MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради візажистів
OlenkaДата: Понеділок, 08.05.2017, 17:38 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285


Існує декілька простих правил правильного нанесення макіяжу,
використання яких дозволяє незалежно від марки і якості косметики зробити ідеальний макіяж. Завдяки цим правилам, косметика ляже рівно, а ваше обличчя матиме бездоганний вигляд.


1)    Перед тим як накладати макіяж, шкіра повинна бути чистою.
Краще всього використовувати дво- або триступінчату систему очищення шкіри, яка на першому етапі дозволяє очистити пори від забруднення, а на другому стягує їх і зволожує шкіру обличчя.

Можете очистити шкіру обличчя молочком або лосьйоном. Кінчиками пальців правої руки накладіть молочко або лосьйон на шкіру лоба, носа, щік, підборіддя і шиї. Розподіліть засіб легкими круговими рухами пальців у напрямі догори.

2)    Видаліть очищаючий засіб за допомогою м’яких серветок або вологих ватяних подушечок рухами вгору. Особливо обережно витирайте шкіру навколо очей і обробіть шкіру терпким або освіжаю­чим лосьйоном. У разі жирної шкіри — терпкий, у разі сухої — освіжаючий. Для виконання цієї процедури змочіть лосьйоном ватяну подушечку і м’якими рухами прикладайте її до шкіри обличчя. Надлиш­ки видаліть за допомогою чистої ватяної подушечки і за необхідності, зокрема, якщо шкіра суха і чутлива, обробіть лице зволожу­ючим лосьйоном.

3)    Зважте, яку основу під макіяж Ви ви­користовуєте. Жирний крем слід застосо­вувати, тільки якщо Ви відчули, що шкіра стала дуже стягнутою і сухою. Правильно вибраний крем не містить консервантів. Уважно читайте вміст засобу на етикетці чи тюбику з кремом (у ньому мають пере­важати натуральні екстракти).  Гидрокрем-бальзам с СОД є ідеальною основою під макіяж.

4)    Від­тінок тонального крему повинен ідеально збігатися з натуральним відтінком шкіри або бути трохи темнішим і виглядати при­родно. Кінчиками пальців, рівномірним шаром, розподіліть засіб по всьому об­личчю і навколо лінії шиї м’якими рухами. Акуратно обробіть шкіру на межі волосся. Надлишки видаліть.5)    Пушком або косметичною губкою на­несіть пудру. Пушок притисніть до шкіри, надлишки пудри видаліть пензликом. За­вершити процедуру можна докладанням вологої губки до обличчя. Це надасть шкі­рі матового відтінку.

6)    Підфарбуйте шкіру на щоках. Іноді рум’яна накладають на основу, перед пуд­рою. Підберіть відтінок. За допомогою рум’ян можна скоригувати форму облич­чя, вірніше відтінити його достоїнства! Ду­же важливо правильно нанести рум’яна пензликом, відступаючи від носа, прове­діть лінію уподовж найбільш випнутої час­тини скули нижче за рівень зовнішнього кута ока аж до волосся.

7)    Нанесіть тіні для повік. Акуратно нане­сіть їх на верхню повіку і м’якими рухами аплікатора або кінчиків пальців розподі­літь по шкірі. Можна затемнити виступа­ючі ділянки шкіри нижче брів або, навпаки, покрити світлим відтінком невеликий про­міжок шкіри між повіками та бровами.

8)    Тепер олівець для очей. Він повинен бути гостро заточеним. Таким олівцем можна легко підкреслити форму очей повторюючи контур строго по лінії зрос­тання вій. Якщо ваші очі розставлені ши­роко, нанесіть лінію по всьому віку. Якщо у вас близько посаджені очі, починайте проводити лінію, злегка відступивши від внутрішнього куточка ока. Щільно стуліть віка, після чого акуратно нанесіть контур у вигляді тонкої лінії по краях повік, якомога ближче до вій. Стежте за тим, аби кінчик олівця постійно залишався гострим.

9)    Підфарбуйте брови. Спочатку щіточкою причешіть волоски на бровах, а потім легкими дотичними рухами гостро заточеного олівця нанесіть на брови легкий контур. Ретельно розподіліть його по волосках за допомогою пензлика. Надлишки видаліть ватяною паличкою.

10)   Нанесіть туш спочатку на верхні, а потім на нижні вії та обережними мазками розподіліть до отримання потрібного ефекту. Для розпрямлення злиплих вій користуйтеся чистою щіточкою.

11)     Підфарбуйте губи. Розслабте губи і злегка прочиніть рот. Нанесіть помаду на краї губ. Розтягніть губи в легкій усмішці, щоб зручніше було розподілити помаду і згладити невеликі улоговинки. Помаду бажано наносити тонким пензликом. Вона краще розподіляється по губах. Надлишки помади видаліть м’якою серветкою, обережними рухами прикладаючи її до губ. Це дозволяє краще закріпити помаду на губах. Додатково припудрювати не рекомендується, тому що від цього помада висихає і втрачає свій привабливий вологий вигляд.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом