MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » Речі, які Ви не знали про чоловічі яйця
Речі, які Ви не знали про чоловічі яйця
knopaДата: Пятниця, 15.07.2016, 12:51 | Сообщение # 1
Постів: 725
Вони просто є, і ніхто толком не знає, що сказати (або зробити) про них.

Вони нерівномірні
Більшість з нас не мають ідеально симетричні губи або очі. Те ж саме з яєчками хлопців. Дослідження виявили, що праве яєчко часто вище і більше лівого приблизно 65 відсотків хлопців. Якщо ви хочете конкретики, праве 9.95 р, ліве 9.36 гр.

Висять Низько
Ніколи не замислювалися, чому яйця там,висять і не підтягнуті до середини? Вони мов на вішалці, тому що ідеальна температура для сперматозоїдів на один-два градуси нижче, ніж температура тіла, Коли горіхах холодно, яєчка втягуються зупиняються на правильній температурі.Це свідчить про автоматичний контроль нагрівання.
Прикрепления: 0472732.jpg(136.0 Kb) · 3365419.jpg(158.2 Kb)

Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » Речі, які Ви не знали про чоловічі яйця
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом