MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » Може Член Занадто Великий?
Може Член Занадто Великий?
OlenkaДата: Середа, 19.10.2016, 21:03 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3286
У мене є проблема. Ми з хлопцем сексуально активні, але я боюся займатися сексом з ним, тому що боюся, що його пеніс занадто великий для мене. Що я повинна робити?

Якщо член вашого друга є великим, ви можете подумати що це точно, біль майбутньому; однак, жіноча піхва побудована так, що здатна розширитися, щоб пройшла дитина. Є кілька речей, які я можу запропонувати, для того щоб щоб уникнути болю, який може вам нашкодити.

Змазка зменшує тертя під час сексу і достатньо, щоб полегшити проникнення. По-друге, я пропоную пояснити хлопцеві і попросити його, щоб він входив повільно. Крім того, спробуйте різні пози. Деякі жінки вважають, що бути в позі наїздиці "зверху" допомагає їм контролювати глибину і темп.

Перевірте свій рівень комфорту і займайтеся сексом тільки коли відчуєте, що готові зробити це. Займаючись сексом, коли ти не готова чи напружена сумніваюся, що будеш насолоджуватися за цих обставин. Я також закликаю вас, мати захищений секс. Використовуйте презервативи і захистіть себе, це також допоможе вам  бути розслабленою.
Прикріплення: 7738283.jpg(26.4 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » Може Член Занадто Великий?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом