MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » Краса нашого тіла » Вправи для росту грудей...
Вправи для росту грудей...
girlorgДата: Пятниця, 27.09.2013, 11:45 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Вправи для росту грудей
 
OlenkaДата: Понеділок, 09.03.2015, 19:51 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285

Сайт для підбирання розміру грудей :
www.sizeguide.net/bra-sizes.html
Прикріплення: 0838411.jpg (16.8 Kb)
 
OlenkaДата: Субота, 25.04.2015, 19:26 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
У східному танці є одне дуже гарне рух, коли груди, а точніше грудна клітка, випинаючись вперед, трохи піднімається. При цьому плечі і руки залишаються нерухомими. Якщо не уявляєте, як це виглядає, згадайте танці Шакіри. Цей рух і його похідні - її коник. Коли у деяких моїх клієнток воно не виходить, вони з прикрістю говорять: «Так підніматися нічому». Але ж маленький розмір грудей не має ніякого відношення до цього руху, рівно як і до краси бюста взагалі. Маленька, дуже маленька, середня, округла, довгаста - будь-яку носити потрібно гордо!Гордо - значить, прогнув спинку і розправивши плечі. Ось вам і перше правило красивого бюста, банальне і старе, зате перевірене. Маленький розмір молочної залози може посилюватися плоскою або запалими грудної клітиною. Якщо це ваш випадок, то порадити можна вправи, що стимулюють глибоке дихання. Вони допоможуть підняти і розширити грудну клітку, а разом з тим збільшити об'єм грудей і надати фігурі красиву поставу, не кажучи вже про благотворний вплив цих вправ на роботу внутрішніх органів.Величезне значення в поліпшенні нашого бюста мають вправи, за допомогою яких можна укріпити і розвинути грудні м'язи. Моніка Брант, відома фітнес-тренер, прокачує грудні м'язи тільки одним вправою - віджиманням. Принаймні, так вона каже своїм шанувальникам. Віджимання дійсно чудово опрацьовують грудні м'язи і руки. За її словами, вага власного тіла є саме тим обтяженням, яке потрібно її грудей, щоб вона не ставала чоловікоподібною, але, тим не менше, була рельєфною і не відставала від інших частин тіла.Існує маса вправ на м'язи грудей, і вони теж досить ефективні. Сьогодні я пропоную вам одне з них. Його можна виконувати на підлозі, степе або його подобі.1. Початкове положення: лежачи на спині, руки з гантелями підняті вгору і розгорнуті один до одного.2. Опустіть руки до грудей.3. Розведіть руки в сторони.4. Зведіть руки у вихідне положення.Виконайте 16 разів. Поступово збільшуйте навантаження. Кількість підходів доведіть до двох-трьох.Якщо м'язи грудей пророблялися вами давно, то м'язовий біль (на наступні мінімум 2-3 дні) буде досить відчутна. Після виконання вправи потягніться: заведіть прямі руки за спину, зчепите і потримайте 10-12 секунд.Також можна звернутися до допомоги спеціального масажера для жіночих грудей - вакуумна помпи. В результаті молочна залоза збільшується і стає більш підтягнутою, оскільки м'язи тренуються. В деяких випадках при додатковому використанні спеціального крему вдається збільшити обсяг розміру на два, приблизно на 30 - 40%. Проте, процес цей зовсім не швидкий, і залежить від безлічі чинників - анатомічних, фізіологічних особливостей. Важливо і те, що ці процедури знімають у жінок і дівчат певні комплекси, дають відчуття жіночності, роблять більш "сексапільною". На що і звертають увагу чоловіки.Тренуйтеся і будьте красивими!
 
knopaДата: Понеділок, 04.05.2015, 17:32 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 763
як зробити груди щоб були класної форми?
 
OlenkaДата: Вівторок, 15.11.2016, 11:54 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3285
 
OlenochkaДата: Четвер, 27.12.2018, 16:41 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4511
Мене кинув хлопець. Ну як кинув ... ми з ним до ладу і не зустрічалися, пару тижнів прогулянки, кафе, сексу не було. А сексу не було і перестав зі мною спілкуватися через розмір і форми моїх грудей. Проводив мене до будинку і зайшов в під'їзд і почав цілувати і груди тискати. Ну і розстебнув куртку і светр задер. Подивився на груди і відразу цілувати перестав і взагалі дуже швидко попрощався і пішов. Я йому писала пару раз, він уїдливо відповів прям відшив. У вас таке бувало, щоб розлучитися через частини тіла? А наступним пальці на руках або ногах не сподобаються?
 
OlenochkaДата: Субота, 28.12.2019, 11:22 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 4511
Прикріплення: 4825206.jpg (26.6 Kb)
 
OlenochkaДата: Четвер, 07.05.2020, 14:11 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 4511
Если вы найдёте путь к своему телу, вы отправитесь в мир разнообразных удовольствий: растяжение, сжимание, напряжение, расслабление, скрутка, прогиб, массаж, перевороты. Это ощущение наслаждения собой не будет вас покидать, даже когда вы сойдете с коврика. Оно будет отражаться в каждом движении, в каждом шаге: вкусно и грациозно #йога #инструкторйоги #школасовременноййоги #yoga
 
HACKERMANДата: Понеділок, 06.03.2023, 22:58 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 8
Столько историй. 
Цитата Olenochka ()
Мене кинув хлопець. Ну як кинув ... ми з ним до ладу і не зустрічалися, пару тижнів прогулянки, кафе, сексу не було. А сексу не було і перестав зі мною спілкуватися через розмір і форми моїх грудей. Проводив мене до будинку і зайшов в під'їзд і почав цілувати і груди тискати. Ну і розстебнув куртку і светр задер. Подивився на груди і відразу цілувати перестав і взагалі дуже швидко попрощався і пішов. Я йому писала пару раз, він уїдливо відповів прям відшив. У вас таке бувало, щоб розлучитися через частини тіла? А наступним пальці на руках або ногах не сподобаються?


Я думаю он вас не достоин
 
Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » Краса нашого тіла » Вправи для росту грудей...
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом