MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » Хочеш мати великі груди? Дослідіть мінуси їх
Хочеш мати великі груди? Дослідіть мінуси їх
OlenochkaДата: Понеділок, 25.12.2017, 21:56 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4511
Великі груди викликають болі в спині.

Якщо ваші груди дійсно дуже великі, ви напевне навіть плануєте коли-небудь їх зменшити – і все  через щоденну біль хребта. На жаль, великі груди це велике навантаження для нього. Такі
груди можуть важити кілька кілограмів і більше, ніж "малі" типові у
підлітка. Це так, ніби ще носити велику вагу спереду!Наша порада: Звертайте увагу на те, щоб не сутулитися. 

Великі груди-це каторга під час бігу.

По – перше, великі груди жахливо утруднюють біг. По – друге, біг дівчат з великими грудьми завжди викликає інтерес і неприємні жарти, особливо у протилежної статі.Наша порада: Придбайте собі спеціальний спортивний бюстгальтер на уроки фізкультури. Тобі буде трохи легше.
Прикріплення: 7212999.jpg (20.6 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 17.04.2019, 23:53 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4511
Ти не переймайся
У кожної людини є свої комплекси, але це не означає, що потрібно робити з цього проблему
Усе можна вирішити.
Знайти хлопця, якому подобається розмір "Е" (поняття не маю, який це)
А якщо для тебе це дуже проблематично - підтягуй тіло і стане усе краще.
Адже головне як? А головне, щоб ти сама собі подобалась, а потім усе решта
 
OlenochkaДата: Вівторок, 18.06.2019, 08:44 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4511
Порада одна від мене як від дівчини. Хлопці! Не треба, не треба, тягнути груди вниз... Дівчина буде думати не про секс, а про те, що ви їй відірвете груди, чесно
 
OlenochkaДата: Пятниця, 21.06.2019, 12:28 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4511
Цитата
Все ж таки, менші краще

 
OlenochkaДата: Середа, 26.06.2019, 09:21 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4511
Цитата
Дівчата, навчіться любити себе такими, якими ви є! Не всім подобаються великі груди.

 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » Хочеш мати великі груди? Дослідіть мінуси їх
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом