MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Вагітність та пологи » Перші ознаки вагітності: факти і міфи (Перші симптоми вагітності: факти і міфи)
Перші ознаки вагітності: факти і міфи
OlenkaДата: Середа, 21.12.2016, 18:31 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Навіть підлітки, які оберігаються від вагітності, часто побоюються можливої вагітності. Читання сайтів про перші симптоми вагітності може викликати почуття паніки – а це, як відомо спотворює зображення сприйманих симптомів і робить неможливим об'єктивний погляд на справу. Тому ми пояснюємо, які симптоми дійсно можуть вказувати на вагітність, а що можна... залишити між казками.



Затримка менструації

Так, затримка менструації-це, безумовно, симптом який може вказувати на вагітність. Варто додати, що це особливо важливо для дівчат, у яких завжди ментсруация регулярно. Якщо ваша менструація один раз в 28 днів, а раз в 35, то триденне запізнення не є ще значне.

Кров'янисті виділення із статевих шляхів
Технічно, мова йде про кров'янисті виділення , опис яких можна знайти на інтернет-форумах. Насправді, якщо ви помітили у себе кров'янисті виділення, це може бути ознакою того, що ембріон імплантується в слизовій оболонці матки (звідси кровотеча). З іншого боку, кров'янисті виділення можуть бути викликані різними іншими факторами. Щоб вважати їх вірними, повинні бути виконані наступні умови:

  • кров'янисті виділення з'являються між 5 і 7 днем після овуляції (тобто 1 – 2 дні до менструації)
  • виділення яскраво рожеві
  • кровотеча триває не довше, ніж один день і дуже мізерна

Частим питанням, який з'являється на інтернет-форумах, це можливість "бути вагітною", незважаючи на те, що відбулася менструація. Тому варто уточнити це питання.
Кров'янисті виділення , тобто короткі можуть бути передвісником вагітності. Але це не "справжня" менструація, тобто не тривають кілька днів, якщо це темна кров то виключаємо вагітність. Причина дуже проста – під час менструації матка очищається. Якби там був ембріон, це очищення означало б, що він також буде викинений Саме тому неможливо бути вагітною і одночасно мати місячні.

Поява потреби частого сечовипускання
Це також один із симптомів, який нібито показує вагітність. І дійсно, це може бути так, але звичайно, не до терміну менструації. Коротше кажучи, – якщо стосунки були, наприклад на тиждень раніше, а до менструації ще тиждень – тиск на сечовий міхур, безумовно не викликаний можливою вагітністю.

Поява жилок на грудях.
Це ще один "хіт"... Тому заспокоюємо – поява лісок на грудях виникає тільки в кінці першого триместру вагітності (а часто і багато пізніше). Це означає, що якщо ви помічаєте у себе такий симптом, який стався нещодавно, і ти бачиш тільки те на що раніше не зауважувала.
Нудота і зміни смаку
Одним з симптомів вагітності може бути поява металевого присмаку в роті – це такий хвороба може відбутися вже навіть до терміну менструації. Однак коли ми говоримо блювоту, то варто знати, що вона з'являються не раніше, ніж тільки на шостий тиждень вагітності.
Багато дівчат, які шукають допомоги на форумах, питають: „Мені постійно погано, але тест на вагітність вийшов негативний. Однак ці нудоти мене дуже турбують". Знову заспокоюємо. Тест на вагітність може бути позитивним вже на дуже ранній стадії вагітності. Нудота вагітність ніколи не виникають перш, ніж він виявиться позитивним. Це просто фізично неможливо, тому що якщо тест негативний, то в організмі ще немає гормону, який би викликав нудоту.

Поява живота вагітність
„Я боюся, що я вагітна. До терміну ще три дні, але вже бачу, що в мене живіт виріс" – такі "перли також можна знайти в Інтернеті. Спокійно – зазвичай не видно живота під час вагітності протягом перших 12 тижнів  (у деяких жінок навіть більше). Якщо живіт з'являється перед місячними, це він вказує скоріше на хвороби кишечника.

Правильно виконаний тест на вагітність – 99,9%
У разі сумнівів щодо свого стану завжди варто зробити тест на вагітність. Якщо це зроблено у відповідності з інструкцією, тобто після закінчення терміну менструації, ви дійсно можете йому повірити. І не для того, щоб посилити довше, тому що, як відомо,... стрес також може затримати місячні.
Прикріплення: 6674888.jpg (20.1 Kb)
 
OlenkaДата: Середа, 15.03.2017, 19:17 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
В мене дуже серйозне питання до дівчат/жінок. Цікавить саме ваша думка. Ось ви вагітнієте від когось і той від кого ви вагітнієте відмовляється стати вашим чоловіком і батьком своєї дитини, а часто, коли ви і не знаєте хто саме є батьком дитини бо мали контакти з декількома партнерами. Скажіть, тільки чесно, коли ви знаєте, що батьком дитини є інший і вішаєте батьківство на іншого, довірливого, наївного хлопця. Що саме, в цей час вами керує? На що ви надієтесь? Що цей наївний хлопець ніколи не дізнається? Що хтось йому не підскаже, що дитина, росте схожа на іншого? Що він сам не зможе здогадатись? Чи вам все одно з ким жити? І швидше за все ВАМ з "ЛОХОМ" жити легше. Виникає ще одне важливе питання, ось ви виходити заміж за такого наївного, нічого не підозрюючого хлопця, він радіє сину/донечці, старається бути хорошим батьком, любить дитину. Але у вас виникають якісь сварки і в пориві злості ви говорите йому, що дитина не його. Для чого ви це робите? Ви в цей час захищаючи свої мізерні інтереси, робите боляче двом людям. Одній людині, яка не відвернулась від вас в важку хвилину, і визнала своє батьківство, яка повірила вам (хоч ви і не заслуговували на це), людині, яка стала рідним батьком дитині. І другій людині ви робите особливо боляче, і ця друга людина це ваша рідна кровинка, яку ви 9 місяців носили під серцем, з якою були одним цілим, яка є найріднішою для вас. І ця найрідніша вам людинка привикає до "батька" любить його, чекає, радіє, посміхається і т.д. і тут в один момент ви забираєте в цієї дитини батька, хоч не рідного по крові, але рідного бо був завжди поряд. Звичайно, якщо не ви то хтось інший би забрав у цієї дитини батька пізніше, хтось хто знав би за ваші "гріхи" і обман. "Нема нічого таємного, що не сталоб явним". Тому мені цікаво, чому ви обманюєте, намагаючись прикрити свої гріхи. Вважаєте, що обманом ви виправите ситуацію, а насправді усугубляєте і робите багато болю людям, які цього від вас не чекають. Жаль, що таких випадків багато і часто вас на такий крок штовхають ваші рідні мами, які бояться розголосу в суспільстві і підсказують вам, знайди "лоха" і будеш з ним жити. А кажуть, що мами поганого не підскажуть і не зроблять боляче. На жаль мами роблять дуже боляче, бо від них не чекаєш. Не треба говорити, що у автора виникла така ситуація просто багато навколо таких ситуацій і тому цікавить думка дівчат, чому вони так роблять. Є звичайно жінки, які чесно сказали чоловікові правду, що дитина не їх і ці чоловіки їх прийняли такими, правда зробила їх рідними і вони виростили хороших людей. Але таких сміливих випадків мало. І в кінці, настанова хлопцям не спіть з сумнівними та наївними дівчатами не обманюйте дівчат і не робіть їх вагітними, якщо не збираєтесь бути батьком бо ви робите сиротами своїх рідних дітей, і часто ці діти самі незахищені, самі обділені і самі нещасні. Потім хтось вашу донечку гвалтуватиме бо мама в неї така, а ви навіть не знатимете не захистите її, та навіть хлопчиків, яких виховують одинокі матері часто гвалтують. Не робіть дітей жертвами. Дані в мене з реального життя. Удачі всім, щастя, бути сміливими і не брехати бо це веде до не поправних наслідків. Бережіть свій рід, бо той сильний і має майбутнє хто знає своє минуле.
 
OlenkaДата: Середа, 15.03.2017, 19:17 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Чого не сказала - зрозуміло. Щоб у дитини батько був. Інстинкт самозбереження і батьківський, мати здатна на що завгодно, тільки б її дитина була в безпеці. Чого потім ляпнула - зрозуміло, в стані афекту щоб зробити боляче. Не великого розуму баба. Якщо дитина не схожа на батька, то це не привід слухати сусідів, бо вона може бути схожа на прадідуся. Краще не пожлобитися і не сумніватися все життя, а тихо зробити тест, бо дитина знатиме про ці сумніви і ростиме з усвідомленням, що її батько не любить. І у висновку: батько не той, хто зробив, а хто виростив. Якщо цю дитинку любиш, то пофіг, хто її біологічний батько, хто її виховував, вклав в неї не менше. Дитина ні в чому не винна.
 
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Вагітність та пологи » Перші ознаки вагітності: факти і міфи (Перші симптоми вагітності: факти і міфи)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом