MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » Краса нашого тіла » Хочу поділитися дієвим способом проти прищів і всякої херні
Хочу поділитися дієвим способом проти прищів і всякої херні
girlorgДата: Четвер, 08.01.2015, 18:46 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Хочу поділитися дієвим способом проти прищів і всякої херні на шкірі.
Сама страдаю цим і всі плечі та спина просто кошмарні, ще і чешуться буваю кали почухаю рани залишаються. Так от перепробувала все що тіки можна. Мазалась йодом ефект фіговий тіки кожу сушить. І тут мені в голову пришла ідея! Набрати в вану води і капнуть 15-20 капель йоду, в залежності скіки води. На утро менше ран прищів теж меньше, повоторила процедуру 3 рази і все зникло. Шкіра гарна і без цих хреней. Одинм словом суперррр.
 
Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » Краса нашого тіла » Хочу поділитися дієвим способом проти прищів і всякої херні
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом