MENU
Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Сім‘я » Сімейні цінності: у щастя є причини Ви зустрічали коли-небуд
Сімейні цінності: у щастя є причини Ви зустрічали коли-небуд
OlenkaДата: Субота, 25.04.2015, 20:11 | Пост # 1
Постів: 3294
Сімейні цінності: у щастя є причини
Ви зустрічали коли-небудь велику дружну сім'ю, в якій за одним столом, не тільки по великих святах, а й у будні, збираються разом бабусі, дідусі, мама і тато, діти від мала до велика? Якщо так, - з упевненістю можете сказати - там сімейні цінності зовсім не порожній звук. І перебувати серед цих щасливих, а саме такими вони і є, людей вам, безсумнівно, було легко і приємно.

А ви не пробували довідатися, у чому секрет їхнього щастя?
Ще більше ста років тому Лев Толстой сказав: «Всі щасливі сім'ї щасливі однаково, кожна нещаслива нещаслива по-своєму».
Найчастіше чомусь частіше намагаються докопатися до причин, що призводять до краху відносин. А мені хотілося б зараз зробити акцент на тому, що ж саме є основою міцної здорової сім'ї, які основоположні сімейні цінності є те сполучна ланка, що подібно розчину не дозволяє розпастися ні в мороз, ні в спеку цеглинці, її складовим.

 
Так в чому ж та сама однаковість їх полягає?

Взаємоповага подружжя - основоположна сімейна цінність.
Ви помічали, як спілкуються між собою дорослі члени сім'ї? Ви навряд чи почуєте з їхніх вуст грубість у відношенні один до одного, незадоволений окрик або роздратований тон. І зовсім не тому, що вони приховують свої негативні емоції. Ні. Просто для їх появи немає причин.
- «Казка. Так не буває! »- Скажете ви. І опинитеся, напевно, не праві.

Невдоволення і роздратування з'являються там, де будь-хто шукає причину неприємності в іншому, а не намагається знайти коріння її проявів в собі. У сім'ї, де взаємна повага є основоположним елементом взаємин, подібним емоціям немає місця.
Відкритий довірча розмова між людьми, кожен з яких залишається і в шлюбі абсолютно цілісною особистістю, що не втрачає своєї індивідуальності і цінності, здатний будь зароджується сумнів, нерозуміння або негатив вивести в мирне русло. Наприклад, купіть для чоловіка приємний подарунок купіть йому модну кофту чи курточку на сайті http://art-line.ua
Саме у визнанні за кожним з подружжя права на індивідуальність, своєрідність і прийняття його таким, який він є, криється основа щасливої родини. Ні матеріальний достаток, ні що інше не зможе замінити взаємоповаги.
Стаття 51 Сімейного кодексу, в якій саме про це і йдеться, можливо, ніколи й не була прочитана ними, але завжди неухильно дотримувалися.
Любов, про яку так багато всі говорять до весілля, виявиться безсилою у збереженні сім'ї, якщо вона не була замішана на звичайній людській повазі партнера.
Якщо до вступу в шлюб ми щиро захоплювалися один одним, пишалися успіхами, досягненнями, здібностями партнера, то чому після РАГСу раптом вважаємо, що мають значення тільки наші власні заслуги, - будь то просування по кар'єрних сходах, спортивні перемоги або творчі злети?
Розподіл сімейних обов'язків, яке лише допомагає грамотно вести спільне господарство, жодною мірою не принижує заслуги одного, і не піднімає зусилля іншого. Не буде міцного тилу, забезпеченого чоловіком, - не зможе жінка створити затишок і комфорт у сім'ї. І навпаки, невмілі дії дружини в облаштуванні сімейного вогнища не сприяють завзяттю дружина на службовому поприщі.
Повага дорослими один одного, допомога в реалізації творчого начала, визнання не на словах, а на ділі, цінності кожного, усмоктується з малих років і дітьми. У родині, де до думки кожного, незалежно від віку, ставляться з повагою, панує та сама атмосфера легкості і доброти, так притягає щастя.
 
InkaДата: Пятниця, 19.02.2016, 07:38 | Пост # 2
Постів: 12
Якісна постільна білизна з Одеси http://home-line.in.ua/. Доставка, гарантія якості.
 
OlenkaДата: Четвер, 25.02.2016, 20:54 | Пост # 3
Постів: 3294
Кожен мріє про своє - Виспатись… Подорослішати… Знайти любов… Створити сім'ю… Відпочити… Стати знаменитим… Багато грошей… Скільки разів протягом усього життя ми міняли свої мрії… Але в кінцевому результаті - всі ми мріємо бути просто щасливими…!!!!
 
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Сім‘я » Сімейні цінності: у щастя є причини Ви зустрічали коли-небуд
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::