MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » Речі, які Ви не знали про чоловічі яйця
Речі, які Ви не знали про чоловічі яйця
knopaДата: Пятниця, 15.07.2016, 12:51 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
Вони просто є, і ніхто толком не знає, що сказати (або зробити) про них.

Вони нерівномірні
Більшість з нас не мають ідеально симетричні губи або очі. Те ж саме з яєчками хлопців. Дослідження виявили, що праве яєчко часто вище і більше лівого приблизно 65 відсотків хлопців. Якщо ви хочете конкретики, праве 9.95 р, ліве 9.36 гр.


Висять Низько
Ніколи не замислювалися, чому яйця там,висять і не підтягнуті до середини? Вони мов на вішалці, тому що ідеальна температура для сперматозоїдів на один-два градуси нижче, ніж температура тіла, Коли горіхах холодно, яєчка втягуються зупиняються на правильній температурі.Це свідчить про автоматичний контроль нагрівання.
Прикріплення: 0472732.jpg (136.0 Kb) · 3365419.jpg (158.2 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » Речі, які Ви не знали про чоловічі яйця
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом