтвердилися. 
20. Умій показати їй своє презирство. 
21. Не квап події. 
22. Зрозуміло, витягни по максимум все із зовнішності, одягу, спілкування. 
23. Перечитуй постійно: Стендаль, "Червоне і чорне".


Просто будь кращим і все. Мене завжди приводила в захват фраза формулювання на кшталт "прив'язати дівчину". вона тобі собачка чи що, щоб її прив'язувати? Якщо будь-яка поведінка їй сходить з рук, то це твоя вина. Ти як хотів? Типу ти щось погане зроби та сама себе посвари, батогом по дупі побий, а я в цей час на диванчику полежу і подивлюся як тобі без мене погано.
Прикріплення: 8222124.jpg (17.5 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Закоханість » Як сильніше "прив'язати"дівчину до себе?. (Зробити так, щоб дівчина боялася мене втратити)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом