MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » Наше личко і волосся » Від лупи і випадання волосся
Від лупи і випадання волосся
OlenkaДата: Середа, 30.11.2016, 15:05 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285

Якщо лупа - це наслідок втоми чи легкого емоційного перенапруження, зможуть допомогти лікувальні шампуні. Якщо ж причина серйозніша - запущений стан здоров'я, нервовий зрив чи потужне внутрішнє захворювання, тут одним шампунем не обійтися. При цьому рекомендують обстежитися у терапевта, гастроентеролога, невропатолога та інших спеціалістів.
Важливо доглядати за волоссям, мати окрему щітку для нього, завжди мити руки, регулярно мити голову. Це допоможе уникнути проблеми «снігу на плечах». 
Шкідливо мити волосся гарячою водою, рекомендовано робити це лише теплою. Не сушити гарячим повітрям з фена, а теплим. 
Щодо випадіння – спробуй пропити курс вітамінів (цілий комплекс). А вилікувати лупу може допомогти шампунь Нізорал.
Прикріплення: 7608675.jpg (64.3 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » Наше личко і волосся » Від лупи і випадання волосся
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом