MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » Вагіна схожа на квітку чи шматок м'яса (Вигляд піхви)
Вагіна схожа на квітку чи шматок м'яса
knopaДата: Пятниця, 15.07.2016, 14:27 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
Жіночі вагіни часто ототожнюють з чистотою, а значить, їх часто порівнюють з "ніжними квітами." За цією логікою, якщо у вас занадто багато сексу,тоді буде символізувати якості роздавлених квітів.

Шматок м'яса:


Що це:


Я навіть не знаю. Я думаю, що це філе риби? У будь-якому випадку, ваше піхву не буде виглядати, як один з варіантів.

Страшний звір з гострими зубами:


"Зубаста піхва"- це старий міф про вагіни,  ніби у піхві є зуби, це означає, що маючи секс з жінкою, можна каструватися.
Прикріплення: 1835764.gif (997.9 Kb) · 4831347.png (728.7 Kb) · 9012620.png (103.0 Kb) · 5247083.jpg (57.9 Kb) · 9721715.jpg (176.7 Kb)
 
OlenochkaДата: Пятниця, 26.01.2018, 10:51 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4515
Види вагін.

Прикріплення: 8730736.jpg (58.3 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 21.03.2018, 10:51 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4515
А мені важливо, щоб піхва була всередині гарячою, вологою і в міру вузькою. Були дівчата з прохолодною "кицею", ті, які навіть при збудженні "не текли", доводилося користуватися змазкою, в чиїх піхвах член бовтався. Були і ті, що заливали мені весь живіт своїми соками"... Але неприємно. Нехай все буде в міру. А з приводу емоційної складової - з віком це стає важливо, коли не тягне вже мати все, що рухається. Буває в презервативі з якоюсь панною кінчаєш швидше, ніж з іншою без презерватива. А то і взагалі не можеш кінчити, при цьому тверезий, як скельце. І таке бувало. Плюс те, як дівчина сама до акту відноситься - важливо. Робить все з захопленням, вогником. Лежить "патиком" - це інше.
 
OlenochkaДата: Пятниця, 30.03.2018, 19:43 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4515
Як ви називаєте піхву?
Піхва - по моєму занадто громіздко і медично. Кицька - що за кицька? Ніби соромишся. Піська - по дитячому ( поки на цьому зупинився ). А у вас як?
 
OlenochkaДата: Четвер, 06.09.2018, 15:01 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4515
Одне життєво важливе питання не дає мені спокою. Хлопці люблять, коли у дівчини вузько і член ледве протискується. Це стосується сексу. Але коли починаєш вам дрочити рукою, стискаючи член міцніше, більшість відразу просять послабити хватку і не чинити абсолютно ніякого тиску. Але тоді це перетворюється в погладжування і зовсім не схоже на імітацію входу члена в вузьку дірочку. Мені здається чи десь тут загубилася логіка?
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » Вагіна схожа на квітку чи шматок м'яса (Вигляд піхви)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом