MENU

Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » Все, Що Потрібно Знати Про Клітор
Все, Що Потрібно Знати Про Клітор
OlenochkaДата: Середа, 09.03.2016, 00:12 | Пост # 1
Постів: 847


Гаразд, так що–технічно–цей клітор?
Клітор-це жіночий статевий орган, який начебто виглядає як маленька кнопка в оточенні шкіри (кліторальний капюшон). Він розташований на малих статевих губах і прямо над отвором сечовипускального каналу (де сеча виходить). Це найбільш чутлива ерогенна зона для людей з вагінальними статевими органами,

Чому клітор є важливим? Він служить для якої реальної мети?
Хм, сексуальне задоволення-це цілком реальна мета!  Насправді, ось прикольний факт: клітор-це єдиний орган в людському тілі, що служить лише для мети отримання задоволення.
Стимуляція клітора, як правило, розглядається як ключ до оргазму жінки здорових людей. Оргазми є досить важливими в області мастурбації та приємного сексуального досвіду.

Це правда, що клітор зроблений з того ж матеріалу, що пеніс ?Ну, не зовсім, але є кілька подібностей між цими двома. У науковий розмовах, народ пише що пеніс і клітор є гомологічні один одному. Що це означає? Ну, у випадку з пенісами і clitorises, це означає, що вони обидва розділяють "загальне ембріональне походження."
Що значить , що значить? В принципі, як пеніс так і клітор розвиваються з тієї ж тканини в той час, коли дитину готували їжею в утробі матері. Вони також мають тенденцію збільшувати свій розмір, набухати і налиливатися кров'ю під час збудження. Чесно кажучи, ви можете розглядати пеніс у вигляді подовженого клітора; кліторального капюшона-це щось на зразок пеніса' крайня плоть!
З урахуванням сказаного, варто відзначити, ще цікавий факт: середній пеніс має близько 4000 нервових закінчень. Клітор? 8000 або більше. Клітор переміг!)))

Так, неможливо мати оргазм без стимуляції клітора?
Якщо відповісти коротко, то так, звичайно. Але варто відзначити 75 відсотків жінок стверджують, що вони не можуть досягти оргазму без стимуляції клітора
Існує багато всяких способів, якими ви можете стимулювати свій клітор і досягти оргазм.

Джерело :www.gurl.com/2015/11/05/clitoris-information-facts-myths/
 
OlenkaДата: Четвер, 05.05.2016, 13:06 | Пост # 2
Постів: 3307
Насправді,кажуть що клітор це маленький член! І його потрібно збуджувати!!!
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » Все, Що Потрібно Знати Про Клітор
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::